jaudīga, uz dwg balstīta cad programmatūra Windows®, macos® un Linux® OS

ares commander

ARES Commander
- Nr. 1 DWG datorprogramma projektētājiem un būvniekiem

Izbaudiet ARES Commander ātrumu, lai izveidotu un modificētu DWG rasējumus 2D un 3D formātā. Izmantojiet ievērojamu izmaksu ietaupījumu. ARES Commander pacels jūsu produktivitāti nākamajā līmenī, izmantojot viedos rīkus un unikālu koncepciju: CAD™ Trinity.

Izmantojiet iespēju ievērojami ietaupīt!

Viena lietotāja licence (BEZTERMIŅA):
€ 665+PVN

Programmas priekšrocības

Sāciet darbu ar ARES Commander

ARES Commander piedāvā pazīstamu izskatu un sajūtas jebkuram pieredzējušam CAD lietotājam. ARES Commander ir daudz vairāk nekā rentabla DWG rediģēšanas alternatīva, nepieļauj nekādus kompromisus attiecībā uz funkcijām un jauninājumiem.

Jaunas CAD funkcijas programmā ARES Commander 2024

Kad varat pielāgot savu CAD vidi un darbplūsmas savām vajadzībām, varat strādāt ērtāk un efektīvāk. Un, kad jūs varat kopīgot savus bieži izmantoto rīku un datu izkārtojumus ar kolēģiem, visa jūsu nodaļa var realizēt šīs priekšrocības.

Programma ARES Commander 2024 ļauj pielāgot rīku paletes kā nekad agrāk — un pat importēt tās no AutoCAD®. Pateicoties paplašinātajai lentes lietotāja saskarnes pieejamībai, Mac un Linux lietotāji tagad var izvēlēties interfeisa opciju, kas Windows lietotājiem jau sen ir patikusi. Un ar jauno TopoPoints moduli ARES Commander lietotāji iegūst iespēju importēt/eksportēt koordinātas.

Rīku palešu pielāgošana

Profesionāla starpplatformu DWG CAD
ekosistēma, kas izstrādāta, lai jūsu CAD būtu visur

ares devices

Veltīts produktivitātei

Jebkura OS

ARES Commander var instalēt Windows, macOS vai Linux OS.

Strādājiet bezsaistē

ARES Commander tiek pilnībā instalēts jūsu klēpjdatoros un/vai datoros.

Iegādājieties 1 licenci un strādājiet no jebkura datora

Ar programmu ARES Commander viens lietotājs ar savu licenci var strādāt gan darba, gan mājas datorā. Jūs pat varat izmantot datorus dažādās operētājsistēmās.

CAD jebkur

Iegādājoties ARES Commander, jūs saņemat arī 1 gada abonementu ARES Touch (darbam jūsu Android un iOS ierīcēs) un ARES Kudo — mūsu mākoņa risinājumu.

Iekļauts atbalsts

Iegādājoties ARES Commander, licence ietver 1 gada abonementu, lai saņemtu visus atjauninājumus, kā arī piekļuvi mūsu atbalsta dienestam pa e-pastu. Beidzoties derīguma termiņam, jūs varat atjaunot savu atbalsta līgumu vai atteikties no tā.

Izmantojiet BIM inteliģenci
lai automatizētu CAD rasējumu izgatavošanu

Ar ARES Commander var importēt un skatīt Revit un IFC failus, bet pats galvenais – no tiem izvilkt 2D rasējumus, izvilkt BIM informāciju tabulās un uzzīmēt papildus CAD detaļas virs BIM projekta iegūtās ģeometrijas.

bim & dwg
  • BIM imports: importējiet .RVT vai .IFC modeļus
  • Piekļuve un pārlūkošana: filtrējiet atbilstošo BIM informāciju
  • Iegūšana un izgūšana: lasiet un izvelciet BIM datus tabulās vai .csv formātā
  • Gudri un inteliģenti: automatizējiet rasējumu izgatavošanu no BIM modeļa
  • Samaziniet CAD darbu atkārtošanos: atjauniniet rasējumus pēc BIM modeļa izmaiņām

ARES Kudo pievieno Agility of the Cloud

ARES Kudo ir iebūvēts ARES Commander un ļauj piekļūt, izveidot un modificēt DWG failus, kas glabājas populāros mākoņkrātuves pakalpojumos, piemēram, Google Drive®, Box®, Dropbox® un OneDrive®.
Visas izmaiņas, ko saglabājat programmā ARES Commander, tiek nekavējoties sinhronizētas.
Jūsu faili seko jums visos datoros un mobilajās ierīcēs un vienmēr ir atjaunināti.

Kopīgojiet URL, lai tiešsaistē skatītu rasējumu

Izmantojot ARES Kudo, varat ģenerēt skatāmu saiti, lai kopīgotu to ar saviem kontaktiem. Tas ir vienkāršs URL, uz kura viņi var noklikšķināt, lai tiešsaistē skatītu jūsu failu. Nav jāmaksā, nekas nav jāinstalē,  to vienkārši redz savā interneta pārlūkprogrammā. Tā ir lieliska metode, lai lūgtu komentāru vai apstiprinājumu.

Vairs nav jābrīnās, vai tā ir jaunākā versija, URL tiek atjaunināts, kad veicat izmaiņas. Tas kļūst par jūsu projekta vienoto patiesības avotu. Tas ietaupa arī PDF versijas ģenerēšanas laiku, un pēc katras modifikācijas fails vairs nav jāsūta atkal un atkal.

Atšķirībā no faila nosūtīšanas pa e-pastu, jums ir arī pilnīga kontrole, kad kopīgojat šādu tikai skatāmu saiti. Jūsu kontaktpersonas nevar rediģēt jūsu failu, un jūs jebkurā laikā varat pārtraukt piekļuvi.

Skatiet un modificējiet DWG rasējumus savā interneta pārlūkprogrammā

ARES Kudo ietver arī pilnu funkciju komplektu, lai tiešsaistē izveidotu un modificētu zīmējumus. Tā kā ARES Kudo darbojas jūsu interneta pārlūkprogrammā, jums nekas nav jāinstalē un nekas nav jāatjaunina. Lai gan jūs varat izmantot ARES Commander savos galvenajos datoros, varat izmantot ARES Kudo, lai ātri piekļūtu un rediģētu zīmējumus tiešsaistē jebkurā citā datorā. Jūsu zīmējumi seko jums jebkurā vietā, un jūs vienmēr esat gatavs ātri rediģēt.

ARES Kudo ir iekļauts jebkurā ARES Commander abonementā kā daļa no mūsu unikālās ARES Trinity of CAD koncepcijas.

Domājiet tālāk par darbvirsmu, izmantojot ideālu kompanjonu:
ARES Touch — mobilais CAD ar visām funkcijām

ARES TOUCH MOBILE CAD
Vietējais DWG atbalsts
DWG
Pieejams operētājsistēmām Android un iOS

ARES Touch ir pilna Featured Mobile CAD versija Android viedtālruņiem / planšetdatoriem, kā arī iPad / iPhone. Tas ir iekļauts ARES Trinity of CAD licencē un ir ideāls palīgs, kad esat ārpus biroja, bet jums ir jāglabā savi zīmējumi un rasēšanas rīki.

Galvenās ARES Touch funkcijas ir šādas:

windows
Minimālās tehniskās prasības operētājsistēmai Windows
Lai iegūtu labu pieredzi, mēs iesakām
apple
Minimālās tehniskās prasības operētājsistēmai macOS
linux
Minimālās tehniskās prasības operētājsistēmai Linux

Jūs varat izmēģināt programmu 30 dienas bez maksas!

Vai vēlaties izmēģināt?

Lejupielādējiet atbilstošu jūsu OS versiju

ARES COMMANDER
Atšķirība no
citiem CAD

ARES Commander var instalēt operētājsistēmā Windows, macOS un Linux. Programma darbojas bezsaistē - tā tiek pilnībā instalēta datorā. Iegādājieties 1 licenci un strādājiet no jebkura datora: viens un tas pats lietotājs var strādāt no 2 datoriem vienlaicīgi. Iegādājoties ARES Commander, jūs arī iegūsiet ARES Touch, lai darbotos ar programmu Android un iOS ierīcēs, un ARES Kudo - mākoņtehnoloģijām, abonementu uz vienu gadu. Kad jūs pērkat ARES Commander, licencē ietilpst viena gada abonements, lai saņemtu visus atjauninājumus, kā arī piekļuvi mūsu atbalsta dienestam pa e-pastu. Pēc termiņa beigām jūs varat brīvi atjaunot atbalsta līgumu vai atteikties no tā.