Apkures, ventilācijas & kondicionēšanas sistēmu projektēšana

BIM RISINĀJUMS FINE HVAC

Pilnībā integrēta projektēšana un aprēķini - FINE HVAC

FINE-HVAC apvieno projektēšanu un aprēķinus pilnībā integrētā vidē, veicot visus nepieciešamos aprēķinus jebkurai HVAC instalācijai tieši no rasējumiem, ģenerējot visus pētījumu rezultātus: aprēķinu lapas, tehniskos pārskatus, materiālu aprēķinu un izmaksas, kā arī galīgie zīmējumi (plāna skati, paneļu diagrammas, detaļas) ir pilnībā atjaunināti.

Viena lietotāja licence (beztermiņa):
€ 1220+PVN

HVAC

FINE HVAC funkcijas

Mūsu MEP programmatūra ietver visas mūsu alternatīvas AutoCAD®, iespējas. Jūs saņemat 2 programmas vienā, un jūs varat turpināt izmantot CAD, lai rediģētu DWG rasējumus.
Siltuma zudumu un dzesēšanas slodžu aprēķināšanai ir nepieciešams ēkas 3D projekts ar BIM objektiem. Fine HVAC palīdzēs jums to izdarīt tikai ar dažiem klikšķiem.
Jums vienkārši jākoncentrējas uz stāvu plāniem, izmantojot viedos un parametriskos AutoBLD izvēlnes objektus, un Fine HVAC jums izveidos 3D. Vienkāršs dubultklikšķis uz jebkura objekta parādīs tā īpašības modificēšanai. Jums ir visi nepieciešamie rīki, lai izveidotu vai pārveidotu BIM modeli, neizmantojot citu ārēju programmatūru.

Tīkli

Fine HVAC automātiski atrod projektā atbilstošās instalācijas sastāvdaļas (piemēram, apkures vienības, ventilatora spoles vienības, gaisa vadu restes utt.), izmantojot vairākus ekspertu noteikumus, kas cita starpā ņem vērā lietotāja izvēles (piemēram, radiatora izvēles secība, loga augstuma kontrole, papildu radiatora ierobežojums utt.).
Šajā projekta posmā caurules vienkārši jāsavelk kā atsevišķas līnijas. Tādas komandas kā “Double Pipe” (piemēram, indukcija – atgriešanās), “Parallel to Wall” vai “Parallel to Points” ievērojami paātrina instalācijas rasējumu, kamēr visi savienojumi tiek automātiski izveidoti, izmantojot “burvju” autorouting komandas, piemēram, pietiek ar 2-3 kustībām, lai savienotu restu grupu ar vertikālo gaisa vadu kolonnu.
Pēc aprēķinu veikšanas jūs varat atjaunināt rasējumu, un Fine HVAC pārveidos atsevišķās līnijas 2D caurulēs. Automātiski tiek ievietoti arī simboli un apzīmējumi (piemēram, viencauruļu sistēmas bultiņas, savienojuma punkti – cauruļu savienojuma apļi, kolonnu virziena bultiņas, leģendas augšup uz leju, komentāri utt.), pilnveidojot projekta rasējumus.

Aprēķini

Fine HVAC aprēķināšanas modulis cieši mijiedarbojas ar BIM modeli. Jūs varat aprēķināt siltuma zudumus, dzesēšanas slodzes un apkures izolāciju no zīmējuma un atjaunināt zīmējumu ar aprēķinu rezultātiem.
Fine HVAC aprēķināšanas modulis nolasīs jūsu projekta BIM objektu fizikālās īpašības, lai aprēķinātu siltuma zudumus un dzesēšanas slodzi telpās. Tas arī atpazīs jūsu izveidotos tīklus, un palīdzēs aprēķināt gaisa vadus un caurules, ņemot vērā plūsmas ātrumu, spiediena kritumus un daudz ko citu.
Ievērojot starptautiskos standartus un noteikumus, Fine HVAC ļauj lietotājam izvēlēties piemērojamo metodoloģiju. Katrā ziņā paketē tiek izmantotas modernākas tehnikas un matemātiskie modeļi, lai aprēķinos panāktu maksimālu precizitāti, ātrumu un ticamību (piemēram, psihometrijas vienādojumu analītiskā sistēma, hidrauliskās imitācijas modelis utt.).

2D / 3D rezultāti

Pēc tīkla dizaina un aprēķinu veikšanas mūsu MEP programmatūra ļaus jums ģenerēt visus nepieciešamos tehniskos rasējumus un atskaites.
Mūsu MEP programmatūra ģenerēs jums projekta vertikālo diagrammu DWG zīmējumā, kuru varēsit tālāk modificēt un / vai koplietot.
Fine HVAC ģenerēs dokumentu ar aprēķinu rezultātiem un materiālu pavadrakstu, kurā aprakstīti katra elementa daudzumi, kas nepieciešami HVAC sistēmu izveidošanai. Šī dokumenta veidni var pielāgot, un jūs varat izvēlēties, kurus rezultātus vēlaties parādīt.
Ēkas BIM modelis tiks papildināts ar aprēķinu rezultātiem, lai noteiktu cauruļu un gaisa vadu izmērus, kā arī ar simboliem un apzīmējumiem. Rezultātā jūs varēsit ģenerēt grīdas plānus DWG, parādot visus definētos uztvērējus un tīklus.

BIM

FINE HVAC uzlabotā BIM tehnoloģija palielinās jūsu produktivitāti. Izmantojot mūsu viedos 3D modelētājus un 3D BIM objektu bibliotēkas, jūs varēsit uzzīmēt ēku daudz ātrāk un vienkāršāk.

Aprēķinu moduļa ciešā mijiedarbība ar BIM modeli palīdzēs jums veikt visus aprēķinus tieši no modeļa. Smalkā HVAC vienkārši nolasīs BIM modeli, lai izprastu projektu, BIM objektu fizikālās īpašības (U koeficients), pārietu uz aprēķiniem un visbeidzot atjauninātu rasējumus ar aprēķinu rezultātiem.

Visbeidzot, jums būs iespēja sadarboties ar citu BIM programmatūru un dalīties ar citiem arhitektiem un inženieriem par disciplīnai raksturīgo saturu, ko pievienojāt kopējam BIM projektam.
BIM informāciju var iegūt arī, lai izveidotu materiālu rēķinu, kurā parādīti dažādu materiālu un armatūras daudzumi un virsmas, kuras jūs izveidojāt ēkā. Jūs varat aprēķināt izmaksas un iegūt detalizētu nepieciešamo tērauda lokšņu aprakstu.

Izmēģiniet pilno versiju 30 dienas bez maksas!

Vai vēlaties izmēģināt?

KĀPĒC IZVĒLĒTIES FINE HVAC

Atšķirība no
citiem BIM

Izmantojot Fine HVAC, jūs varat izveidot savu BIM projektu 2D vai 3D formātā, izmantojot ļoti vienkāršas 2D komandas, kuras jebkurš CAD lietotājs zina. Fine HVAC apvieno AutoCAD līdzīgu darbvirsmu un funkcijas, kā arī modernu BIM tehnoloģiju.

Atšķirībā no citas BIM MEP programmatūras, Fine HVAC kā sākotnējā faila formātu izmanto DWG un ietver funkcijas 3D BIM objektu pārvēršanai vienkāršos vektoros, kurus var tālāk rediģēt AutoCAD®. Tādēļ ir daudz vienkāršāk koplietot 2D vai 3D failus ar citiem speciālistiem.

Izmēģiniet 30 dienas bez maksas!