ARCHLINE 2023 JAUNĀS FUNKCIJAS
ARCHLINE.XP 2023 jaunās funkcijas

BIM arhitektūrai un interjeram

ARCHLine.XP 2023 ir elastīgs – atbalsta BIM projektu no sākuma līdz beigām, sākot no konceptuālā dizaina līdz detalizēta 3D modeļa izveidei ar pilnu dokumentāciju.

Izmēģini programmu ar pilnu funkcionālu bez maksas!

ARCHLINE.XP LIVE
JAUNS RENDERĒŠANAS DZINĒJS

Atdzīviniet savus dizainus, izmantojot ARCHLine.XP 2023 jauno renderēšanas moduli!

Mūsu vienkāršais un ātrais risinājums piedāvā fotoreālistiskus atveidojumus ar uzlabotiem ēnojuma efektiem, piemēram, apkārtējās vides oklūziju, ēnas un caurspīdīgums, lai jūsu ainās parādītu pat vissīkākās detaļas.

Renderēšanas process ir ātrs un vienkāršs, un to var aptvert vienas dienas laikā. Gan pieredzējušie, gan iesācēji to var pielāgot savai vēlamajai darbplūsmai, tehniskajām spējām vai vēlmēm.

Tas ir izstrādāts tā, lai būtu lietotājam draudzīgs vienkāršu uzdevumu veikšanai un piedāvā jaudīgas iespējas sarežģītākiem uzdevumiem, ievērojot moto

Vienkāršība, kad iespējams, jauda, kad nepieciešams.”

Lietotāja saskarne ir kļuvusi vienkāršāka un modernāka, pateicoties ikdienas darbam un lietotāju pieredzes apmaiņai ar programmatūras lietotājiem.

Daudziem ekrāniem, piemēram, Staircase vai RoomBook, tagad ir modernāks un intuitīvāks izskats, jauni rokturi dizainā pārvieto arvien biežāk lietotās komandas tieši 2D skatā, kur strādājat!

INTERFACE UZLABOJUMI
INTERFACE IMPROVEMENTS
KRĀSU SHĒMAS

Izbaudiet vizualizācijas nākotni, izmantojot mūsu jauno grafiskās ignorēšanas metodi, funkciju Color Scheme!

ARCHLine.XP pārkrāso atlasītos elementus pēc īpašībām, stāvokļa un vērtības. Krāsu shēmu izvēlni var ģenerēt, lai izveidotu pabeigtu dizainu.
Pārsteidziet savus klientus un kolēģus ar skaidrām un saprotamām prezentācijām, izmantojot šo novatorisko funkciju.

Ātri un vienkārši nostipriniet betona modeļus, izmantojot Rebar Tool rīku!

Definējiet un novietojiet iepriekš noteiktas betona tērauda formas vai pielāgojiet savas, izmantojot šo novatorisko rīku, kas ir lieliski piemērots betona modelēšanas elementu, piemēram, kolonnu, siju un plātņu, nostiprināšanai.

REBAR TOOL
RTF TEKSTA REDAKTORS

ARCHLine.XP 2023 ļauj integrēt tekstus no RTF (bagātināta teksta formāta) avotiem.

RTF dokumentus var rakstīt tieši programmatūras redaktorā vai kopēt un importēt no Word vai līdzīga formāta failiem. Teksti saglabā lielāko daļu to formatējuma īpašību.

Tagad varat papildināt savas tabulas ar anotācijām vai formatētiem pārskatiem, tādējādi uzlabojot gala rezultāta kvalitāti.

Šī jaunā funkcija ļauj vizuāli aprakstīt būvniecības secību, attēlojot to kā laika skalu.

3D modelis tiks veidots pa vienam gabalam, kas saistīts ar dažādām laika skalas fāzēm. Iegūstiet vizuālus būvniecības posmu attēlojumus un papildiniet savus 2D rasējumus un grafikus ar šo rīku, atvieglojot projekta izpratni.

Rezultāts ir satriecoša 3D animācija, kas parāda elementus laika skalā.

BŪVNIECĪBAS ANIMĀCIJA
BŪVNIECĪBAS ANIMĀCIJA
IFC 4.0 IMPORTS/EKSPORTS
ifc

ARCHLine.XP 2023 atbalsta IFC4 un IFC2x3 importēšanu/eksportu.

IFC4 ir jaunāka un modernāka shēma nekā IFC2x3,  tostarp tekstūras un materiāla BIM parametru imports un eksports. Brep režīms tiek aizstāts ar jaunu 3D ģenerēšanas sistēmu vispārīgu elementu eksportēšanai, kā rezultātā tiek ievērojami samazināts faila lielums.

Interferences pārbaudes (MEP) rīks meklē konfliktus starp atlasīto vienību kopu vai starp visām modeļa vienībam.

Rīka mērķis ir atklāt konfliktus un uzlabot dizainu, samazinot neparedzētus notikumus uz vietas būvniecības fāzēs. Sadursmes notiek, ja BIM objekts pārklājas ar citu BIM objektu, jo starp tiem trūkst vietas, piem. kad sijas un kolonnas saduras ar caurulēm, kanāliem vai veidgabaliem.

TRAUCĒJUMU PĀRBAUDE
CUTAWAY 3D VIEW

Izgrieztie 3D skati tagad tiek saglabāti Project Navigator.

Šādi ģenerētais skats vairs nav īslaicīgs un vienmēr paliek aktīvs. Ir iespējams atjaunot modeli, vienlaikus saglabājot pilnīgu un daļēju projekta skatu. Sarežģītu projektu gadījumā šī funkcionalitāte ir ērta, lai paaudze koncentrētos tikai uz daļu, kurā strādājat.

Pateicoties jaunajām dalīto līmeņu pārvaldības opcijām, dažas situācijas, kas raksturīgas plāniem ar augstuma atšķirībām tajos, var tikt galā vieglāk.

Plānā ir iespējams iestatīt apakšaugstumu, lai tieši atsauktos uz šo pacēlumu. Zīmēšanas laikā ērta poga ļauj ātri pārslēgties starp daļu, kas atrodas grīdas augstumā, un daļu ar relatīvo augstumu.

SPLIT LEVEL
SPLIT LEVEL
ROOMBOOK IMPROVEMENTS
roombook

Pateicoties jaunajām dalīto līmeņu pārvaldības opcijām, dažas situācijas, kas raksturīgas plāniem ar augstuma atšķirībām tajos, var tikt galā vieglāk.

Plānā ir iespējams iestatīt apakšaugstumu, lai tieši atsauktos uz šo pacēlumu. Zīmēšanas laikā ērta poga ļauj ātri pārslēgties starp daļu, kas atrodas grīdas augstumā, un daļu ar relatīvo augstumu.

Tika izveidots nākamais hierarhijas līmenis, varianti.

Varianti ir elementi, kas tikai nedaudz atšķiras no līdzīgiem elementiem.
Varianti nodrošina ērtu veidu, kā ierakstīt jaunus vienumus bibliotēkā, mainot dažus parametrus.

VARIANTI
UZLABOTA FUNKCIONALITĀTE: SPLINE REDIĢĒŠANA
spline

Splaina rediģēšana ar vadības virsotnēm parasti nodrošina precīzāku kontroli pār nelielas sadaļas pārveidošanu nekā rediģēšana ar pielāgošanas punktiem.
Vadības virsotnes ir iezīmetas ar purpursarkaniem punktiem, un pielāgošanas punkti ir iezīmetas ar ziliem punktiem.

Sienas izmēru rīks ir bagātināts ar jaunām opcijām izpildāmo noteikumu definēšanai un iespēju saglabāt izmēru kopas.

Kopas var aktivizēt arī no apakškomandu joslas zīmēšanas laikā. Šī funkcionalitāte ļauj saglabāt savus standartus un ātri tos atsaukt, paātrinot svarīgo rasējuma izmēru noteikšanas procesu.

SIENU IZVEIDE
wall
DIVPUNKTU PERSPEKTĪVA
DIVPUNKTU PERSPEKTĪVA

Komanda ļauj iestatīt perspektīvo 3D skatu tieši ar 2 klikšķiem programmā View-2D.

Vienkārši definējiet kameras pozīciju un novēroto punktu.

Zemes gabala izkārtojuma pārvaldība ir vienkāršota.

Svarīgākos parametrus grafiskās detaļas definīcijai tagad var iestatīt tieši ar rokturiem, kas ievērojami paātrina sagatavju pielāgošanu, jo vairs nav nepieciešams atvērt otru dialoglogu.

PLOT ĪPAŠĪBAS
plot
MĒBEĻU VARIĀCIJAS
furniture

Ir iespējams attēlot dažādas slāņu variācijas dažādos 3D skatos, tādējādi atvieglojot dažādu dizaina versiju salīdzināšanu.

Šīs faktiski ir globālākas izmaiņas slāņu pārvaldībā. Faktiski slāņu filtrus tagad var saglabāt un saistīt ar noteiktu 3D skatu.

Līdz šim vienmēr bija iespējams identificēt dizainā izmantoto materiālu, ar peles labo pogu noklikšķinot uz modeļa. Šis materiāls ātri tika izcelts Dizaina centrā, un no turienes bija iespējams tieši mainīt tā īpašības.

Ar jaunu komandu Design-Centre tagad ir iespējams veikt apgriezto darbību: identificēt objektus, kuriem bibliotēkā tiek lietots materiāls.

ATRAST MATERIĀLU
find
GAISMU PĀRSKATS

Uzlabojiet savu apgaismojuma spēli, izmantojot mūsu jaunāko funkciju!

Izmantojot šo opciju, varat viegli parādīt visus gaismas avotus savā telpā, norādot, vai tie ir ieslēgti vai izslēgti. Lampām ar vairākiem gaismas avotiem tiks parādīts skaitlis, kas atvieglos apgaismojuma iestatījumu izsekošanu.

Nemanāma integrācija starp renderēšanas programmu un ARCHLine.XP!
Izmantojot šo jauno iestatījumu, varat viegli importēt savus renderētos attēlus tieši ARCHLine.

RENDERĒT ATTĒLU INTEGRĀCIJU
KBB MĒBEĻU FASĀDES AR FURNITŪRU
FURNITURE

Atveriet iespējas, izmantojot vairākas roktura opcijas!

Piešķiriet savām glabāšanas mēbelēm dažādību, izvēloties kādu no rokturiem vienai un tai pašai atvilktnei vai durvīm.

Vadības bultiņas tiek parādītas uz kāpnēm, norādot, kuri izmēri ir atbloķēti un pieejami pārveidošanai.

KĀPŅU ĢEOMETRIJS REDIĢĒŠANA
Vadības bultiņas tiek parādītas uz kāpnēm, norādot, kuri izmēri ir atbloķēti un pieejami pārveidošanai.

Izmēģiniet pilno versiju 30 dienas bez maksas!

Vai vēlaties izmēģināt?

KĀPĒC IZVĒLĒTIES ARCHLINE.XP

SASKATIET ATŠĶIRĪBU

Mēs uzklausījām savus lietotājus un partnerus, jaunajā programmā esam integrējuši vairāk nekā 30 ieteikumus, lai padarītu jūsu darbplūsmu vēl ātrāku un vienkāršāku.