• Renga BIM
  • Daudzumi, uzlabota IFC un labāka koordinācija jaunajā Renga laidienā
New-release-renga

Daudzumi, uzlabota IFC un labāka koordinācija jaunajā Renga laidienā

Ar jauno Renga laidienu mēs piedāvājam vēl vairāk iespēju, kas īpaši pielāgotas jūsu darba veidam. Mēs ieviešam jaunus uzlabojumus, kas paredzēti automātisku zīmējumu izveides rīkiem. Mēs uzlabojam Renga koordināciju starp produktiem, ģenerējot jaunus unikālus objektu ID, un mēs uzlabojam jūsu produktivitāti, izmantojot jaunas IFC funkcijas.

Jauni daudzumi, ko izmantot formulās

AEC profesionāļi iegūs iespēju izmantot formulās jaunus daudzumus. Tagad katrs arhitekts var ātri aprēķināt logu un durvju stiklojuma laukumu un piemērot to modelim. Vai, piemēram, aprēķināt samazinātu kopējo termisko pretestību, izmantojot formulas, un pēc tam definēt fasādes caurspīdīgo konstrukciju energoefektivitātes klasi.

Būvinženieri tagad var aprēķināt logu konstrukciju masu, izmantojot formulas; un formulās izmantojiet parametru Atzīmēt, lai izveidotu sarežģītus piegādājamo mezglu grafikus.
MEP deputāti var izmantot jaunus daudzumus formulās, lai, piemēram, aprēķinātu cauruļvadu ātrumu, veicot aerodinamisko analīzi.

Jauns zemsprieguma sadales paneļa stils

Mēs turpinām izstrādāt LLU programmēšanas valodā rakstītus skriptus, lai vēl vairāk paplašinātu mūsu aprīkojuma stilu kopumu. Mūsu lietotāji, izstrādājot klientiem, noteikti novērtēs uzlaboto aprīkojuma sarakstu.

Rezultāts, kad mēs izstrādājām LLU skriptus, jūs varat redzēt jaunākajā Renga laidienā, kas nodrošina jaunu zemsprieguma sadales paneļa stilu. Jaunais stils ir aprīkots ar konfigurējamiem parametriem un simbolu detalizācijas pakāpi, kas zemsprieguma sadales paneļus attēlo kā simbolus zīmējumos.

Jauna IFC funkcionalitāte

Renga komanda ievērojami uzlaboja IFC4 eksportu un importu, tāpēc mūsu lietotāji var būt pārliecināti, ka viņiem tiek nodrošināta pilnībā sertificēta IFC importēšana un eksportēšana, pamatojoties uz buildingSMART IFC datu apmaiņas standartiem. Ar šo uzlabojumu mēs esam spēruši soli tuvāk OPENBIM pieejai un padarījuši datu apmaiņu daudz drošāku.

Lai padarītu IFC darbplūsmas vēl noderīgākas, mēs pievienojām iespēju pārvietot objektus uz montāžu un rediģēt tos, izmantojot uzgriezuma leņķus, precesijas leņķus un griešanās leņķus.

Jaunu unikālu objektu ID ģenerēšana, veidojot projektu no veidnes

Papildus ēku un objektu projektēšanai AEC profesionāļi bieži saskaras ar sarežģītāku uzdevumu – kā iegūtos 3D ēku modeļus saskaņot ar citiem kapitāla celtniecības projektiem. Renga veiksmīgi veic lielāko daļu projektēšanas un inženierijas uzdevumu, taču koordināciju vislabāk var veikt, izmantojot īpašu programmatūru, piemēram, Solibry un Pilot-BIM.

Strādājot pie lieliem projektiem, kas sastāv no vairākām ēkām vai objektiem, modeļu saskaņošana ir izšķiroša. Tāpēc Renga izstrādes komanda ieviesa globāli unikālu identifikatoru (GUID), kas ir saistīts ar katru modeļa objektu. Unikālie identifikatori var noderēt, kad lietotāji mēģina izveidot un apkopot modeļus vienlaikus ar citiem komandas locekļiem datu pārvaldības programmatūrā.

Bet mēs Rengā, saprotot šāda uzdevuma nozīmi, ieviesām iespēju ģenerēt jaunus GUID visiem nepieciešamajiem objektiem, kas iegūti no veidnes, tādējādi palīdzot lietotājiem izvairīties no viena saskaņota modeļa salikšanas un pārbaudes problēmas.