Vizualizācijas programma

IZMĒĢINIET VIZUALIZĀCIJAS RISINĀJUMU

Vienkārša vizualizācijas un animācijas programmatūra

ARCHLine.XP LIVE ir viegli lietojama, pieejama archviz animācijas programmatūra 3D dizaina pārveidošanai par modeli, veidojot augstas kvalitātes vizualizācijas attēlus, videoklipus un tiešraides.

Izmēģini programmu ar pilnu funkcionālu bez maksas!

ARCHLINE LIVE LICENCES UN CENAS

Viena lietotāja licence (beztermiņa): 649 € + PVN

Viena lietotāja licence (noma 1 mēnesis): 41 € + PVN

Viena lietotāja licence (noma 12 mēneši): 399 € + PVN

ARCHLINE.XP LIVE
ARCHLINE LIVE FUNKCIJAS

Ko var paveikt ar ARCHLine.XP Live?

ARCHLine.XP LIVE ļauj reāllaikā vizualizēt arhitektūru un iekštelpas, imitēt materiālus, gaismēnas, interjera priekšmetus, augus, ūdeni un citas vides pazīmes, kā arī, cilvēkus, transporta līdzekļus utt.

ARCHLine.XP LIVE ir pa tiešo savienots ar ARCHLine.XP un Sketchup – pārsūtiet savu BIM modeli uz LIVE vidi ar viena klikšķa palīdzību. Bez renderēšanas laika un datu zaudēšanas jūs iegūsiet elpu aizraujošu attēlu dažu minūšu laikā.

Ko vēl var izdarīt ar Live?

Izmantojot ARCHLine.XP LIVE, jūs varat padarīt dizainus dzīvu un kustīgu.

Jūsu dizaina noskaņa patiks jūsu klientiem projekta prezentācijas laikā, jo viņi var brīvi staigāt, sajust un izjust savu nākotnes īpašumu jau ilgi pirms tas kļūst par realitāti – tiešraides, augstas kvalitātes video un daudz kas cits.

Izmēģiniet pilno versiju 30 dienas bez maksas!

Vai vēlaties izmēģināt?
KĀPĒC IZVĒLĒTIES ARCHLINE.XP Live

SASKATIET ATŠĶIRĪBU

Viegli lietojama, pieejama animācijas un vizualizācijas programmatūra. Pārvērtiet 3D dizainu par modeļiem, izveidojiet augstas kvalitātes attēlus, videoklipus un aprakstus. Bez renderēšanas laika un datu zaudēšanas iegūstiet elpu aizraujošu attēlu dažu minūšu laikā.

Izmēģiniet 30 dienas bez maksas!