BIM SOFT

Ugunsdzēšanas iekārtu projektēšanas programmatūra - FINE FIRE

FINE FIRE - vienkāršākā pāreja CAD lietotājiem uz BIM programmatūru

Programmā FINE FIRE jūs varat izveidot BIM projektu 2D vai 3D formātā, izmantojot ļoti vienkāršas 2D komandas, kas ir ļoti pazīstamas jebkuram CAD lietotājam, piemēram, polilīnijas, apgriešana, pagarināšana, entītijas aizturēšana, kopēšana.

Viena lietotāja licence (beztermiņa):
€ 770+PVN

Projektēšana

Fine FIRE ietver visus nepieciešamos rīkus ēkas rasēšanai 2D vai 3D formātā, bet, ja jums tas nav vajadzīgs, varat vienkārši ievietot grīdas plāna 2D DWG rasējumu, lai to izmantotu kā fonu un koncentrētos uz ugunsdzēšanas instalāciju. Varat arī izmantot mūsu CAD funkcijas, lai ātri uzzīmētu sienas.
Alternatīvi jūs varat arī atvērt projektu, kas izveidots ar jebkuru citu 4M BIM programmatūru, un jums nevajadzēs rasēt ēku. Piemēram, jūs varat atvērt projektu, kas izveidots, izmantojot IDEA Architecture.
Šajā programmatūrā ir iekļautas visas 4MCAD, mūsu alternatīvas AutoCAD®, funkcijas. Jūs saņemat 2 programmatūru vienā, un jūs varat turpināt izmantot CAD, lai rediģētu dažus DWG rasējumus, vienlaikus izmantojot mūsu BIM tehnoloģiju, lai palielinātu produktivitāti, strādājot ar lielāko daļu savu projektu. Vismaz jūs varat justies droši un migrēt uz BIM savā tempā.

Tīkli

Fine FIRE ietver plašas sprinkleru bibliotēkas, ugunsdzēsības šļūteņu uztvērējus, caurules, veidgabalus un jebkuru citu aprīkojumu, kas nepieciešams ugunsdzēsības tīkla noteikšanai. Visas šīs bibliotēkas var arī paplašināt lietotājs, kurš var mainīt simbolus un pievienot citus komponentus.
Caurules var vilkt ar vienkāršām komandām (tikai polilīnijām), taču, lai paātrinātu procesu, varat izmantot arī dažas ekspertu maršrutēšanas komandas, piemēram, “Caurules paralēli sienai” vai “automātiski savienotas ar sprinkleriem”.
Pēc aprēķinu veikšanas jūs atjaunināsit aprēķinu moduļa zīmējumu un grīdas plānos ievietojat marķējumu, kurā parādīti rezultāti un informācija, kuru vēlaties parādīt par katru sastāvdaļu. Cauruļu diametrs tiks aprēķināts un cauruļu lielums mainīts projektā.

Aprēķini

Fine FIRE aprēķināšanas modulis cieši mijiedarbojas ar instalācijas zīmējumu. Aprēķini tiek veikti pēc plaši pieņemtā NFPA 13 standarta vai EN 12845 standarta.
Aprēķina komponents (ugunsdzēsība) tiek automātiski atjaunināts no instalācijas rasējumiem, izmantojot AutoNET komandu. Cauruļu tīkli tiek atpazīti un pārnesti uz aprēķinu lapām. Aprēķini balstās uz bagātīgu metodoloģisko bāzi, kas balstīta uz starptautiskajiem, Amerikas (NFPA 13) un Eiropas standartiem (EN 12845). Varat arī modificēt šos datus, ja vēlaties, piemēram, paredzēt turpmāku tīkla paplašināšanu.
Papildus cauruļvadu aprēķiniem Fine FIRE aprēķina visu nepieciešamo aprīkojumu (t.i., spiediena montāžu, tvertnes tilpumu utt.), Kā arī materiālu rēķinu, tehniskos aprakstus / specifikācijas un citus rezultātus.
Alternatīvs veids, kā iegūt aprēķinus, ir viedā Fine FIRE vedņa izmantošana. Lietotājs vizuāli apraksta Ugunsdzēsības iekārtas, izmantojot esošās veidnes (slaidus), un pēc tam vednis ģenerē vertikālo diagrammu un aprēķinu rezultātus.

2D rezultāti

Pēc tīkla dizaina un aprēķinu veikšanas mūsu MEP programmatūra ļaus jums ģenerēt visus nepieciešamos tehniskos rasējumus un atskaites.
Mūsu MEP programmatūra jums ģenerēs jūsu ugunsdzēsības uzstādīšanas tīkla vertikālās diagrammas DWG rasējumos, kurus varat turpmāk modificēt un / vai koplietot.
Fine FIRE ģenerēs dokumentu ar aprēķinu rezultātiem un materiālu pavadrakstu, kurā aprakstīti katra elementa daudzumi, kas nepieciešami instalācijas izveidošanai. Šī dokumenta veidni var pielāgot, un jūs varat izvēlēties, kurus rezultātus parādīt.

BIM

FINE FIRE uzlabotā BIM tehnoloģija palielinās jūsu produktivitāti. Izmantojot mūsu viedos 3D modelētājus un 3D BIM objektu bibliotēkas, jūs varēsit uzzīmēt ēku daudz ātrāk un vienkāršāk.

Visbeidzot, jums būs iespēja sadarboties ar citu BIM programmatūru un dalīties ar citiem arhitektiem un inženieriem par disciplīnai raksturīgo saturu, ko pievienojāt kopējam BIM projektam.
BIM informāciju var iegūt arī, lai izveidotu materiālu rēķinu, kurā parādīti dažādu elementu daudzumi un detaļas, kuras jūs izveidojāt ugunsdzēšanas sistēmās. Jūs varat aprēķināt izmaksas un iegūt detalizētu nepieciešamo elementu un veidgabalu aprakstu.

Izmēģiniet pilno versiju 30 dienas bez maksas!

Vai vēlaties izmēģināt?

Atšķirība no
citiem BIM

Šī MEP programmatūra ietver visas 4MCAD - mūsu alternatīvas AutoCAD® - funkcijas. Jūs saņemat 2 programmatūras vienā, un jūs varat turpināt izmantot CAD, lai rediģētu DWG rasējumus.

FINE FIRE pieder arhitektūras un inženierijas programmatūras 4M BIM Suite grupai. Izmantojot DWG kā savu dzimtā faila formātu AutoCAD līdzīgā vidē, 4M BIM programmatūra tiek atzīta par to, kas piedāvā vienkāršāku pāreju CAD lietotājiem un augstas produktivitātes funkcijas tikai par daļu no galveno konkurentu cenas.