BIM SOFT

Gāzes tīklu projektēšana - FINE GAS

FINE GAS - BIM ekspertu slavēta, darbojas DWG un AutoCAD līdzīgā vidē

Izmantojot FINE GAS, jūs varat izveidot savu BIM projektu 2D vai 3D formātā, izmantojot ļoti vienkāršas 2D komandas, kas ir ļoti pazīstamas jebkuram CAD lietotājam, piemēram, polilīnijas, apgriešana, pagarināšana, objekta uzņemšana, kopēšana u.c.

Viena lietotāja licence (beztermiņa):
€ 770+PVN

Projektēšana

FINE GAS iekļauj visus nepieciešamos rīkus ēkas zīmēšanai 2D vai 3D formātā, bet, ja jums tas nav vajadzīgs, varat vienkārši ievietot grīdas plāna 2D DWG rasējumu. Varat arī izmantot mūsu CAD funkcijas, lai ātri uzzīmētu sienas.
Alternatīvi jūs varat arī atvērt projektu, kas izveidots ar jebkuru citu 4M BIM programmatūru, un jums nevajadzēs uzzīmēt ēku. Piemēram, jūs varat atvērt projektu, kas izveidots, izmantojot IDEA Architecture.

Tīkli

Atšķirībā no citas BIM programmatūras, FINE GAS modernā BIM tehnoloģija nenāk uz ātruma rēķina, tā ir tieši pretēja: jums vienkārši jānovelk dažas atsevišķas līnijas, un pārējo veiks programmatūra.
FINE GAS piederumu bibliotēkas un dažādus scenārijus, kādus varat iedomāties savas ēkas gāzes tīklā. Šīs bibliotēkas var arī paplašināt lietotājs, kurš var mainīt simbolus un pievienot citus komponentus.
Caurules var vilkt ar vienkāršām komandām (tikai polilīnijām), taču, lai paātrinātu procesu, varat izmantot arī dažas ekspertu maršrutēšanas komandas, piemēram, “Caurules paralēli sienai” vai “automātiski savienotas ar uztvērējiem”.

Aprēķini

FINE GAS aprēķināšanas modulis cieši mijiedarbojas ar instalācijas zīmējumu. Aprēķini tiek veikti pēc plaši pieņemtā EN1775 (Eiropas norma) un DVGW-TRGI (Vācijas vispārīgā sistēma).
Aprēķinu komponents tiek automātiski atjaunināts no instalācijas rasējumiem, izmantojot AutoNET komandu grupu. Instalācijas tīkli tiek atpazīti un pārnesti uz aprēķinu lapām. Aprēķini balstās uz bagātīgu metodoloģisko bāzi, kas balstīta uz starptautiskajiem un Eiropas standartiem. Varat arī modificēt šos datus, ja vēlaties, piemēram, paredzēt turpmāku tīkla paplašināšanu.
Papildus cauruļvadu aprēķiniem FINE GAS aprēķina visu nepieciešamo aprīkojumu, spiediena kritumus, plūsmas ātrumu utt. Kā arī materiālu rēķinu, tehniskos aprakstus / specifikācijas un citus rezultātus.
Alternatīvs veids, kā iegūt aprēķinus, ir viedā FINE GAS veidņa izmantošana. Lietotājs vizuāli apraksta gāzes tīkla instalācijas, izmantojot esošās veidnes (slaidus), un pēc tam vednis ģenerē vertikālo diagrammu un aprēķinu rezultātus.

2D rezultāti

Pēc tīkla projekta un aprēķinu veikšanas mūsu MEP programmatūra ļaus jums ģenerēt visus nepieciešamos tehniskos rasējumus un atskaites.

Mūsu MEP programmatūra ģenerē gāzes tīkla instalāciju vertikālās diagrammas DWG rasējumos, kuras varat turpmāk modificēt un / vai koplietot.
FINE GAS ģenerēs dokumentu ar aprēķinu rezultātiem un materiālu pavadrakstu, kurā aprakstīti katra elementa daudzumi, kas nepieciešami instalācijas izveidošanai. Šī dokumenta veidni var pielāgot, un jūs varat izvēlēties, kurus rezultātus parādīt.

BIM

FINE GAS uzlabotā BIM tehnoloģija palielinās jūsu produktivitāti. Izmantojot mūsu viedos 3D modelētājus un 3D BIM objektu bibliotēkas, jūs varēsit uzzīmēt ēku daudz ātrāk un vienkāršāk.

Visbeidzot, jums būs iespēja sadarboties ar citu BIM programmatūru un dalīties ar citiem arhitektiem un inženieriem par disciplīnai raksturīgo saturu, ko pievienojāt kopējam BIM projektam.
BIM informāciju var iegūt arī, lai izveidotu materiālu rēķinu, kurā parādīti dažādu materiālu un armatūras daudzumi un virsmas, kuras jūs izveidojāt ēkā. Jūs varat aprēķināt izmaksas un iegūt detalizētu nepieciešamo tērauda lokšņu aprakstu.

Izmēģiniet pilno versiju 30 dienas bez maksas!

Vai vēlaties izmēģināt?

Atšķirība no
citiem BIM

Šī MEP programmatūra ietver visas 4MCAD - mūsu alternatīvas AutoCAD® - funkcijas. Jūs saņemat 2 programmatūras vienā, un jūs varat turpināt izmantot CAD, lai rediģētu DWG rasējumus.

Atšķirībā no citas BIM MEP programmatūras, FINE GAS kā sākotnējā faila formātu izmanto DWG un ietver funkcijas 3D BIM objektu pārvēršanai vienkāršos vektoros, kurus var tālāk rediģēt AutoCAD®. Tādēļ ir daudz vienkāršāk koplietot 2D vai 3D failus ar citiem speciālistiem.