kudo logo

UZ MĀKOŅU servisu BALSTĪTA CAD PROGRAMMATŪRA DWG rasējumu glabāšanai

IZVEIDOJIET UN MODIFICĒJIET SAVUS DWG failus TIEŠI INTERNETA PĀRLŪKĀ

ares commander kudo

MĀKOŅSERVISA VEIKLĀKAIS CAD RISINĀJUMS DARBĪBĀM AR DWG RASĒJUMIEM

Izmantojot ARES Kudo, jūsu DWG rasējumi seko jums jebkurā ierīcē. Nekas nav jāinstalē, jums ir nepieciešams tikai interneta pārlūks, lai piekļūtu, koplietotu un modificētu savus CAD failus tiešsaistē, jebkurā vietā un laikā.

Darbojas visās četrās lielākajās mūsdienu tīmekļa pārlūkprogrammās.

Ko tiešsaistes CAD uzlabo jūsu DWG failiem?

Pieci populārākie ARES Kudo lietošanas gadījumi ir: darbs mājas birojā; lietotāji, kuri bieži ceļo; vadītāji, kuri seko projektiem; komandas, kas strādā dažādās vietās/valstīs; piekļuves koplietošana ar ārpakalpojuma sniedzējiem drošā veidā.

Izveidojiet un modificējiet DWG rasējumus mākonī

KUDO FEATURES

Ieviešot CAD funkcionalitāti jūsu pārlūkprogrammā, ARES Kudo ļauj skatīt/prezentēt/rediģēt savu darbu jebkurā vietā bez instalēšanas un jaunināšanas problēmām.

ARES Kudo ir iekļauts ARES Commander abonementā kā daļa no ARES Trinity CAD programmatūras. Varat arī iegādāties ARES Kudo bez ARES Commander, ja vēlaties tikai mākoņa versiju.

ARES Kudo mērķis ir bez kompromisiem funkcijās, lai izveidotu un modificētu DWG rasējumus mākonī. Lielākā daļa ARES Commander 2D CAD līdzekļu ir pieejami ARES Kudo rediģēšanas funkcijās. ARES Kudo piedāvās lielisku risinājumu lietotājiem, kuri meklē veiklu risinājumu tehnisko rasējumu izveidei un modificēšanai tiešsaistē, tieši no interneta pārlūkprogrammas.

Paaugstiniet savas darbplūsmas un strādājiet bez problēmām:
Jūsu DWG rasējumi seko jums jebkurā vietā

ARES Kudo atrodas visās ARES lietojumprogrammās un ļauj sinhronizēt failus dažādās ierīcēs izmantojot mākoņa
krātuves datu dublējumu un ARES Trinity CAD licencēšanas sistēmu.

Ar ARES Kudo savienotajās mākoņkrātuvēs saglabātos rasējumus var lokāli modificēt programmā ARES Commander vai ARES Touch.
Tomēr modifikācijas tiks automātiski sinhronizētas ar jūsu mākoņa krātuvēm, tiklīdz tās saglabāsit. Jūs varat sākt projektu ARES Commander un turpināt to ar ARES Touch.

Varat arī izmantot ARES Touch, lai anotētu savus zīmējumus, atrodoties ceļā, un jūsu kolēģi birojā varētu uzreiz iegūt atjauninājumu ARES Commander.

ARES Kudo kļūst par centru visiem jūsu DWG failiem mākonī

The Hub For All Your DWG Files In The Cloud
ARES Kudo nemanāmi integrējas un sinhronizējas ar visām lielākajām publiskajām mākoņu krātuvēm
Tā vietā, lai piespiestu jūs izmantot vēl vienu mākoņa krātuves pakalpojumu, ARES Kudo palīdz jums izveidot savienojumu ar tiem, kas jums jau ir. Atbalstītie mākoņa krātuves pakalpojumi ietver Box, Dropbox, Google Drive, OneDrive un OneDrive for Business vai nozarei specifiskus pakalpojumus, piemēram, Onshape vai Trimble Connect. ARES Kudo ļauj pārlūkot vai meklēt visos no tiem.
Uzņēmumu klienti ar simtiem lietotāju var arī savienot ARES Kudo ar saviem privātajiem mākoņu krātuves serveriem, lai nodrošinātu atbilstību īpašām privātuma prasībām.

Kopīgojiet DWG failus kā vienkāršu URL

ARES Kudo arī lieliski uzlabo sadarbību ar klientiem un partneriem. ARES Kudo ļauj ģenerēt “tikai skatāmu” saiti, kurā ārējie lietotāji var skatīt jūsu projektu bez rediģēšanas. Nekas nav jāinstalē, nav jāmaksā, nekas nav jāatjaunina, viņi vienkārši noklikšķinās uz saites un savā interneta pārlūkprogrammā redzēs jūsu DWG failu.
Tikai skatāmas saites nosūtīšana ir lieliska metode, lai kopīgotu savus projektus un lūgtu, piemēram, apstiprinājumu. Šis URL tiek tiešsaistē atjaunināts, kad saglabājat izmaiņas, un tāpēc tas kļūst par jūsu projekta vienoto patiesības avotu.
Jūs saglabājat kontroli, jo jebkurā laikā varat slēgt piekļuvi. Jūsu skatītāji nekavējoties zaudēs iespēju redzēt jūsu failu. Skatot failu, varat arī izlemt, vai viņiem ir atļauts saglabāt PDF formātā.

SKATĪT VIDEO

Kopīgojiet DWG failus kā vienkāršu URL

Tiešsaistes CAD platforma izstrādātājiem

ARES Trinity API atbalsta C++, LISP un DCL visās trīs platformās: ARES Commander (Windows, Mac un Linux), ARES Touch (Android un iOS) un ARES Kudo (Cloud). Tāpēc izstrādātāji atradīs vienkāršu veidu, kā migrēt sākotnēji Windows lietojumprogrammām izveidoto kodu uz mākoņiem un mobilajām ierīcēm. Ar šādu API Graebert mērķis ir arī piedāvāt izstrādātājiem ļoti rentablu programmēšanas vidi, lai uzturētu vienas un tās pašas pamatfunkcijas vairākās platformās.

Turklāt ARES Kudo atbalsta vairāk mākoņu programmēšanas saskarnes, piemēram, Java Script un Wt. Šīs valodas īpaši interesēs jaunus uzņēmumus, kas sāk tieši ar mākoņdatošanas risinājumiem.