ARCHLine.XP 2024

Jaunumu apskats

Jaunas ēras atklāšana ar automatizāciju

ARCHLINE.XP 2024 jaunās funkcijas

BIM risinājums arhitektūrai un interjeram

Ar automatizāciju uzmanības centrā ARCHLine.XP 2024 atver jaunu ēru ar vēl neredzētiem rīkiem.
Apskatīsim revolucionāras funkcijas, kas mainīs arhitektu un dizaineru pieeju saviem projektiem.

Izmēģini programmu ar pilnu funkcionālu bez maksas!

ARCHLINE.XP LIVE
Arhitektūras jauninājumi

Stāvu plānu konvertēšana no rastra attēliem uz 3D modeļiem

Vai jums kā dizainerim ir apnicis manuāli apstrādāt rastra attēlus, lai izveidotu 3D arhitektūras modeļus?

ARCHLine.XP 2024 ar Blueprint, tā automātiskās zīmēšanas apstrādes funkciju, ļauj ātri un viegli vektorizēt rastra attēlus. Vienkārši importējiet attēlu, kalibrējiet vektorizēto grupu un ļaujiet programmai darīt visu pārējo.

Automātiska BIM modelēšana no 2D DWG stāvu plāniem

Izmantojot automātisko BIM modelēšanas algoritmu, jūs varat pārveidot 2D DWG stāvu plānus reālos arhitektūras elementos dažu sekunžu laikā.

Algoritms analizē zīmējumu, filtrē nevajadzīgo saturu un atpazīst sienas, durvis un logus ar 90-95% efektivitātes koeficientu.

Importējiet punktu mākoni .rcs formātā

Daudziem dizaineriem ir problēmas ar lielu RCS punktu mākoņa failu importēšanu un efektīvu pārvaldību projektēšanas procesā. ARCHLine.XP 2024 piedāvā efektīvu risinājumu šim izaicinājumam, ļaujot ātri un no izmēra neatkarīgi importēt ReCap failu formātus, RCS un RCP failus.

Importējiet punktu mākoni .las formātā

Viegli importējiet savu LIDAR punktu mākoni .las formātā ARCHLine.XP 2024 un strādājiet ātri un precīzi arhitektūras un interjera dizainā! Izmantojiet dronu un viedtālruņu piedāvātās iespējas, lai dažu minūšu laikā izveidotu 3D modeli, pēc tam projektējiet vēl efektīvāk ARCHLine.XP!

Slāņu ietīšana sienu galos

Izmantojiet komandu Wall layer wrapping, lai viegli un precīzi noteiktu, kā sarežģītas sienas slāņiem jānonāk sienas galā! Iestatiet apgriežamo sienas slāņu skaitu, slāņa biezumu un sienas slāņa beigas ar dažiem klikšķiem un uzraugiet rezultātus reāllaikā ar priekšskatījuma attēlu!

Citos stāvos redzamas sienas

Projektējot daudzstāvu ēku, var attēlot tikai tajā līmenī nepieciešamās sienas, nodrošinot tīru, caurspīdīgu un efektīvu projektēšanas procesu. Dizaineri var ne tikai izvēlēties, kuras sienas ir redzamas citos līmeņos, bet arī iestatīt to līniju veidu un krāsu.

Telpa un platība: lietotāja definēti telpu nosaukumi

Izmantojot jauno istabu grāmatu, tagad saviem plāniem varat piešķirt savus unikālos telpu nosaukumus.

Neierobežojiet sevi ar iepriekš definētiem nosaukumiem sarakstā, integrējiet pielāgotu nosaukumu istabu grāmatu sarakstā!

Kopņu rīks

Izmantojot jauno kopņu rīku 2024. gada versijā, jūs varat viegli un precīzi projektēt režģa struktūras ēku modeļos. Šis intuitīvais rīks ļauj dizaineriem bez piepūles izveidot un pielāgot kopņu balstus, vienlaikus saglabājot elastību rediģēšanai.

Ātrāka plāna lapu drukāšana, izmantojot jauno Viewport rīku

Izmantojot jauno Viewport rīku, dizaineri tagad var viegli sakārtot un sakārtot savus plānus, nodrošinot, ka katra projekta detaļa tiek attēlota precīzi un atjaunināta.

Izmantojot Viewport, viņi var izveidot ne tikai visaptverošas, bet arī detalizētas un koncentrētas prezentācijas, izceļot svarīgas dizaina detaļas.

Izveidojiet profila variantus

Izmantojot jauno ARCHLine.XP 2024 funkciju, varat viegli izveidot un pārvaldīt 2D profila variantus! Izveidojiet, saglabājiet bibliotēkā un bez piepūles izmantojiet savos turpmākajos projektos!

Reālistisks vietas attēlojums - ceļa apzīmējumi

Uzlabojiet savus dizainus, izmantojot reālistiskus ceļa marķējumus un citus vietnes attēlojumus, radot precīzākus un visaptverošākus kontekstus, palīdzot klientiem un komandai vieglāk saprast jūsu dizainu.

Architrave lūka stāva plānā

Skaidri parādiet logu pārklājumu savā stāva plānā ar unikālu izšķilšanos!
Izmantojot šo jauno funkciju, dizaineri var viegli un skaidri identificēt un atdalīt atsevišķus elementus, palielinot savu dizainu skaidrību un caurspīdīgumu.

Numerācija

Izmantojot numerācijas funkciju, jebkurš stāva plāna elements var viegli un ātri saņemt unikālu numuru. Dizaineri var vienkārši atlasīt elementus, iestatīt sākuma numuru un pielāgot identifikāciju ar prefiksiem un sufiksiem.

Lietotāja interfeiss

Pateicoties pārveidotajam lietotāja interfeisa izkārtojumam, tas atvieglo ikdienas darbu, ļaujot dizaineriem viegli piekļūt visam rīku un funkciju komplektam.

Interfeiss ir pilnībā pielāgojams, jebkura funkcija var tikt pievienota jaunajam panelim no lentes izvēlnes, tāpēc bieži izmantotās funkcijas var palaist jebkurā laikā ar vienu klikšķi.

Interjera dizaina inovācijas

Skapis ar iebūvētām LED gaismām

Ērti pievienojiet savam dizainam jaunu dimensiju ar viegli pārvaldāmām un pielāgojamām LED sloksnēm, savukārt gaisma kļūst par izstrādāto mēbeļu neatņemamu sastāvdaļu. Jūsu radošumu tagad var vieglāk izpaust ar īpašu apgaismojumu, kas elastīgi pielāgojas jūsu dizaina koncepcijām.

Mērogošana un rotējoša tekstūra

Jaunā versija ļauj dizaineriem grafiski iestatīt mēbeļu vai citu 3D elementu faktūras, reālistiski paužot koku vai citus rakstus projektā.

ARCHLine.XP noliktava

Noliktava ļauj viegli pārvaldīt ARCHLine.XP specifiskus modeļus, materiālus un unikālus stilus. Lejupielādējiet dizaineru saturu, kopīgojiet savu darbu, izbaudiet pilnīgu saderību un paātriniet darbu, izmantojot jauno detalizētās meklēšanas opciju!

Varianti ar pielāgotām durvīm un logiem

Atjaunotais durvju un logu vednis ļauj ērti izveidot variantus, projektējot durvis un logus.

Šie varianti elastīgi apstrādā viena veida elementus, ļaujot dizaineriem pilnīgu radošo brīvību pielāgot durvju un logu izskatu katra projekta unikālajam stilam.

Piederumi

AI ChatGPT palīgs

Atklājiet AI ChatGPT palīgu, kas atbalsta dizainerus kā personīgo asistentu. Saņemiet jaunāko informāciju un funkcijas, vispirms izmēģiniet šo jauninājumu ar 5 bezmaksas jautājumiem!

Licences palīgs

Jaunais Licenču pārvaldnieka dialoglodziņš piedāvā vienkāršu un efektīvu risinājumu programmatūras licenču pārvaldībai, nodrošinot dizaineriem kontroli un pilnīgu caurspīdīgumu.

Tas samazina iespējamos jautājumus, kas rodas saistībā ar licencēšanu. Bezsaistes režīma un ātras licenču noņemšanas iespējas vēl vairāk palielina elastību un efektivitāti ikdienas darbplūsmās.

Izmēģiniet pilno versiju 30 dienas bez maksas!

Vai vēlaties izmēģināt?

KĀPĒC IZVĒLĒTIES ARCHLINE.XP

SASKATIET ATŠĶIRĪBU

Mēs uzklausījām savus lietotājus un partnerus, jaunajā programmā esam integrējuši vairāk nekā 30 ieteikumus, lai padarītu jūsu darbplūsmu vēl ātrāku un vienkāršāku.