Pārslēdzieties no AutoCAD uz ARES Commander!

AutoCAD un ARES Commander

Kāpēc jums vajadzētu pārslēgties no AutoCAD uz ARES Commander?

Failu saderība

Abi risinājumi sākotnēji izmanto vienu un to pašu DWG 2018-2022 faila formātu. Kad faili tiek koplietoti starp ARES Commander un AutoCAD lietotājiem, pārveidošana nenotiek un līdz ar to arī dati netiek zaudēti. Citi atbalstītie failu formāti ir DXF, DWS (zīmēšanas standarti), DST (lapu kopas) un konfigurācijas faili, piemēram, .ctb, .stb, .shx, .mln, .dim vai .pcx (pazīstams arī kā .pc3 programmā AutoCAD). Abi var arī importēt vai pievienot DGN failus, eksportēt uz PDF un konvertēt PDF atpakaļ uz DWG.

Vienmērīga mākoņu un mobilo sadarbība*

ARES ļauj koplietot darbplūsmas starp biroja, mājas un attāliem lietotājiem, kas ir optimizēti viņu pieejamajām ierīcēm un ļauj ātri atzīmēt un komentēt.

AutoCAD alternatīva Nr. 1

Graebert CAD tehnoloģija ir otrā lielākā instalēšanas bāze pēc tikai AutoCAD. Miljoniem profesionāļu strādā ar CAD programmatūru, ko nodrošina ARES. Tas ietver trīs no 5 labākajām būvniecības grupām Japānā (Obayashi, Takenaka, Taisei, LG, Hyundai un daudzas citas nozares līderi).

Nav mācīšanās/pārejas laika

AutoCAD lietotāji var uzreiz pārslēgties uz ARES Commander bez papildu apmācības. Tas izmanto tos pašus īsinājumtaustiņus, un komandas un aizstājvārdi ir definēti, lai tie atbilstu ARES komandām, ja tās atšķiras. Arī lietotāja interfeiss ir ievērojami līdzīgs.

Citas mākoņkrātuves iespējas*

Kopīgojiet failus OneDrive, Google Drive, Box, Dropbox un daudzās citās opcijās vai privātos interneta serveros, izmantojot WebDAV, ar ērtu tikai skatāmas saites URL kopīgošanu klientu priekšskatījumiem.

Izveidot tikai skatāmas saites*

Paplašiniet savu sadarbību saistībā ar DWG zīmējumiem, lai lietotāji bez maksas varētu skatīt un komentēt tiešsaistē. Apkopojiet atsauksmes un apstiprinājumu no kolēģiem vai klientiem, izmantojot reāllaikā atjauninātus URL un funkcijas, lai komentētu un iezīmētu.

E-pasta paziņojums*

E-pasta paziņojumi ļauj ARES Kudo, ARES Commander un ARES Touch lietotājiem saņemt jaunāko informāciju par zīmējumiem, ar kuriem viņi strādā, un nekavējoties reaģēt, kad nepieciešams: skatīt, kurš ir strādājis ar zīmējumu tieši no jūsu pasta iesūtnes, skatīt citu lietotāju komentārus un atzīmes, ieskaitot teksta komentārus, attēlus, zīmogus vai balss atzīmes.

Versiju vēsture*

Strādājot ar failiem, kas glabājas mākoņkrātuvē, varat redzēt, kurš ir mainījis zīmējumu, atgriezties laikā un atsaukt izmaiņas.

Vertikālās lietojumprogrammas [nopērkamas atsevišķi]

ARES ir īpašas versijas 2D mehāniskajam dizainam (ARES Mechanical) un CAD GIS (ARES Map), kas ļauj strādāt ar ESRI ArcGis Online.

Pielāgota koda pārnešana

Lisp, Visual Lisp vai C++ balstītu kodu var viegli pārnest uz ARES ar nelielām izmaiņām vai bez tām. Graebert piedāvā arī vairākus trešo pušu spraudņus dažādām vajadzībām, piemēram, reāllaika renderēšanai, 3D punktu mākoņiem, arhitektūrai, elektrībai, HVAC utt.

Uzlabotas 3D funkcijas

ARES Commander ietver pilnu 3D cieto modelēšanas funkciju komplektu, ko nodrošina Dassault Systèmes ACIS 3D solid modelētājs.

Elastīga licencēšana

Autodesk pārtrauca atsevišķu pastāvīgo un tīkla licenču pārdošanu. Tagad tas tiek pārdots tikai kā abonements (termiņa licences uz 1 gadu, kas jāatjauno katru gadu). ARES Commander piedāvā elastīgas licencēšanas iespējas (perpetual, Network vai Rental) par ievērojami zemākām izmaksām nekā AutoCAD. Katrā pastāvīgajā licencē ir iekļauta 1 gada bezmaksas uzturēšana.

Darbs no vairākiem datoriem

Katrs lietotājs iegūst Graebert kontu ar pieteikumvārdu un paroli, kas ļauj strādāt praktiski no jebkura datora. Licence seko lietotājam, un jūs varat izmantot ne vairāk kā divus datorus (piemēram, vienu datoru birojā un vienu klēpjdatoru, atrodoties ceļā), nepiesakoties un izrakstoties no katras ierīces.

Vairāk produktivitātes funkciju

ARES Commander pievieno vairākas vērtīgas CAD funkcijas, piemēram, Power Trim, Dimensions Palette, Quick Modify, Mouse Žesti, Heads up Toolbar.

Labāks uzņēmuma atbalsts

ARES uzņēmuma versijas nodrošina papildu iespējas, lai apmierinātu lielu instalēto bāzu (100 vai vairāk lietotāju) uzlabotās vajadzības. Ietver papildu iestatījumus, lai optimizētu mākonī esošo failu drošību, uzlabotas integrācijas opcijas jūsu IT infrastruktūrai un lietotāju autentifikāciju ar vienreizējo pierakstīšanos (SSO).

Unikālas .DWG funkcijas BIM

ARES Commander ļauj importēt un filtrēt IFC un RVT failus, lasīt BIM objektu rekvizītus un iegūt BIM datus tabulās vai programmā Excel. Turklāt jūs varat iegūt viedākus 2D DWG rasējumus no saviem BIM projektiem un nodrošināt, ka šos rasējumus var atjaunināt, kad BIM projekts tiek mainīts.

Unikālas karšu funkcijas (*4)

Spraudnis Maps for ARES Commander ir iepriekš instalēts programmā ARES Commander un pieejams visiem lietotājiem, kuri ir Trinity abonementā. Tajā ir profesionāls karšu pakalpojums, lai piekļūtu ģeogrāfiski norādītiem satelītattēliem un ielu kartēm, ko izmantot jūsu zīmējumos. Ievadiet jebkuru adresi pasaulē un uzreiz saņemiet profesionālas kartes no pasaules ĢIS līdera Esri.

Vertikālās lietojumprogrammas

ARES ir īpašas versijas mehāniskai konstrukcijai (ARES Mechanical) un CAD GIS (ARES Map), kas ļauj strādāt ar ESRI ArcGis Online.

Pielāgota koda pārnešana

Lisp, Visual Lisp vai C++ balstītu kodu var viegli pārnest uz ARES ar nelielām izmaiņām vai bez tām. Graebert piedāvā arī vairākus trešo pušu spraudņus dažādām vajadzībām, piemēram, reāllaika renderēšanai, 3D punktu mākoņiem, arhitektūrai, elektrībai, HVAC utt. (*) Trīsvienības funkcijai ir nepieciešams Trinity abonements.

ares logo