BIM risinājums arhitektiem & dizaineriem

ARCHLINE.XP

ARCHLine.XP ir inovatīva 3D CAD/BIM projektēšanas programmatūra, kas piemērota arhitektūras un interjera dizaina projektiem, kā arī tehniskās dokumentācijas veidošanai. Darbu papildina fotoreālistiski vizuālie noformējumi, kurus vajadzības gadījumā papildina animācija.

Veidojot dizainu, vienlaikus tiek strādāts pie stāvu plāniem, griezumiem, paaugstinājumiem, skatiem, plānu lapām un grafikiem. BIM projekti, kas izveidoti ar ARCHLine.XP, ir pilnībā saskaņoti, un to sinhronizācijai nav nepieciešami manuāli atjauninājumi, kas nodrošina efektīvāku darbplūsmu.

Izmēģini programmu ar pilnu funkcionālu bez maksas!

ARCHLINE PROFESSIONAL LICENCES UN CENAS

Viena lietotāja licence (beztermiņa): 2850 2422 € + PVN (līdz 29.04.2024)

Viena lietotāja licence (beztermiņa): 2699 € + PVN

Viena lietotāja licence (noma 12 mēneši): 1665 € + PVN

Viena lietotāja licence (noma 1 mēnesis): 157 € + PVN

APMĀCĪBU BIBLIOTĒKA

ARCHLINE.XP LT
ARCHLINE.XP PRO

JAUNUMI ARCHLINE.XP 2024

3 projektēšanas virzieni

Arhitektūra

Interjers

Mēbeles

Arhitektūras instrumenti

Modeļa elementiem ir 3D ģeometrija, piemēram, sienas un kolonnas, durvis un logi, jumti, sijas, cokoli, kāpnes, rampas, margas, telpas utt. Rakšanas elementi pabeidz projekta dokumentāciju konkrētā skatā, piemēram, līnijās, lokos, gabarītos. , teksts, lūkas utt. ARCHLine.XP koordinē izmaiņas visā projektā. Tas nozīmē precīzāku dizainu.

Projektēšanas fāzes

Ar projektēšanas fāzēm jūs varat vienlaikus prezentēt esošo stāvokli un jauno būvniecības plānu. Projektēšanas fāzes var atdalīt, un, izmantojot fāžu filtrus, varat demonstrēt katru projektēšanas procesa posmu. Ēku atjaunošana vai sarežģītāku projektu plānošana kļūst ievērojami vienkāršāka ar projektēšanas fāzēm.

Automātiska BIM modelēšana no 2D DWG stāvu plāniem un stāvu plānu attēliem

Netērējiet laiku manuālai apstrādei! Izmantojot automātisko BIM modelēšanas algoritmu, 2D DWG stāvu plānus un rastra attēlus varat pārvērst reālos arhitektūras elementos vienā mirklī.

Vietņu modeļi un sadarbība ar Google Maps

Nekas nestrādā uz klienta iztēli labāk kā pareiza projekta vizualizācija. ARCHLine.XP, pateicoties iespējai importēt 3D reljefa modeli tieši no Google Maps, ļauj iegult projektēto ēku vietā, kur tā faktiski tiks būvēta.

Punktu mākonis

Punktu mākoņi ļauj 3D attēlot esošās struktūras, piemēram, telpu vai visu ēku. Izmantojot filtrus, varat piekļūt nepieciešamajām detaļām un pārvērst tās par īstiem BIM elementiem, piemēram, sienām, grīdām, durvīm un logiem.
Tas piedāvā efektīvu risinājumu ātrai un no lieluma neatkarīgai lielu failu importēšanai (E57, RCS, RCP, PLY un LAS failu formāti).

BIM datu apmaiņa

ARCHLine.XP atbalsta dažādus failu formātus, tostarp DWG, DXF, IFC, RVT, RFA, 3DS un OBJ failus, ļaujot lietotājiem importēt un eksportēt failus no citas CAD un BIM programmatūras.
Izmantojot IFC formātu, papildus ģeometrijai, programmatūra saņem un pārsūta BIM parametrus, izvairoties no datu zuduma.

Saderība ar daudziem failu formātiem

Varat importēt un eksportēt daudzus 2D un 3D failu formātus: DWG, IFC, SKP, OBJ, RVT un daudzus citus formātus. Jūs varat tieši lejupielādēt objektus no Trimble 3D Warehouse savā bibliotēkā un viegli ievietot tos savā projektā.

Atsauce uz ārējiem failiem

Varat savam projektam pievienot jebkuru CAD failu kā ārēju atsauci vai Xref. Atsauces zīmējumā veiktās izmaiņas automātiski parādās pašreizējā zīmējumā, kad to atverat vai atkārtoti ielādējat, izmantojot Xref.

Komandas darbs

Komandas darba rīki nodrošina iespēju strādāt pie viena projekta kopā ar kolēģiem. Katra jūsu projekta daļa tiek atjaunināta automātiski, lai plāns un dokumentācija būtu viena saskaņota vienība visā tā dzīves ciklā.

Pilna dokumentācija

Jūsu dokumentācija tiks pabeigta ar automātisku sienu skatu, sekciju un pacēlumu izveidi. Lai pilnībā mērogotu pašreizējo stāvu, pietiek tikai ar 3 klikšķiem.

Daudzuma pacelšanās

Pārskatos ir apkopota no projekta iegūtā modeļa informācija, piemēram, telpas, durvju un logu skaits un raksturlielumi telpās, kā arī ēkas sienu un plātņu materiāli un daudzumi. Tas palīdzēs precīzāk un ātrāk sagatavot būvniecības dokumentāciju.

Zemes gabala izkārtojums

Izmantojot rīku Plot Layout, no sava projekta varat izveidot vairāku lappušu dokumentāciju. Ja vēlaties parādīt modeļa izmaiņas, varat automātiski sinhronizēt visas plāna lapas. Aizpildītās drukas lapas var apvienot PDF dokumentā.

Darbs ar 3D punktu mākoņiem

ZWCAD un ARCHLine.XP nodrošina efektīvu CAD-BIM risinājumu tiem, kas ir pazīstami ar CAD, bet ir iesācēji BIM jomā. Izmantojot šo risinājumu, var izmantot ZWCAD izcilās 2D rasēšanas iespējas un vienlaikus uzlabot sadarbību un efektivitāti, izveidojot BIM modeli ar ARCHLine.XP.

Skatieties video!

Izmēģiniet pilno versiju 30 dienas bez maksas!

Vai vēlaties izmēģināt?
KĀPĒC IZVĒLĒTIES ARCHLINE.XP PROFESSIONALS
Atšķirība no
citiem BIM

Viss vienā visaptverošā programmā. Nav nepieciešami papildu spraudņi vai pielikumi. Arhitektūra - sertificētu IFC, RFA, DWG, SKP imports / eksports, anotācijas rīki, plaši pazīstamas CAD / BIM funkcijas. Interjers - flīzes, līstes, aizkari apgaismojums, mīkstas mēbeles utt. Mēbeļu dizains - parametriskā mēbeļu projektēšana, priekšmetu montāža utt.