MOBILAIS CAD RISINĀJUMS DWG RASĒJUMU SKATĪŠANAI UN REDIĢĒŠANAI

IOS® UN ANDROID® VIEDTĀLRUŅIEM UN PLANŠETĒM

ares commander touch

ATKLĀJIET IZDEVĪGĀKO MOBILO LIETOTNI CAD DWG RASĒJUMIEM

ARES Touch ir vispilnīgākais CAD risinājums, kāds jebkad ir redzēts jūsu mobilajai ierīcei. Izveidojiet un modificējiet savus DWG rasējumus planšetdatoros un viedtālruņos, izmantojot pilnu 2D rasēšanas un anotāciju komandu komplektu. Tā ir pilnvērtīga mobilā CAD lietotne, kas ietilpst jūsu kabatā un ir ideāls palīgs, lai ātri pārskatītu rasējumu, kas kopīgots mākoņpakalpojumā vai saņemts pa e-pastu, atrodoties ceļā.

Pieejama operētājsistēmām Android un iOS

Optimizēta
aplikācijai Touch

Planšetdatoriem un
viedtālruņiem

Sinhronizē failus ar
mākoni

Saglabājiet/strādājiet
lokāli

ARES Touch ir iekļauts visās Trinity licencēs vai tiek pārdots atsevišķi Google Play Store un Apple App Store.

Kādus uzlabojumus dod mobilā CAD lietotne DWG failiem?

5 populārākie ARES Touch lietošanas gadījumi ietver: tehniskās apskates, pārbaudes uz vietas un apkopi, projekta izpildes koordinēšana uz lauka, tikšanās ar klientiem un projekta apspriešana, telpu pārvaldība.

Mobilā CAD nodrošina veiklību jūsu CAD
darbplūsmām lietotājiem un ierīcēm

Kamēr ARES Touch piedāvā tās pašas funkcijas
planšetdatoros un viedtālruņos, lietošanas gadījumi var atšķirties:

Mobilais CAD viedtālruņos

Viedtālruņi seko jums visur. Ar ARES Touch viedtālrunī jūsu zīmējumi seko jums kabatā. Tas ļauj ļoti viegli lasīt tikko pa e-pastu saņemto DWG failu vai piekļūt jūsu mākonī saglabātajiem zīmējumiem.


Kamēr ekrāns ir mazāks, ARES Touch ļauj ērti kopīgot atsauksmes ar biroju, norādot izmērus, attēlus, kas uzņemti no kameras vai ierakstot balsi.

Mobilais CAD planšetdatoros

Planšetdatoriem ir lielāks ekrāns. Atšķirībā no klēpjdatora tos var nēsāt ar vienu roku un ļoti ātri ieslēgt. Tie lieliski aizstāj drukātos papīrus, lai satiktos ar klientiem vai strādātu uz vietas. Varat pat savienot tos ar ekrānu vai video projektoru interaktīvām prezentācijām.


To lielākais ekrāns ļauj arī ļoti viegli izveidot vai modificēt zīmējumus. Labs piemērs ir apsekošanas vai apkopes darbības, kurās parasti ir jāpārbauda un jākomentē tehniskā informācija uz vietas.

Mēs uzskatām, ka esat pelnījis daudz vairāk nekā skatītājs ar ierobežotām rediģēšanas iespējām jūsu mobilajās ierīcēs.
Iespējams, dažādu uzdevumu veikšanai izmantosit datorus, viedtālruņus un planšetdatorus, taču jums nevajadzētu ierobežot funkcijas.

Skatiet, rediģējiet un kopīgojiet DWG zīmējumus

Intuitīvs CAD interfeiss, kas optimizēts skārienierīcēm

Mēs izveidojām intuitīvu skārienjutīgu lietotāja interfeisu, lai kļūtu par jūsu iecienītākās CAD programmatūras dabisku paplašinājumu. Tas ir pārveidots par pieskārienu, taču ir ļoti intuitīvs jebkuram CAD lietotājam.

touch interface

Piekļūstiet DWG failiem no
mākoņa vai lokāli

Jūsu failus var viegli sinhronizēt ar tādiem izplatītiem mākoņkrātuves pakalpojumiem kā Dropbox, Box, iCloud vai Google disks un OneDrive. Kamēr šie faili tiek sinhronizēti ar mākoni, jūs joprojām varat “Paņemt tos lietošanai bezsaistē”, ja paredzat, ka jums, iespējams, nebūs pastāvīgas piekļuves internetam.

Varat arī saglabāt tos lokāli ierīcē. Tas var būt svarīgi, piemēram, ja jūsu uzņēmumam ir stingras politikas, kas aizliedz izmantot mākoņkrātuves pakalpojumus.

Pilns 2D rasēšanas rīku komplekts

Vispilnīgākā CAD lietotne, kas jebkad redzēta mobilajām ierīcēm. Iegūstiet visas iespējas izveidot un modificēt savus zīmējumus, atrodoties ceļā.

Zīmēt ar precizitāti

Atklājiet mūsu video, kā lupa, entītijas snap, izsekošanas un koordinātu ievade palīdz jums zīmēt ar tādu pašu precizitāti kā datoros.

Annotate Drawings with Pictures or Voice

Papildiniet rasējumus ar balss vai attēlu anotācijām

Attēlu piezīmes

Komentējiet savus zīmējumus ar attēliem, kas uzņemti no mobilās ierīces kameras, un teksta leģendām.

Balss piezīmes

Ierakstiet savu balsi un ievietojiet to zīmējumā kā komentāru, lai sniegtu atsauksmes vai izceltu kaut ko.

Optimāla darbplūsma

Šie komentāri tiks sinhronizēti ar zīmējumu un tiks parādīti ar noklikšķināmiem simboliem. Tie tiek automātiski ievietoti noteiktā slānī, ko var parādīt vai paslēpt pēc vajadzības.

Anotējiet zīmējumus ar izmēriem vai tekstu

ARES Touch ietver pilnu izmēru noteikšanas rīku komplektu. Atšķirībā no drukātiem papīriem vai PDF failiem, tas ļauj viegli izmērīt attālumus, leņķus vai vienkārši pievienot zīmējumus.

Annotate Drawings 
with Dimensions or Text
Use FREESKETCH to Annotate or Write with your Finger like Pen on Paper

Izmantojiet FREESKETCH, lai komentētu
vai rakstiet ar pirkstu
piemēram, pildspalva uz papīra

Izmantojot FREESKETCH, varat kaut ko pārvilkt vai rakstīt ar pirkstu. Tas ir tāpat kā tad, ja jūs būtu izdrukājis zīmējumu un izmantotu pildspalvu.

Šī funkcija ļauj ļoti viegli dalīties ar atsauksmēm, atrodoties ceļā, bez jebkādām CAD zināšanām: vienkārši palaidiet komandu, izvēlieties krāsu un uzrakstiet vai uzskicējiet kaut ko.

Pieejams operētājsistēmām Android un iOS

Sinhronizējiet un kopīgojiet datus starp ierīcēm ar ARES Kudo

ARES Kudo atrodas ARES Touch, kā arī ARES Commander iekšpusē un ļauj sinhronizēt failus dažādās ierīcēs, izmantojot mākoņa krātuves datu dublējumu.

Ar ARES Kudo savienotajās mākoņkrātuvēs saglabātos rasējumus var lokāli modificēt programmā ARES Touch vai ARES Commander. DWG faila izmaiņas tiks automātiski sinhronizētas ar jūsu mākoņa krātuvēm, tiklīdz tās saglabāsiet. Ja šobrīd nav interneta, tas vienkārši tiks sinhronizēts vēlāk, kad tas atgriezīsies. Tādā veidā jūs varat sākt savu projektu ar ARES Touch un turpināt to ar ARES Commander vai otrādi.

Paātriniet darbplūsmas un uzlabojiet sadarbību

Piemēram, varat izmantot ARES Touch, lai lasītu kolēģa sūtītu zīmējumu un sniegtu tūlītēju atsauksmi ar anotācijām, kas uzņemtas uz vietas. Jūsu kolēģi varētu uzreiz saņemt atjauninājumu ARES Commander birojā un turpināt strādāt pie projekta.

ARES Touch izstrādātājiem:
N°1 CAD platforma mobilo CAD izstrādātājiem

Izmantojot vietējo DWG atbalstu un pilnu 2D rasēšanas funkciju komplektu, ARES Touch ir visas iespējas, kas izstrādātājiem var būt nepieciešamas, lai izveidotu vertikālas lietojumprogrammas.

Mobilais CAD ir vairāk nekā mobilais. Tas ir par mobilitātes integrēšanu CAD darbplūsmā. Kā izstrādes platforma ARES Touch var palīdzēt uzlabot integrēto un elektronisko CAD procesu veiklību.

ARES Touch API ļauj izstrādātājiem viegli migrēt sākotnēji datoriem izstrādātos risinājumus. Tā atbalsta Lisp, C++ un DCL. Tā kā šīs valodas atbalsta arī ARES Commander un ARES Kudo, tas sniedz jums arī brīvību izmantot līdzīgu kodolu galddatoros, mobilajās ierīcēs un mākoņa ierīcēs.