renga-aprekins

Aprēķina raksturlielumi
Reng-ā

Katram Renga objektam ir parametru un aprēķinu kopums, pat strādājot bez veidnes. Jūs uzstādāt objekta parametrus projektējot vai rediģējot objektu, un Renga skaitļošanas īpašības automātiski tiek aprēķinātas pēc būvniecības datu rezultāta: izmēriem un apdares.

Īpašumi prasa papildu pūles, jo tie ir jāizveido pašiem vai jāņem no veidnes, lai iestatītu jūsu projektam nepieciešamos datus, bet tā ir atsevišķa saruna.

Pievienojot Specifikāciju grafiku, veidojot leģendu un marķieru stilu un veidojot filtrus, pieejams visu skaitļošanas raksturojumu saraksts. Šis saraksts pēdējā gada laikā ir ievērojami audzis, pateicoties lietotāju pieprasījumiem. Piemēram, jaunākajā versijā sienām kļuva pieejamas šādas funkcijas:

Sānu virsmas tīrais laukums kreisajā pusē, sānu posma tīrais laukums labajā pusē un garenvirziena tīrais laukums ļaus noteikt virsmas laukumu mīnus izsitumi un griezumi, kas rodas, kad sienas i nteract ar citiem ir konstruktīvi mēs esam elementi. Tātad arhitekts varēs aprēķināt, piemēram, fasāžu apdares platību.

Pilna sānu virsmas laukums kreisajā pusē Pilna sānu virsmas platība labajā pusē un Pilna garenvirziena posma platība ļaus identificēt platību, neņemot vērā nekādus caurumus, caurumus vai iegriezumus. Šie raksturlielumi būs nepieciešami, lai aprēķinātu sienu platības apdarei vai aizsargmateriāliem, gadījumā, ja būvlaukumā būs caurumu un caurumu iekļūšana. Svarīgi ir tas, ka pilnvērtīgas funkcijas tiek izskatītas, neņemot vērā sienas furnitūru, līdz ar to taisnām sienām sānu virsmas kopējā platība labajā pusē būs vienāda ar visu sānu virsmas laukumu kreisajā pusē. Taču atšķirība starp šīm īpašībām būs labi pamanāma sienās, kas būvētas gar loku.