IZMĒĢINIET BIM RISINĀJUMU

BIM risinājums arhitektiem & dizaineriem

ARCHLine.XP satur ļoti specifiskus rīkus arhitektūrā un interjera dizainā.

Izmēģini programmu ar pilnu funkcionālu bez maksas!

ARCHLINE PROFESSIONAL LICENCES UN CENAS

Viena lietotāja licence (beztermiņa): 2699 € + PVN

Viena lietotāja licence (noma 12 mēneši): 1327 € + PVN

Viena lietotāja licence (noma 1 mēnesis): 138 € + PVN

APMĀCĪBU BIBLIOTĒKA

ARCHLINE.XP LT
ARCHLINE.XP PRO
FUNKCIJAS

JAUNUMI ARCHLINE.XP 2023

3 projektēšanas virzieni

BIM palīdz profesionāļiem projektēt, būvēt un vadīt.

Arhitektūra – sertificētu IFC, RFA, DWG, SKP imports / eksports, anotācijas rīki, plaši pazīstamas CAD / BIM funkcijas.
Interjers – flīzes, līstes, aizkari, apgaismojums, mīkstās mēbeles utt.
Mēbeļu dizains – parametru mēbeļu dizains, priekšmetu montāža utt.

Sadarbība

Komandas darba rīki ir pieejami darbam pie viena projekta kopā ar kolēģiem.

Katra jūsu projekta daļa tiek automātiski atjaunināta, lai plrojekts un dokumentācija būtu viena saskaņota vienība visā tās ciklā.

Plašs importa / eksporta failu formātu klāsts: RFA un RVT (Import), IFC, SKP, DXF, DWG, PDF, OBJ, 3DS, JPG, TIFF, BMP, PNG, GBXML.

Labākai sadarbībai izmantojiet komandas darbu, dinamisku zīmējumu salīdzinājumu un citas komandas darbam paredzētas funkcijas.

Plašs instrumentu klāsts

Celtniecības instrumenti (sienas, ailas, sijas, kolonnas, kāpnes, rampas utt.) ARCHLine.XP celtniecības elementi automātiski atbilst izmaiņām jūsu projektā. ARCHLine.XP koordinē izmaiņas visā projektā. Tas nozīmē precīzāku dizainu.

Iestatiet jumta slāņus, rediģējiet spāru, izveidojiet sarežģītas konstrukcijas vai izmantojiet iepriekš noteiktas jumta formas.

Plānošanas rīki ļauj arhitektiem izveidot un veidot būvlaukumu reljefu, pievienojot plakanumus, zonas, ceļus un autostāvvietas.

Projektēšanas fāzes ļauj vienlaikus pārvaldīt esošo stāvokli un jauno būvniecības plānu.

Augstas klases vizuālie attēli, “Redway” dzinējs jaudīgiem patstāvīgiem un integrētiem renderiem. ARCHLine.XP arī integrējas ar galvenajiem renderēšanas programmatūras produktiem.

Darbs ar 3D punktu mākoņiem

ZWCAD un ARCHLine.XP nodrošina efektīvu CAD-BIM risinājumu tiem, kas ir pazīstami ar CAD, bet ir iesācēji BIM jomā. Izmantojot šo risinājumu, var izmantot ZWCAD izcilās 2D rasēšanas iespējas un vienlaikus uzlabot sadarbību un efektivitāti, izveidojot BIM modeli ar ARCHLine.XP.

Skatieties video!

Kā aktivizēt licenci?
NORĀDĪJUMI un BUJ zemāk

Rokasgrāmatu var atrast ARCHLine.XP izvēlnē HELP. Nospiežot taustiņu “F1”, tiek parādīts atbilstošs norādījums. Ir iespējams izmantot arī Search.

Iegādājoties ARCHLine.XP licenci, jūs saņemat bezmaksas atbalstu pirmajā gadā. Ja jums ir ikgadējs uzturēšanas līgums, jums ir tiesības uz tiešsaistes atbalstu vienu kalendāro gadu. 

Reģistrācija un aktivizēšana ir vienkāršu un ātru darbību kopums, kas jāveic instalēšanas laikā, lai sāktu lietot programmatūru. Ja esat izmantojis Microsoft Windows, Microsoft Office vai daudzus Adobe produktus, jūs jau esat izmantojis līdzīgu aktivizācijas sistēmu. Kad jūsu lietojumprogramma ir instalēta, tā sazinās ar centrālo serveri, lai “aktivizētu” jūsu programmatūru un piesaistītu to norādītajam sērijas kodam (kas tiek nosūtīts pa e-pastu).

1

1. USB sargspraudnis:

Tā ir papildu funkcija: USB licence nodrošina uz sargspraudni balstītu kopēšanas aizsardzību, kas savieno ARCHLine.XP ar cieto slēdzeni, kas pievienots datora USB portam. Citiem vārdiem sakot, tas nodrošina bloķētu licenci USB sargspraudnī, kas ļauj jums elastīgāk pārsūtīt licenci starp datoriem. Cietās bloķēšanas aizsardzības cena: 60 EIRO + PVN, ja piemērojams. Jūs varat izvēlēties bloķēšanas aizsardzību tikai pastāvīgajai licencei.

2. ID atslēga:

Programmatūru ARCHLine.XP varat izmantot VIENĀ datorā, kurā pašlaik ir instalēta un aktivizēta jūsu ARCHLine.XP programmatūra. Licenču pārsūtīšana ir atspējota, jo programmatūras atslēgas aizsardzība bloķē licenci datoram. Licences pārsūtīšanai uz citu datoru ir jānoņem no sava datora aktivizētā ARCHLine.XP instalācija ar derīgu noņemšanas kodu, pirms to instalējat un aktivizējat citā datorā.

2

Jūs varat atrast savu sērijas kodu ARCHLine.XP pakotnē vai apstiprinājuma e-pastā, ja iegādājāties un lejupielādējāt ARCHLine.XP tiešsaistē.

Pēc ARCHLine.XP instalēšanas jums ir 30 dienas, lai reģistrētu sērijas kodu. Ja šis 30 dienu periods beidzas pirms reģistrācijas pabeigšanas, dažas ARCHLine.XP funkcijas pārtrauks darboties, līdz ievadīsiet sērijas kodu (demonstrācijas režīms).

Lai reģistrētu programmatūru, atveriet dialoglodziņu, noklikšķinot uz izvēlnes Palīdzība un pēc tam uz "Pirkt tagad..." Ievadiet savu ARCHLine.XP sērijas kodu. Noklikšķiniet uz Labi un pēc tam izpildiet norādījumus. Lai pabeigtu procesu, ARCHLine.XP ir jārestartē.

3

Jums ir jāaktivizē ARCHLine.XP vienu reizi vai periodiski atbilstoši jūsu Perpetual vai Subscription finanšu modelim. Lai aktivizētu programmatūru, atveriet dialoglodziņu, noklikšķinot uz izvēlnes Palīdzība un pēc tam uz "Aktivizēt produktu".‌

Aktivizēšanai nepieciešams interneta savienojums, lai izveidotu savienojumu ar ARCHLine.XP tīmekļa serveri internetā. Ja jums ir interneta pieslēgums, varat atlasīt opciju Aktivizēšana, izmantojot internetu un pēc tam izpildiet norādījumus.

Uzmanību! Sērijas kods NAV tas pats, kas aktivizācijas kods!

Ja jums nav interneta savienojuma, izvēlieties opciju Aktivizēšana pa e-pastu vai zvaniet uz tālruņa numuru zem pogas.

Ievadiet savu ARCHLine.XP aktivizācijas kodu, kas iegūts no pakalpojumu sniedzēja. Noklikšķiniet uz Labi un pēc tam izpildiet norādījumus.

Ja jums nav savienojuma, varat izvēlēties iespēju aktivizēt pa tālruni.

4

Personiskā informācija vai informācija par datora konfigurāciju netiek pārsūtīta. Dažiem mašīnas konfigurācijas datiem, jūsu sērijas kodam un izvēles e-pasta adresei ir vienvirziena jaucējkoda *. Ja nenorādīsiet neobligāto informāciju (e-pasta adresi un reģistrācijas informāciju), personas informācija netiks pārsūtīta.

* Vienvirziena jaukšana: kodiem, kas identificē datora daļas, tiek izmantota īpaša funkcija, kas pārvērš kodus par koda numuru, kas ir unikāls jūsu datoram, taču to nevar atšifrēt, lai noteiktu, kas ir šīs sastāvdaļas. Aktivizācijas serverim tiek nosūtīta tikai šī jaucējvērtība, nevis informācija par datora daļām.

5

Jā, to var izdarīt vienkārši. ARCHLine.XP licence īpaši atļauj jums izmantot programmatūru vairākos datoros, ja izmantojat bloķēšanas aizsardzību. Piemēram, jūs varat instalēt ARCHLine.XP savā biroja datorā un klēpjdatorā. Vienkārši instalējiet programmatūru citā datorā un noklikšķiniet uz "Pirkt tūlīt" un vēlāk uz pogas "Aktivizēt produktu". Jums jāievada tas pats sērijas kods un aktivizācijas kods. Programmatūra darbosies pareizi tajā datorā, kurā pievienosit Aizsardzība pret bloķēšanu.

Ja izmantojat programmatūras aizsardzību bez cietās bloķēšanas ierīces, programmatūru varat izmantot tikai vienā datorā. Ja vēlaties pārvietot programmatūru uz citu datoru, izmantojiet opciju Aktivizēšana pa e-pastu, lai saņemtu jaunu datoram derīgu aktivizācijas kodu. kur pārvietojat savu licenci. Aktivizējot to otrajā datorā, pirmā datora licence tiks automātiski deaktivizēta.

6

Sērijas kods unikāli identificē jūsu licenci. Sērijas kods būs nepieciešams, ja kādreiz vajadzēs atkārtoti aktivizēt programmatūru (piemēram, pēc diska pārformatēšanas un programmatūras pārinstalēšanas vai pārvietošanas uz jaunu iekārtu). Sērijas kods nemainīsies, atkārtoti aktivizējot programmatūru. Mēs iesakām pierakstīt sērijas kodu kādā pastāvīgā vietā.

7

E-pasta adrese aktivizācijas dialoglodziņā ir obligāta, ja izvēlaties pogu Aktivizēšana pa e-pastu. Jūs varēsiet aktivizēt bez e-pasta adreses, ja izvēlēsieties aktivizēšanu pa tālruni. Jūsu e-pasta adrese netiks pārdota vai nodota trešajām personām.

8

Reģistrācijas laikā ir nepieciešams iepriekš norādītais sērijas kods. Ja sērijas kods ir pazaudēts un to nevar atgūt (jo netika norādīta e-pasta adrese vai e-pasta adrese vairs nav derīga), lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot mūsu saziņas veidlapu. Mēs ar prieku atiestatīsim jūsu paroli.

9

Nav izmaiņu, kas izraisītu programmatūras neatgriezenisku atspējošanu. Lielas izmaiņas (diska pārformatēšana ir viena no šādām būtiskām izmaiņām) nozīmēs, ka programmatūra ir jāaktivizē atkārtoti. Ja jums ir sērijas kods, tas būs ātrs un vienkāršs process.

10

Tālāk ir sniegta informācija, kas nepieciešama ugunsmūra iestatīšanai.

Servera IP adrese: archlinexp.com
Ports: 80 (standarta HTTP)
Domēns: archlinexp.com

11

Var būt vairāki iemesli:
Jūs aizmirsāt reģistrēt savu sērijas kodu.
Jūs aizmirsāt aktivizēt savu licenci noteiktajā laikā.
Jūs aizmirsāt iespraust cieto slēdzeni.

Izmēģiniet pilno versiju 30 dienas bez maksas!

Vai vēlaties izmēģināt?
KĀPĒC IZVĒLĒTIES ARCHLINE.XP PROFESSIONALS
Atšķirība no
citiem BIM

Viss vienā visaptverošā programmā. Nav nepieciešami papildu spraudņi vai pielikumi. Arhitektūra - sertificētu IFC, RFA, DWG, SKP imports / eksports, anotācijas rīki, plaši pazīstamas CAD / BIM funkcijas. Interjers - flīzes, līstes, aizkari apgaismojums, mīkstas mēbeles utt. Mēbeļu dizains - parametriskā mēbeļu projektēšana, priekšmetu montāža utt.