CAD PROGRAMMATŪRAS ARES® TRINITY (TRĪSVIENĪBA)

ARES Commander | ARES Touch | ARES Kudo

IZVEIDOJIET UN MODIFICĒJIET DWG RASĒJUMUS JEBKUR, JEBKURĀ IERĪCI

ARES® TRINITY

DESKTOPS, MOBILĀS IERĪCES, MĀKOŅSERVISS: CAD ARES TRINITY

Mūsdienīga failu DWG rediģēšana visās jūsu ierīcēs

Mūsu Trinity koncepcija, kas ir daudz vairāk nekā trīs CAD risinājumu komplekts, apvieno galddatoru, mobilo ierīču un mākoņdatošanas stiprās puses unikālā CAD ekosistēmā. Izmantojot ARES Commander, jūs saglabājat iespēju strādāt bezsaistē savos galvenajos datoros kā parasti. Izmantojot ARES Kudo un ARES Touch, jūs vēl vairāk uzlabojat mākoņdatošanas un mobilo CAD darbību.

ares trinity

DESKTOPI

Windows®, macOS® un Linux® datori

+ MOBILIE

Android® un iOS® viedtālruņi un planšetdatori

+ MĀKONIS

Nekas nav jāinstalē, darbojas online

= ARES TRINITY

Visi 3 produkti par vienu abonementu

Izveidojiet un modificējiet DWG zīmējumus jebkur, jebkurā ierīcē

Izmantojot ARES Trinity of CAD Software, tas pats lietotājs var izmantot savu Graebert kontu, lai izmantotu savu licenci no vairākiem datoriem un mobilajām ierīcēm:

Jūsu DWG failus var sinhronizēt un sekot jums visās jūsu ierīcēs

Trīs profesionāli CAD programmatūras risinājumi, kas apvieno galddatoru, mobilo un mākoņu

ARES Commander®
Desktopa CAD programma

ARES Commander piedāvā visas nepieciešamās funkcijas, lai izveidotu vai modificētu DWG rasējumus 2D vai 3D formātā uz produktivitāti orientētā vidē. Turpiniet izmantot savus klēpjdatorus un/vai datorus smagajam darbam kā parasti. Programmatūra tiks pilnībā instalēta jūsu datorā, un jūs varat strādāt pat tad, ja nav interneta.

ARES Touch®
Mobilo ierīču CAD

ARES Touch ir dabisks ARES Commander paplašinājums viedtālruņiem un planšetdatoriem. Izmantojiet ARES Touch, lai uzņemtu savus DWG zīmējumus, atrodoties ceļā. Nodrošinot pilnu 2D dizaina un anotācijas rīku komplektu planšetdatoriem un viedtālruņiem, ARES Touch ir piemērots dažādiem mobilās lietošanas gadījumiem, kur jūsu zīmējumiem ir jāseko jums apkārt un jāiekļaujas jūsu kabatā.

ARES Kudo®
Mākoņu CAD

Ar ARES Kudo varat piekļūt saviem DWG zīmējumiem burtiski no jebkuras vietas. Nekas nav jāinstalē vai jājaunina: ARES Kudo darbojas tieši jebkurā interneta pārlūkprogrammā. Varat izmantot ARES Kudo, lai tiešsaistē piekļūtu, izveidotu vai modificētu DWG rasējumus. ARES Kudo ir integrēts arī ar ARES Commander un ARES Touch, lai jauki sinhronizētu failus visās jūsu ierīcēs.

ARES Trinity API: izstrādāt galddatoriem, mobilajām ierīcēm un mākoņiem

ARES Trinity API atbalsta C++, LISP un DCL visās trīs platformās: ARES Commander (Windows, Mac un Linux), ARES Touch (Android un iOS) un ARES Kudo (Cloud). Tāpēc izstrādātāji atradīs vienkāršu veidu, kā migrēt sākotnēji Windows lietojumprogrammām izveidoto kodu uz mākoņiem un mobilajām ierīcēm. Ar šādu API Graebert mērķis ir arī piedāvāt izstrādātājiem ļoti rentablu programmēšanas vidi, lai uzturētu vienas un tās pašas pamatfunkcijas vairākās platformās.

Citas platformai specifiskas programmēšanas valodas galddatoriem un/vai mobilajām ierīcēm un mākoņiem var ietvert .NET, VSTA, Qt, Wt, Visual Studio, Active X, Java u.c.