cype logo

CYPE StruBIM-Steel

Tērauda konstrukciju ražošanas programa

CYPE, StruBIM-Steel

StruBIM Steel ir programma tērauda konstrukciju detaļu modelēšana. Šī programma ietver dažādus rīkus BIM 3D modelēšanai un ļauj lietotājiem precīzi uzmodelēt visus nepieciešamos elementus, piemēram, kolonas, sijas, plāksnes, bultskrūves, metinājumus un enkurus. Rezultātā lietojumprogramma var izveidot 3D ražošanas  modeli un 2D dokumentāciju ražošanai. Eksportēt rezultātu iespējams DWG, PDF, IFC, STEP, DSTV formātā.

Cenas programas komplektiem no 2500 EUR*

CYPE 3D CAD - Structure (BK)

CYPE 3D ir elastīga un efektīva datorprogramma, kas radīta trīsdimensiju konstrukciju analīzei un projektēšanai ar elementiem, kas izgatavoti no  tērauda, kompozītbetona un tērauda, alumīnija, koka vai jebkura cita materiāla, un ietver savienojumu izmēru (metinātu un velmētu, metinātu tērauda I sekciju un dobu konstrukciju, bultskrūvju savienojumi. Pamatu savienojumi ar plāksnēm, pamatnēm, pāļiem un saitēm.

Cenas programas komplektiem no 5000 EUR.

CYPE Connect

CYPE Connect programas modulis paredzēts tērauda elementu savienojumu modelēšanai un analizēt slodzes savienojumus, kā arī tērauda un koka savienojumus, izmantojot galīgo elementu metodi. Šī lietojumprogramma izmanto OpenSees aprēķina dzinēju.

Cenas programas komplektiem no 5000 EUR.

Saskarne un mācību materiāli

  • Rīku joslas līdzīgas, kā citās BIM un CAD programas.
  • Saskarsne ir vienkārša un intuitīva.
  • Iespējams importēt DWG, DXF, IFC un citus failus.

BIM Serveris (bez maksas)

  • Kopējā datu vide – tiešsaistes resurs, kur glabāt datus.
  • Bezmaksas lietotāja konts.
  • Piekļustiet projekta datiem no jebkuras vietas. 

Izmēģiniet pilno versiju 30 dienas bez maksas!

Vai vēlaties izmēģināt?

BIM CYPE

CYPE BIM programas

CYPE piedāvā BIM risinājumus profesionāļiem dažādās jomās. Lietojumprogrammu grupā ir iekļauti rīki, kas atvieglo ikdienas darbu ikvienam BIM speciālistam. Izvēlieties lietojumprogrammu grupu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām, un uzziniet vairāk.