IZMĒĢINIET VIZUALIZĀCIJAS RISINĀJUMU

Vienkārša lietošanā vizualizācijas un animācijas programmatūra

ARCHLine.XP LIVE ir viegli un intuitīvi lietojama, vizualizācijas un animācijas programmatūra 3D dizaina veidošanai par modeli, veidojot augstas kvalitātes vizualizācijas attēlus, videoklipus.

Programmai ir tieša sasaiste ar Sketchup un Archline programmām.

Iepriekšējas zināšanas vizualizāciju programmās nav vajadzīgas, bet ir vēlamas.

ARCHLINE.XP LT

Ko var paveikt ar ARCHLine.XP Live?

ARCHLine.XP LIVE ļauj reāllaikā vizualizēt arhitektūru un interjeru, imitēt materiālus, gaismēnas, interjera priekšmetus, augus, ūdeni un citas vides pazīmes, kā arī, cilvēkus, transporta līdzekļus utt.

ARCHLine.XP LIVE ir pa tiešo savienots ar Sketchup un ARCHLine.XP – pārsūtiet savu BIM modeli uz VR vidi ar viena klikšķa palīdzību. Bez renderēšanas laika un datu zaudēšanas jūs iegūsiet elpu aizraujošu attēlu dažu minūšu laikā. 

Ko vēl var izdarīt ar Live?

Izmantojot ARCHLine.XP LIVE, jūs varat padarīt dizainus dzīvu un kustīgu.

Jūsu dizaina noskaņa patiks jūsu klientiem projekta prezentācijas laikā, jo viņi var brīvi staigāt, sajust un izjust savu nākotnes īpašumu jau ilgi pirms tas kļūst par realitāti – tiešraides, augstas kvalitātes video un daudz kas cits.

Izmēģiniet pilno versiju 30 dienas bez maksas!

Vai vēlaties izmēģināt?

KĀPĒC IZVĒLĒTIES ARCHLINE.XP Live

SASKATIET ATŠĶIRĪBU

Viegli lietojama, pieejama animācijas un vizualizācijas programmatūra. Piešķiriet 3D modeļiem krāsas, tekstūras, gaismas ar viena klikšķa palīdzību un izveidojiet augstas kvalitātes attēlus, videoklipus. Rezultats tiks attēlots tiešsaistē, kā arī attēli tiks izveidoti paralēli darbam dažu minūšu laikā.

Izmēģiniet 30 dienas bez maksas!