3D BIM risinājums arhitektiem

Pakāpieties no 2D CAD uz 3D BIM

3D BIM projektēšanas programma

Labāki rezultāti īsākā laikā.

Viena lietotāja licence (beztermiņa):
615 € + PVN

Izmēģini programmu ar pilnu funkcionālu bez maksas!

BIM tipa 2D&3D programma

ARCHLine.XP LT ir BIM programmatūra Projektētajiem, kas vēlas veidot 3D būvju modeļus un viedot 2D dokumentāciju. Darba vide ļoti līdzīga, kā citām projektēšanas programmām. Plaša elementu bibliotēka ļaus izmantot gatavos standarta risinājumus projektos. Programmā ir iespējamis importēt IFC, Revit, Sketchup failus. 

Brīvi apmainieties ar failiem CAD un BIM programmatūras lietotājiem, izmantojot IFC vai DWG™, DXF un RVT™ formātus.

Sāciet darbu jau šodien

ARCHLine.XP LT izmanto  3D objektus, lai paātrinātu modelēšanu, piemēram gatavas sienas, logus, durvis jumtu, u.c. Papildus šiem BIM elementiem iespējams arī lietot 2D rīkus – līnijas, apļus, taisnstūrs, iesvītrojumus u.c., lai varētu veidot pēc vajadzības arī 2D rasējumus. 

Programmatūra jūsu darbā ievieš BIM elementus. Lietotāji vairs nevelkt līnijas, lai izveidotu arhitektūras vienības. Jūs modelējiet sienas, grīdas, durvis un logus, kuri uzreiz attēlojas gan 2D rasējumos, gan 3D modelī.

Archline rasējums
Archline-ismeri
Archline-layer

Komplekts BIM un vizuālajiem materiāliem

ARCHLine.XP LT un ARCHLine.XP LIVE – ideāls komplekts.

Pārveidojiet savu 3D modeli no ARCHLine.XP LT uz ARCHLine.XP LIVE, un jūs varat izveidot augstas kvalitātes vizualizācijas attēlus un video. Live programmā vizualizācijas tiek iegūtas prakstiski uzreiz. 

ARCHLine. XP LIVE ļauj reāllaikā vizualizēt arhitektūru un iekštelpas, imitējot augus, kas kustas vējā, kustīgu ūdeni un citas vides pazīmes, piemēram, mākoņainas debesis, saulrietu, cilvēkus, transporta līdzekļus utt.

Jūs varat nekavējoties reaģēt uz klientu pieprasījumiem un dažās minūtēs atspoguļot izmaiņas neatkarīgi no jūsu projekta lieluma un sarežģītības.

Izmēģiniet pilno versiju 30 dienas bez maksas!

Vai vēlaties izmēģināt?

KĀPĒC IZVĒLĒTIES ARCHLINE.XP LT

Atšķirība no
citiem BIM

Viss vienā visaptverošā programmā. Nav nepieciešami papildu spraudņi vai papildinājumi.
Arhitektūra - sertificētiu IFC, RFA, DWG, SKP imports / eksports, anotācijas rīki, plaši pazīstamas CAD / BIM funkcijas.
Interjers - flīzes, līstes, aizkari, apgaismojums, mīkstās mēbeles utt.
Mēbeļu dizains - parametriskais mēbeļu dizains, priekšmetu montāža utt.