featured-image-renga

Aiz redzamības robežas

Redzēt notikumu horizontu un skatīties tālāk par to, iespējams, ir katra astrofiziķa vai astronauta sapnis. Mūsu lietotāji ir projektētaji un inženieri. Viņu darba rezultātu var saukt par ikdienišķu, taču uzdevumi, kurus viņi risina, strādājot pie projekta, ir ne mazāk fantastiski. Mūsu uzdevums ir palīdzēt lietotājiem tikt galā ar saviem uzdevumiem.

Renga Software ar prieku paziņo par nākamo Renga izlaidumu, kas padarīs jūsu darbu ērtāku. Ieviešot redzamības robežas, mēs atvirzām sistēmas pielietojuma robežas un iegūstam rezultātu (noformētus rasējumus). Tagad lietotājiem būs iespēja pielāgot sadaļas redzamības robežas atbilstoši projektēšanas uzdevumam. Un tiem, kas gaidīja slīpumu parādīšanos cauruļvadiem un gaisa vadiem – jums vairs nav jābūvē slīpumi ar maršruta punktiem, slīpums tiek automātiski uzbūvēts jūsu norādītajā maršruta posmā.

Vadāmie šķērsgriezumi

Sadaļām tagad ir redzamības dziļums un robežas, kuras var viegli kontrolēt! Tos nosaka sekcijas apzīmējuma galējie punkti modelī. Pateicoties tam, projektētājs pats var noteikt, vai griezums būs visai ēkai kopumā vai tikai kādai daļai.

Jaunais sadaļas parametrs ļauj pielāgot redzamības dziļumu, un sadaļas simbola galējās robežas nosaka redzamības sānu robežas.

Cauruļvadu un kanālu slīpumi

Lai uzlabotu lietotāju ērtības un efektivitāti inženiertehnisko sistēmu projektēšanā un saskaņā ar Roadmap Renga, jaunajā laidienā ir ieviesta iespēja precizēt cauruļvadu un gaisa vadu sistēmu slīpumu. Mehānisms ļauj iestatīt slīpumu maršruta posmam  un mainīt slīpuma virzienu atbilstoši projektēšanas uzdevumam.

Slīpuma iestatīšana izlietnes savienojuma sadaļā ar stāvvadu, rediģējot trasi.

Tualetes pievienošana sistēmai ar slīpumu.

Renga ne tikai izveido cauruļvadu vai kanālu trasi ar slīpumu, bet arī neatkarīgi analizē to, ko vēlas izveidot sistēmas inženieris. Un gadījumā, ja slīpums jau ir iestatīts uz ceļa, izmantojot daudzlīmeņu izsekošanas punktus, slīpums netiks piemērots. Ja maršruts ir stingri horizontāls attiecībā pret līmeni un tam nav maršruta punktu ar atšķirīgu pacēlumu, tad slīpums tiks īstenots kā caurules nobīde attiecībā pret maršrutu. Tādējādi inženieris nekad nekļūdīsies, piemērojot slīpumu.

Parametriskās armēšanas un armatūras izstrādājumu formulas

Iepriekšējā laidienā, izmantojot formulas objektu īpašībām, bija iespējams iegūt armatūras elementu specifikācijas, ligzdojot stiegrojumu ar atsevišķiem stieņiem automātiskajā režīmā. Līdz ar jaunās versijas izlaišanu dizaineri tikpat ātri varēs iegūt specifikācijas gan parametru pastiprināšanai, gan armatūras izstrādājumiem. Tagad dažu sekunžu laikā jūs varat saņemt pastiprinājuma specifikācijas.

Parametriskās armēšanas aprēķinātās īpašības, lai iegūtu armatūras elementu specifikāciju.

Jūs varat uzzināt vairāk par objektu aprēķinātajām īpašībām, noskatoties vebināru “Renga jaunais izlaidums. BIM formula.”
Mēs turpinām strādāt pie citiem projektēšanas automatizācijas rīkiem. 
Jūs varat lejupielādēt jauno Renga zemāk. Un, ja jūs jau esat mūsu sistēmas lietotājs, jums vienkārši jāatjaunina sistēma, lejupielādējot un instalējot atjauninājumu.
Renga jaunā versija padara BIM pieejamāku! Pievienojieties mums!