BIM SOFT

Kā starptautiskā tradicionālā karatē vadošā iestāde WTKF lūdza Graebert palīdzēt ar CAD zināšanām, gatavojoties XXIII WTKF pasaules čempionātam, kas notika 2022. gada 17.–22. oktobrī. Papildus turnīra laukuma telpiskā dizaina izstrādei Natalā, Rio Grande do Norte, Brazīlija, Graebert izveidoja 3D dizainus uzvarētāju medaļām ar CNC frēzēšanas metodi. Kā tehnoloģiju partneris Graebert ar “ARES Trinity of CAD” programmatūru bija ideāli piemērots.

Trīs medaļu izstrāde sadarbībā ar 10 cilvēkiem 7 valstīs

Uzvarētāju medaļu izstrādes procesā piedalījās desmit WTKF lēmumu pieņēmēji un ieinteresētās puses, kas atrodas septiņās dažādās valstīs. Lai savlaicīgi iegūtu medaļas čempionātam, dizainerim bija ne tikai jādalās dažādās koncepcijās ar visām šīm ieinteresētajām pusēm, bet arī efektīvi jāapkopo viņu atsauksmes un jāpanāk vienprātība par galīgajiem dizainparaugiem DWG.

Programmatūras ARES Trinity of CAD sadarbības iespējas ļāva visām ieinteresētajām personām sekot līdzi progresam un viegli dalīties savās atsauksmēs neatkarīgi no to CAD zināšanu līmeņa. ARES Kudo — Graebert tiešsaistes CAD risinājums — ļāva dalībniekiem piekļūt 3D dizaina uzmetumiem tieši DWG, pašiem neinstalējot nekādu programmatūru, un sniegt precīzu atgriezenisko saiti, izmantojot komentāru paleti.

karate do medaļas

Lejupielādējiet atbilstošu OS versiju un strādājiet bez maksas 30 dienas!


LEJUPIELĀDĒT WIN


lejupieladēt mac