BIM SOFT

Populārākās jaunās funkcijas
CAD programmatūrā ARES COMMANDER 2024


JAUNO FUNKCIJU KATALOGS


LEJUPIELĀDĒT WIN


lejupieladēt mac

ARES COMMANDER 2024 jaunās funkcijas
ARES COMMANDER DESKTOP LOGO

Rīku paletes

Importēt/eksportēt pielāgotu rīku un datu kolekcijas, kas iepriekš izveidotas ar AutoCAD, lai nodrošinātu vienmērīgu lietotāju migrāciju uz ARES.

Example Palette
Preconfigured Entities
ARC + MECH
MEP + MAPS
Annotations
Hatch
Openings + Lisp
Example Palette

EXAMPLE PALETTES

Preconfigured Entities

ENTITIES

ARC + MECH

ARC + MECH

MEP + MAPS

MEP + MAPS

Annotations

Annotations

Hatch

Hatch

Openings + Lisp

Openings + Lisp

LIETOJUMS

CAD lietotājiem, kuri strādā ar rasējumu kopām, kas ir līdzīgas vienam projektam, var atkārtoties pieprasīt vienādus specifiskus rīkus un datus. Tas ir ļoti ērti, ja lietotājs var atrast visas šīs bieži lietotās būtiskās funkcijas vienuviet, rasēšanas failos un lietojumprogrammu sesijās.

Šos rīkus un datus var iedalīt šādās kategorijās:

  • Blocks
  • Geometrical Entities (e.g., Line, Arc)
  • Hatches and Gradients
  • Annotation Entities (e.g., Texts, Dimensions, Tables)
  • System Variables
  • LISP Routines
  • Xrefs — Drawings and Images

RISINĀJUMS

Lai risinātu šo vajadzību, mēs nodrošinām atbalstu rīku paletēm. Šīs paletes ir izstrādātas tāpat kā citas ARES Commander, un tām ir tādas pašas vispārīgās īpašības (piemēram, dokstacijas, automātiska paslēpšana utt.) kā visām pārējām paletēm.

ARES Commander 2024 lietotāji tiek aicināti atklāt rīku palešu priekšrocības, izmantojot programmatūrā iepriekš konfigurētu piemēru. Šo rīku paleti var izmantot kā sākumu, lai konfigurētu savas paletes, vai arī to var aizstāt ar citu, ko izveidojat no jauna.

Papildus noklusējuma (iepriekš definētajām) paletēm, kas tiek piegādātas kopā ar ARES, lietotāji var izveidot savu rīku paleti, lai uzglabātu un sakārtotu nepieciešamos rīkus un datus. Šīs pielāgotās rīku paletes var arī koplietot ar citiem ARES Commander vai AutoCAD lietotājiem tādā pašā *.xtp faila formātā kā AutoCAD, padarot rīku atkārtotu izmantošanu ātrāku un konsekventāku visā nodaļā vai uzņēmumā.

Citiem vārdiem sakot, AutoCAD izveidotās rīku paletes var izmantot programmā ARES Commander un otrādi.

Lietotāji, kuri vēlas atkārtoti izmantot AutoCAD rīku paletes programmā ARES Commander vai izveidot paši, tagad to var izdarīt, saglabājot savus pielāgotos rīkus un datus viegli pieejamus ērtai atkārtotai izmantošanai.

3D satiekas ar 2D: Flatten & Flatshot

FLATTEN
Jaunā FLATTEN komanda ir ieviesta, lai pārveidotu 3D vienības 2D projekcijā.

Ir arī noderīgi atrisināt problēmas ar vienībām, kuru augstums nav pareizi iestatīts.

FLATSHOT
Komanda MAKEFLATSNAPSHOT jau pastāvēja ARES Commander pirms šīs versijas, taču tagad komandai ir dažas uzlabotas opcijas, lai labāk attēlotu slēptās līnijas.

“Priekšplāna līnijas” — lai norādītu priekšplāna līniju krāsu un līniju stilu.
“Slēptās līnijas” — slēptās līnijas, kuras var parādīt, izvēloties “Rādīt”, tagad var mainīt krāsu un līniju stilu.
“Rādīt pieskares malas” — šī opcija parāda pieskares malas plakanā attēlojumā.

Lentes lietotāja saskarne operētājsistēmai Mac un Linux

Labi zināmo lentes lietotāja interfeisu (UI) ARES Commander Windows versijā tagad var izmantot arī MacOS un Linux versijās.

Windows
macOS
Linux
Windows

Windows

macOS

macOS

Linux

Ribbon_UI_Home_LINUX ARES COMMANDER

Tas nozīmē, ka kontekstuālo lentu priekšrocības, piemēram, padarot rīkus pieejamus bez slēptiem līmeņiem vai viegli iegaumēt komandas ar ikonām, tagad var baudīt visās trīs platformās.

Brand New Functionalities

Importēt un eksportēt topogrāfiskos punktus
Mērnieki izmanto totālās stacijas, lai savāktu precīzas konkrētu elementu koordinātas uz lauka. Jaunās ARES Commander funkcijas palīdz šiem lietotājiem attēlot topoloģiskos punktus savos zīmējumos.

Izmantojot jaunos TopoPoints līdzekļus, lietotāji var ievietot punktus manuāli, kontrolējot punkta atzīmi/skaitli, slāni, pacēlumu un X un Y koordinātas. To pašu darbību var automatizēt, importējot teksta failus, kas satur punktu datus. Turklāt datus no zīmējuma punktiem var eksportēt.

FLISP — LISP redaktors un atkļūdotājs
LISP programmu atkļūdošana dažkārt var būt sarežģīta. Šis jaunais LISP redaktors ir Visual Studio koda paplašinājums, kas ļauj ērti rediģēt un atkļūdot kodu.

Daudziem lietotājiem un uzņēmumiem ir LISP pielāgojumi. Valodai nav nepieciešami daudz resursu vai rīku, un internetā var atrast daudz noderīgu koda fragmentu, tāpēc LISP ir ļoti izplatīts veids, kā automatizēt vai pielāgot DWG redaktora lietojumprogrammas.

Tomēr LISP programmu atkļūdošana dažkārt var būt sarežģīta. Paturot to prātā, jaunais ARES Commander laidiens nodrošina Visual Studio koda paplašinājumu, kas ļauj jebkuram LISP izstrādātājam pareizi rediģēt un atkļūdot rutīnas un ietaupīt laiku.


Lejupielādēt paplašinājumu

Trinity sadarbības iespējas ARES Commander,
ARES Kudo un ARES Touch

Viena no galvenajām ARES CAD programmatūras konkurences priekšrocībām ir tās Trinity koncepcija, kas veido sinerģiju starp ARES Commander (galddatora versija Windows, Mac un Linux datoriem), ARES Kudo (Cloud versija) un ARES Touch (mobilais tālrunis). versija operētājsistēmai Android un iOS).

Trinity funkcijas nodrošina mūsdienīgas sadarbības darbplūsmas, kas ievērojami uzlabo sadarbību starp birojā strādājošajiem lietotājiem un viņu attālinātajiem kolēģiem vai klientiem. Tie nodrošina arī ARES Commander mākonī balstītu sadarbības darbplūsmu veiklību, neprasot lietotājiem mainīt darba vidi vai kompromisus par funkcijām.

Tā kā Trinity funkcijas ir atkarīgas no mūsu mākoņpakalpojuma ARES Kudo, lietotājiem ir jāpaliek abonementam, lai izmantotu šīs funkcijas.
Tas attiecas uz to, vai jums ir gada plāns, 3 gadu plāns vai pastāvīga vai elastīga/tīkla licence.

Jaunā Trinity Block bibliotēka

Trinity Block Library
Izveidojiet bloku bibliotēkas, kas sekos jums visos jūsu datoros vai mobilajās ierīcēs programmās ARES Commander, ARES Kudo un ARES Touch.

Trīsvienības bloku bibliotēka ļauj ērti izmantot vienu konsekventu bloku bibliotēku visiem jūsu organizācijas lietotājiem. Bloki tiek glabāti mākonī, tāpēc jebkurš bibliotēkas atjauninājums ir uzreiz pieejams visiem jūsu lietotājiem!

Bloki ir viena no visnoderīgākajām CAD funkcijām, kas ietaupa lietotāju laiku un palielina zīmēšanas precizitāti. Daudzi lietotāji laika gaitā strādā ar līdzīgu zīmējumu kopu, tāpēc viņiem atkal un atkal ir jāizmanto viens un tas pats bloku komplekts. Daži lietotāji var izmantot dažādu vidi — galddatoru, tīmeklī vai mobilajā ierīcē —, taču rasējumu kopas sinhronizēšana un atjaunināšana dažādām vidēm var būt īsts izaicinājums.

Dažos uzņēmumos noteiktas bloku kopas koplieto daudzi lietotāji. Un šie bloki laiku pa laikam ir jāpielāgo, lai tie atbilstu klientu prasībām vai citu iemeslu dēļ. Vieniem un tiem pašiem atjauninātajiem blokiem jābūt pieejamiem visiem lietotājiem, tāpēc bloku vienveidības saglabāšana lietotāju galā ir vēl viens izaicinājums.

Lai atbildētu uz šiem izaicinājumiem, mēs ieviešam uz mākoņa bāzes veidotu bloku bibliotēkas paleti. Bloku bibliotēka ir integrēta Trinity koncepcijā, kas nozīmē, ka tā ir tieši saistīta ar Graebert kontiem un mākoņkrātuvi, ļaujot lietotājiem piekļūt vienam un tam pašam bloku komplektam no divām dažādām ARES Commander instalācijām vai dažādās vidēs, piemēram, tīmeklī un mobilajā ierīcē.

Vēl viena bloku bibliotēkas priekšrocība ir pielāgojams veids, kā uzglabāt, kārtot un ienest blokus. Kā elastīgs rīks tam ir tiesības koplietot blokus ar citiem lietotājiem organizācijā, padarot to par efektīvu veidu, kā uzlabot zīmēšanas konsekvenci un precizitāti.

Flex Cloud: koplietojiet licences uzņēmumā
Tagad klienti var koplietot Trinity licences, tostarp ARES Commander, ARES Touch un ARES Kudo, lietotāju grupai, lai samazinātu nepieciešamo licenču skaitu un samazinātu izmaksas. Flex Cloud licence, kas tiek koplietota vairākiem vienlaicīgiem lietotājiem, padara to iespējamu.

Galvenie Flex Cloud licenču lietošanas gadījumi:

1. Uzņēmumi, kurus interesē tīkla licences, bet kuriem ir lietotāji vairākās vietās (piemēram, daži darbinieki ir nav pilnas slodzes birojā, jo dažreiz viņi strādā no mājām vai viņiem ir jāceļo). Tas attiecas arī uz organizācijām kas ne vienmēr interesējas par Trinity funkcijām, bet vēlas koplietot ARES Commander licences starp grupu lietotājiem.
2. Uzņēmumi ar vairāk nekā 5 lietotājiem un interese par Trinity. Viņi, piemēram, varētu koplietot 3 Flex Cloud licences starp 6 lietotājiem un tas izmaksātu mazāk par 6 gada plāniem.
3. Uzņēmumi, kuriem ir ļoti liels lietotāju skaits un kurus pārvalda administratori, kuri precīzi nezina, kam ir nepieciešams licenci un/vai administratorus, kuri nevēlas pārvaldīt licences un piešķirt tās pa vienam. Izmantojot Flex Cloud, administratori var uzaicināt daudziem lietotājiem un ļauj sistēmai automātiski piešķirt licences. Grēberts dalīsies ar statistiku.


apskatīt cenas

Flex Network license
Flex Cloud License
Kopīgojiet licences
Tikai ARES Commander bez Trinity funkcijām
ARES Commander + ARES Kudo + ARES Touch
Sadarbības funkcijas
x NĒ
Lietotāji ir anonīmi. Viņi var izmantot visus CAD līdzekļus, bet nevar izmantot nevienu no Trinity līdzekļiem
v JĀ
Katrs lietotājs tiek autentificēts ar pieteikumvārdu un paroli, un viņam ir piekļuve visām Trinity funkcijām programmās ARES Commander, ARES Kudo un ARES Touch
Uzstādīšana
Instalējiet licences serveri un konfigurējiet katru datoru, lai izveidotu savienojumu ar serveri
Nav ko instalēt; vienkārši uzaiciniet lietotājus, Graebert klientu portāla administrēšanas zonā ievadot e-pasta ziņojumu sarakstu
Iespēja strādāt ar lokālajiem failiem, kas saglabāti datorā
v JĀ
Ar ARES Commander
v JĀ
Ar ARES Commander
Iespēja strādāt ar failiem, kas sinhronizēti ar mākoņa krātuvēm
x NĒ
v JĀ
Google disks, Box, Dropbox, OneDrive, OneDrive for Business, SharePoint, Onshape, Trimble Connect, AWS, WebDav, ARES Kudo Drive…
Iespēja aicināt bezmaksas lietotājus apskatīt un komentēt tiešsaistē
x NĒ
v JĀ
Ar View-Only Links
Iespēja strādāt mājas ofisā vai ārpus biroja
x NĒ
Visiem lietotājiem ir jābūt savienotiem ar vienu un to pašu lokālo tīklu. Iespēja “atņemt” licenci, taču tā vairs netiks koplietota, līdz lietotājs atgriezīsies tīklā
v JĀ
Lietotājs var strādāt jebkur, jo licence tiks ņemta no interneta. Tas nozīmē, ka ir jābūt internetam, lai sāktu darbu ar ARES
Pieejama kā pastāvīga licence
v JĀ
x NĒ
Jo produkts ietver mākoņpakalpojumus, kurus pēc būtības nevar pārdot kā mūžīgus
Pieejama kā 1 gada licence
v JĀ
v JĀ
Pieejama kā 3 gadu licence
x NĒ
v JĀ
Plus: 3 gadi par 2 cenu

Vairāk jaunu Trinity funkciju

Salīdziniet divus zīmējumus tiešsaistē
Tāpat kā ARES Commander, tagad varat izmantot ARES Kudo, lai salīdzinātu divus DWG failus un redzētu atšķirības, kas izceltas pielāgojamās krāsās.

Komanda Drawing Compare ļauj lietotājiem salīdzināt jebkurus divus zīmējumus, lai viegli identificētu atšķirības starp tiem. Tagad ARES Kudo nodrošina šo iespēju, tāpat kā ARES Commander.

ARES Kudo: pārņemiet rediģēšanas sesiju no cita lietotāja
Lietotāji, kuriem ir jāveic izmaiņas zīmējumā, tagad var viegli pieprasīt pārslēgties uz rediģēšanas režīmu

Jebkurā laikā lietotāji, kuriem ir ar viņiem kopīgotā zīmējuma rediģēšanas atļaujas, var vēlēties tajā veikt izmaiņas. Ja zīmējumam jau ir atvērta aktīva rediģēšanas sesija, visi pārējie lietotāji, kuriem ir rediģēšanas atļaujas, var atvērt zīmējumu tikai skatīšanas režīmā. Tomēr viņi var pieprasīt zīmējuma rediģēšanu. Lietotājs, kurš pašlaik rediģē zīmējumu, saņem paziņojumu un apstiprina vai noraida šo pieprasījumu. Tiklīdz aktīvā rediģēšanas sesija tiek aizvērta, lietotāji saņem paziņojumu un var pārslēgties uz rediģēšanas režīmu.

ARES Touch: skatiet un pārveidojiet PDF formātā DWG mobilajā ierīcē
Atveriet un pārvietojieties PDF failos, modificējiet tos kā DWG un saglabājiet kā PDF vai DWG

ARES Touch lietotāji iepriekš varēja atvērt un strādāt ar DWG failiem, taču viņiem bija jāatstāj lietotne, lai skatītu PDF failus. Jaunā PDF importēšanas funkcija padara darbplūsmu daudz ērtāku: lietotāji var vienkārši pieskarties jebkuram PDF failam failu pārlūkprogrammā, lai to atvērtu ARES Touch. Visas PDF lapas ir navigējamas, un pazīstamās tālummaiņas un panoramēšanas funkcijas ļauj rūpīgi pārbaudīt detaļas.

Un lietotāji var darīt daudz vairāk, nekā tikai skatīties! Viņiem ir arī iespēja pārvērst PDF (vai tikai lapu) DWG failā, pēc tam to var modificēt, pēc tam saglabāt kā DWG vai eksportēt kā PDF vēlreiz.

No BIM uz CAD līdzekļi programmā ARES Commander 2024

Viedāki DWG rasējumi BIM projektiem

Visu stāvu plānu, sekciju un paaugstinājumu izveide, kas nepieciešami jebkura veida ēkas projektam, aizņem ievērojamu laiku. Nodrošinot, ka visi modeļi un standarti ir pareizi piešķirti izveidotajiem rasējumiem, var ievērojami pagarināt šo uzdevumu. Lai saīsinātu šo procesu un novērstu kļūdas, ko rada manuālas darbības, ARES Commander BIM funkcijas ir uzlabotas, lai ģenerētu rasējumus, pamatojoties uz IFC vai Revit modeļa informāciju.

Jaunie rīki BIM rasējumu automatizācijai ģenerēs konsekventu dokumentāciju projektam, taču vajadzības gadījumā tos var rediģēt tādā pašā veidā, izmantojot visus ARES Commander zīmēšanas rīkus.

BIM rasējumu automatizācija

#1 — BIM automātiskie rasējumi
Automātiski ģenerējiet zīmējumu kopu no BIM modeļa

2024. gada versijā mēs, protams, saglabājam iespēju jebkuru jaunu zīmējumu izveidot manuāli, taču funkcija BIMAUTODRAWINGS ļauj lietotājam automātiski ģenerēt zīmējumu kopu pēc iepriekš konfigurēta skripta (ko lietotājs var pielāgot).

Pēc noklusējuma komanda BIMAUTODRAWINGS, piemēram, izveidos stāva plānu katram līmenim, dažām sekcijām un augstumu katram ēkas galvenajam punktam. Taču lietotājam būs arī iespēja pielāgot šo skriptu.

Labels automation

#2 — uzlīmju automatizācija
Automātiski ievietojiet etiķetes, kas iegūst informāciju no BIM objektiem

Pēc šo rasējumu (#1) ģenerēšanas lietotājs var izmantot funkciju BIMAUTOLABELS, lai automātiski ievietotu etiķetes, kas iegūst informāciju no BIM objektiem (piemēram, durvju etiķetes). Šīs etiķetes ir pietiekami gudras, lai ne tikai iegūtu informāciju, bet arī automātiski atjauninātu, ja sākotnējais BIM projekts tiek modificēts un atkārtoti ielādēts ARES Commander.

izmēru automatizācija

#3 — izmēru automatizācija
Automātiski izveidojiet viedos izmērus

Funkcija BIMAUTODIMENSIONS ļaus lietotājiem izveidot viedus izmērus, piemēram, izlīdzinātus sienu izmērus, un informācija tiks atjaunināta arī tad, ja BIM modelis tiks modificēts un atkārtoti ielādēts ARES Commander.

lokšņu automatizācija

#4 — lokšņu automatizācija
Automātiski ģenerēti zīmējumu pārskati

Funkcija BIMAUTOSHEETS automātiski izveidos vienu lapu un ievietos tajā katru zīmējumu izvēlētajā mērogā.

ARES COMMANDER 2024

ATKLĀJIET VAIRĀK FUNKCIJU

Kataloga 100 lappusēs atradīsiet jauno funkciju detalizētāku apskatu.


ATVĒRT KATALOGU