Vebināri

Kā pārvaldīt modeļu slodzi, izmantojot ProtaStructure Suite

Definējiet slodzes un piešķiriet saviem modeļiem slodzes kombinācijas. Izmantojot ProtaStructure Suite 2022, varat strādāt ar punktu, rāmja un virsmas slodzēm. Pamatojoties uz jūsu izvēlēto dizainu un seismiskajiem kodiem, slodžu kombinācijas tiek automātiski izveidotas un piemērotas jūsu modelim, ņemot vērā augsnes sānu spiedienu, vēja un temperatūras starpības slodzes, seismiskās slodzes un sniega slodzes. Vai vēlies uzzināt, kā to izdarīt? Noskaties šo vebināra ierakstu un uzzini!

Strukturālā BIM projektēšana un detalizācija, izmantojot ProtaStructure Suite

Jūs redzēsiet soli pa solim, kā modelēt, analizēt, projektēt un detalizēt tērauda un betona ēkas. Turklāt jūs uzzināsit par jaudīgām jaunajām funkcijām, kuras šogad ieviesām ProtaStructure Suite. Jaunais ProtaSteel interfeiss, ērti jauni ProtaStructure rīki, inteliģenti ProtaDetails pastiprinājumi un ProtaBIM uzlabojumi, lai uzlabotu koordināciju.

No viena centrālā modeļa viegli salīdziniet dažādas shēmas un automatizējiet tērauda un betona dizainu, samazinot projektēšanas laiku un palielinot projekta rentabilitāti.

Svarīgas jaunas ProtaStructure Suite  funkcijas un jaudīgi padomi un triki

ProtaStructure Suite ir izturīgāks un ātrāks nekā jebkad agrāk! Šajā videoklipā jūs atklāsiet Prota jauninājumus 3D modelēšanā, automatizētā tērauda un betona ēku projektēšanā, viedajā stiegrojumā, tērauda detaļās un BIM tehnoloģiju sasniegumos koordinēšanai, ražošanai un celtniecībai.

Kā izveidot ēkas pamatus izmantojot ProtaStructure

Šajā vebinārā mēs parādījām, kā soli pa solim izveidot pamatus. Šajā video jūs uzzināsiet visu, kas nepieciešams, lai izstrādātu pamatus, izveidotu FE modeli, veiktu analīzi, iegūtu atskaites un daudz ko citu…