Ūdens apgādes & kanalizācijas sistēmu projektēšana

BIM RISINĀJUMS FINE SANI

Ūdens un kanalizācijas sistēmu projektēšana - FINE SANI

FINE SANI ir integrēta programmatūra ūdens un kanalizāciajs sistēmu projektēšanai, kas ģenerē nepieciešamos aprēķinus tieši no rasējumiem un pēc tam automātiski izveido galīgos rasējumus (plāna skati, paneļu diagrammas, detaļas) un pilnu dokumentāciju kopā ar materiālu aprēķinu un izmaksām.

Viena lietotāja licence (beztermiņa):
€ 890+PVN

SANI

Projektējiet 2D, saņemiet 3D

Smalkais SANI iekļauj visus nepieciešamos rīkus ēkas zīmēšanai 2D vai 3D formātā, bet, ja jums tas nav vajadzīgs, varat vienkārši ievietot grīdas plāna 2D DWG zīmējumu, lai to izmantotu kā fonu un koncentrētos uz santehnikas uzstādīšanu. Varat arī izmantot mūsu CAD funkcijas, lai ātri uzzīmētu sienas.
Ēkas rasēšanai 3D formātā ar BIM objektiem nav jāveic cauruļvadu aprēķini, to var izdarīt arī ar dažiem klikšķiem. Aprēķins un projektēšana ir neatkarīgi moduļi: ja jums ir vienkāršs projekts, jūs varētu vēlēties izmantot tikai aprēķinu moduli, lai tikai ievadītu datus tabulā un turpinātu aprēķinus.
Ja projektējat 3D, jums vienkārši jākoncentrējas uz stāvu plāniem, izmantojot viedos un parametriskos AutoBLD izvēlnes objektus. Varat noteikt sienas, atveres, plaknes, kāpnes un daudz ko citu tikai ar dažiem klikšķiem, un FINE SANI jums izveidos 3D. Vienkāršs dubultklikšķis uz jebkura objekta parādīs tā īpašības modificēšanai. Jums ir visi nepieciešamie rīki, lai izveidotu vai pārveidotu BIM modeli, neizmantojot citu ārēju programmatūru.
Atšķirībā no citas BIM santehnikas programmatūras, FINE SANI veido failus tieši DWG, un tajā ir iekļautas funkcijas, lai sarežģītos BIM objektus, kas nav redzami CAD programmatūrā, pārveidotu vienkāršos vektoros, kurus var rediģēt AutoCAD®. Tādēļ ir daudz vienkāršāk koplietot 2D vai 3D failus ar citiem speciālistiem.

Tīkli

FINE SANI ietilpst plašas vannas istabu, virtuves hidraulikas un piederumu bibliotēkas, un visi dažādie scenāriji, kādus varat iedomāties savas ēkas ūdens padevei un kanalizācijai. Šīs bibliotēkas var arī paplašināt lietotājs, kurš var mainīt simbolus un pievienot citus komponentus.
Caurules var vilkt ar vienkāršām komandām (tikai polilīnijām), taču, lai paātrinātu procesu, varat izmantot arī dažas ekspertu maršrutēšanas komandas, piemēram, “Caurules paralēli sienai” vai “automātiski savienotas ar uztvērējiem”. Tas pats jēdziens attiecas uz ūdens piegādi (karstu un aukstu ūdeni), bet arī uz ūdens notekūdeņiem (atkritumi un lietus).
Pēc aprēķinu veikšanas jūs atjaunināsit aprēķinu moduļa rasējumu un grīdas plānos ievietojat marķējumu, kurā parādīti rezultāti un informācija, kuru vēlaties parādīt par katru sastāvdaļu. Cauruļu diametrs tiks aprēķināts un cauruļu lielums mainīts projektā. FINE SANI arī palīdzēs jums automātiski izveidot savu simbolu leģendu un, protams, ģenerēt visus tehniskos rasējumus, piemēram, jūsu ūdensapgādes un kanalizācijas iekārtu vertikālās diagrammas.

Aprēķini

FINE SANI aprēķināšanas modulis cieši mijiedarbojas ar instalācijas zīmējumu. Aprēķini tiek veikti pēc plaši pieņemtā DIN 1988 standarta.
Aprēķinu komponenti (ūdens apgāde un kanalizācija, ieskaitot lietus ūdens vadus) tiek automātiski atjaunināti no instalācijas rasējumiem, izmantojot AutoNET komandu komandu. Tīkli tiek atpazīti un pārnesti uz aprēķinu lapām. Aprēķini balstās uz bagātīgu metodoloģisko bāzi, kas balstīta uz starptautiskajiem un Eiropas standartiem. Varat arī modificēt šos datus.
Papildus cauruļvadu aprēķiniem, FINE SANI aprēķina visu nepieciešamo aprīkojumu (spiediena agregātu, ja tas nepieciešams ūdensapgādes instalācijai, vai kanalizācijas paaugstināšanas tvertni un sūkni kanalizācijai, izplūdes spiedienu, spiediena kritumus, plūsmas ātrumu, motora sūkņa jaudu, septiskās vai nostādināšanas tvertnes tilpums utt.), kā arī materiālu pavadraksts, tehniskie apraksti / specifikācijas un citi rezultāti.
Alternatīvs veids, kā iegūt aprēķinus, ir viedā FINE SANI vedņa izmantošana. Lietotājs vizuāli apraksta sanitārās instalācijas, izmantojot esošās veidnes (slaidus), un pēc tam vednis ģenerē vertikālo diagrammu un aprēķinu rezultātus.

2D / 3D rezultāti

Pēc tīklu rasēšanas un aprēķinu veikšanas mūsu MEP programmatūra ļaus jums ģenerēt visus nepieciešamos tehniskos rasējumus un atskaites.
Mūsu MEP programmatūra ģenerēs jūsu ūdensapgādes un notekūdeņu instalācijas vertikālās diagrammas DWG rasējumos, kuras varēsit tālāk modificēt un / vai koplietot.
FINE SANI izveidos dokumentu ar aprēķinu rezultātiem un materiālu pavadrakstu, kurā aprakstīti katra elementa daudzumi, kas nepieciešami instalācijas izveidošanai. Šī dokumenta veidni var pielāgot, un jūs varat izvēlēties, kurus rezultātus parādīt.
Ēkas stāvu plāni tiks papildināti ar aprēķinu rezultātiem ar marķējumu, lai definētu katras sastāvdaļas detaļas. Rezultātā jūs varēsit ģenerēt plānus DWG, parādot visus jūsu definētos uztvērējus un tīklus.

BIM

FINE SANI uzlabotā BIM tehnoloģija palielinās jūsu produktivitāti. Izmantojot mūsu viedos 3D modelētājus un 3D BIM objektu bibliotēkas, jūs varēsiet projektētu daudz ātrāk un vienkāršāk.

Visbeidzot, jums būs iespēja sadarboties ar citu BIM programmatūru un dalīties ar citiem arhitektiem un inženieriem par disciplīnai raksturīgo saturu, ko pievienojāt kopējam BIM projektam.
BIM informāciju var iegūt arī, lai izveidotu materiālu aprēķinu, kurā parādīti dažādu elementu daudzumi un detaļas, kuras jūs izveidojāt ūdens apgādes un kanalizācijas sistēmās. Jūs varat aprēķināt izmaksas un iegūt detalizētu nepieciešamo elementu un veidgabalu aprakstu.

Izmēģiniet pilno versiju 30 dienas bez maksas!

Vai vēlaties izmēģināt?

KĀPĒC IZVĒLĒTIES FINE SANI

Atšķirība no
citiem BIM

Izmantojot FINE SANI, jūs varat izveidot savu BIM projektu 2D vai 3D formātā, izmantojot ļoti vienkāršas 2D komandas, kuras jebkurš CAD lietotājs zina. FINE SANI apvieno AutoCAD līdzīgu darbvirsmu un funkcijas, kā arī modernu BIM tehnoloģiju.

Atšķirībā no citas BIM santehnikas programmatūras, FINE SANI veido failus tieši DWG, un tajā ir iekļautas funkcijas, lai sarežģītos BIM objektus, kas nav redzami CAD programmatūrā, pārveidotu vienkāršos vektoros, kurus var rediģēt AutoCAD®. Tādēļ ir daudz vienkāršāk koplietot 2D vai 3D failus ar citiem speciālistiem.

Izmēģiniet 30 dienas bez maksas!