• Renga BIM
  • Kādas funkcijas ir paslēptas Renga Assembly?

Kādas funkcijas ir paslēptas Renga Assembly?

Dizaineri, arhitekti un inženieri var izmantot rīku Assembly, lai apvienotu dažādus objektus vienā produktā. Tas ļauj jums izveidot sastāvdaļu un izstrādājumu kolekcijas, kā arī oriģinālas arhitektūras formas, interjera priekšmetus vai aprīkojumu. Assembly var kopēt no projekta uz projektu, rediģēt un aizvietot modelī ar vienu produktu ar citu.
Atverot Renga 5.0 cilni Assembly un apskatot paneli Tools, jūs redzēsit, kādus objektus tajā varat izveidot.
Assembly cilnē strādājot ar visiem rīkiem, tiek ievēroti tie paši noteikumi kā 3D skatā. Ir pieejamas visas saites un konteksta izvēlnes komandas, ieskaitot filtrus.
Assembly tiek ievietotas rasējumā, izmantojot rīku Objects. Tā parametri ļauj attēlot tikai tos objektus, kas ir nepieciešami rasējumā.
Display Styles ļauj pielāgot, kādus objektu veidus un kā parādīt. Un filtrs ļauj veikt precīzākus pielāgojumus un iegūt zīmējumā tikai tos objektus, kas atlasīti pēc noteiktiem parametriem.
Varat izveidot montāžas rasējumu, izmantojot izmērus un marķieri, un varat izmantot rīku Legend, lai iegūtu specifikācijas. Bet paturiet prātā, ka Marker saņem informāciju tikai par komplekta saturu un nevar iegūt informāciju par to komplektu sastāvu, no kuriem tas ir izveidots. Legend ir iespējams kontrolēt satura attēlošanu, izmantojot atbilstošo izvēles rūtiņu Legend Styles.
Turklāt jūs varat ne tikai ātri konfigurēt, bet arī automātiski iegūt komplekta masu, izmantojot aprēķināto Neto masu. Proti, montāžas elementu neto masu summa, ņemot vērā iegriezumus un atveres.

renga assembly