• Renga BIM
  • Paziņojums par Renga 4.5 izlaišanu

Paziņojums par Renga 4.5 izlaišanu

Renga programmatūras izstrādes komanda paziņo par jaunāko Renga BIM sistēmas versiju. Šī versija sniegs uzlabojumus un darbu optimizāciju, tostarp labāku savietojamību un integrāciju starp Renga BIM un citām BIM programmatūrām, kā arī jaunu funkcionalitāti, kas paātrinās jūsu projekta pārsūtīšanu. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kas jauns Renga 4.5.
Informācijas tehnoloģiju attīstība ir padarījusi interneta lietotāju komandas Select, Copy and Paste par numur viens komandām. Tieši šie pamata rīki ir padarījuši darbu pie datora tik ērtu. Nospiežot saīsni Ctrl + A, Renga lietotāji tagad var uzreiz atlasīt visus projekta datus tālākai rediģēšanai (1. attēls). Un svaigi uzlabotā kopēšanas komanda ļauj mūsu lietotājiem atkārtoti izmantot savus komplektus un tabulas citos projektos. Nākamais Renga izlaidums nodrošinās projektētājiem iespēju kopēt un pēc tam ielīmēt citā projektā ne tikai rasējumus, bet arī grafikus.
1. attēls. Visu 3D skata objektu atlase, izmantojot komandu Atlasīt visu.
Šo funkciju ļoti pieprasīja mūsu lietotāji. Mēs to ieviesām, jo jūsu atsauksmes ir būtiskas, lai turpinātu Renga attīstību un uzlabošanu, un mēs vienmēr priecājamies par jūsu domām un pieprasījumiem.
Šis izlaidums nodrošina jaunas un svarīgas IFC formāta funkcijas. Programmā Renga mēs pievēršam ievērojamu uzmanību caurspīdīgām, atvērtām darbplūsmām, atbalstot un veicinot Open BIM pieeju. Tāpēc mūsu izstrādes komanda ir paplašinājusi objektu ģeometrisko attēlojumu sarakstu eksportam IFC4. Spēja pārbaudīt objektu ģeometriskos attēlojumus, eksportējot uz IFC, ievērojami uzlabo Renga BIM sistēmas un citas programmatūras savietojamību un integrāciju. Tas, cerams, apturēs visas bažas par datu zudumu, eksportējot caur IFC. Daudz kas ir atkarīgs no saņemošās programmatūras iespējām un no tā, vai tā spēs nolasīt datus un modelēt ģeometriju. Neuzmanīgi lietotāji reti pievērš lielu uzmanību CAD programmatūras īpašībām un komponentiem. Tikmēr šīs īpašības var ievērojami atšķirties, piemēram, dažās CAD sistēmās darbojas matemātiskais kodols, bet citās – nē. Tāpēc IFC atbalsta daudzveidīgu ģeometrisko attēlojumu. Jo progresīvāka ir saņēmēja CAD sistēma, jo detalizētāks apraksts būs eksportētajam modelim. Renga lietotāji, eksportējot uz IFC, tagad var pārbaudīt objektu ģeometrisko attēlojumu. Atsauces skata attēlojums ir IFC4 eksportēšanas iestatījumu noklusējuma vērtība Renga. Tagad mūsu lietotājiem ir atļauts eksportēt modeļa objektus, izmantojot Axis, FootPrint un Body ģeometriskos attēlojumus (2. attēls).
2. attēls. Objektu ģeometriskie attēlojumi IFC4.
Ķermenis ir vissvarīgākais no šiem ģeometriskajiem attēlojumiem. Tieši šis attēlojums ļauj parādīt objekta 3D ģeometriju tālākai eksportēšanai uz BIM sistēmām, piemēram, ArchiCAD, Revit, Tekla un citām (3. attēls).
3. attēls. Informācijas modelis Renga, ArchiCAD, Revit un Tekla.
Ķermenim ir savi reprezentācijas veidi, no kuriem katrs tiek izmantots atkarībā no saņēmējas programmatūras iespējām. Piemēram, ja, eksportējot modeli uz Navisworks, atlasāt SweptSollid attēlojuma veidu, modelis tiks parādīts nepareizi. Lai pareizi parādītu, modelis ir jāeksportē kā tessellated virsma, izmantojot Tessellation attēlojuma tipu (4. attēls). Lai uzzīmētu šāda veida ģeometriju, saņemošajai programmatūrai nav nepieciešams matemātiskais kodols. Tessellāciju atbalsta dažādi IFC skatītāji un Pilot-BIM kopējā datu vide (5. attēls).
4. attēls. Informācijas modelis Rengā un Navisworks.
5. attēls. Informācijas modelis Rengā un Pilot-BIM.
Runājot par savietojamību, ne tikai objektu attēlojumi, bet arī īpašības, kas tiek uzskatītas par svarīgām, izmantojot modeļus citās BIM sistēmās. Piemēram, mijiedarbojoties ar analīzes programmatūru, izmantojot IFC, ir svarīgi ne tikai zināt lielumu skaitliskās vērtības, bet arī atpazīt katra lieluma mērvienību. Tāpēc mūsu izstrādes komanda ieviesa funkciju, kas ļauj eksportēt blīvuma, temperatūras, vadītspējas un sprieguma vienības uz IFC.
Vēl viena nozīmīga Renga produkta plāna funkcionalitāte – funkciju uzlabojumi projektēšanas dokumentācijai. Lai uzlabotu rasējumu izgatavošanu, mēs ieviesām iespēju kontrolēt objektu, kas ir daļa no Asamblejām, attēlošanu.
Šo funkcionalitāti ļoti pieprasīja būvinženieri. Lai tas notiktu, mēs ieviesām siju un kolonnu redzamības iestatījumus. . Montāžas rīks ļauj viņiem izveidot sūtīšanai piemērotas detaļas. Mēs zinām, kas nepieciešamo zīmējumu ģenerēšanai ir vajadzīgs inženieriem, lai iestatītu elementu redzamību rasējumos. Bet asamblejas tiek izmantotas arī citās disciplīnās. Tāpēc mēs arī ieviesām iespēju kontrolēt sienas pamatu, rampu, grīdu, izolētu pamatu un sienu attēlošanu displeja stilos. Lietotājiem tas būs ļoti ērti, ja, teiksim, izgatavosim augstuma rasējumus un vēlēsimies, lai būtu redzama tikai virsbūve (6. attēls).
6. attēls. Paaugstinājuma rasējuma iegūšana, slēpjot izolētus pamatus asamblejās.
Mēs turpināsim uzlabot dokumentācijas automatizācijas iespējas nākamajās programmas vesijās.

Lejupielādējiet Renga izmēģinājuma versiju tūlīt un izmantojiet visus rīkus un funkcionalitāti, kas ļaus jums uzlabot projekta rezultātus.