Pirmie soļi darbā ar SketchUp

sketchup pro

SketchUp PRO 2021

3D modelēšanas programma, kas sastāv no vairākiem moduļiem.

Zemāk uzskaitīti biežāk izmantotākie:

1) Skechup PRO – 3D modelēšana uz datoriem (WIN un MAC)

2) Sketchup Layout – Sketchup programmā izveidotajiem 3D modeļu rasējumu noformēšana

3) WhareHouse – Sketchup programmā izveidotie modeļu bibliotēka, kurā ievietoti programmas lietotāju izveidotie 3D modeļi. Šos modeļus var izmantot savos projektos.

4) Archline.XP Live – Renderēšanas (smukbildīšu) veidošanas programma, kas paredzēta SketchupPRO programmai

Sākam darbu - 3D

Šajā video sarakstā ir apvienoti iesācēju video, kas ātri parādīs, kā veikt pirmos soļus programmā Sketchup – 3D modelēšnas sadaļa

Izdrukas un Noformēšana

Izdrukas var veikt gan no 3D loga eksportējot 2D attēlus dažādos formātos, gan arī noformēt 2D rasējumus ar rakstlaukumiem. 

SketchUp PRO versijai ir iespējams importēt sekojošus rasēšanas/modelēšanas formātus .DWG, .DXF, .3DS, .IFC, .KMZ, kā arī attēlu formātus .JPG, .TIFF, .BMP, .PSD. Pieslēdzot programmas papildinājumus, iespējams palielināt šo formātu sarakstu.
SketchUp PRO versijai ir iespējams eksportēt sekojošus 3D formātus .DWG, .DXF, .3DS, .IFC, .KMZ, .DEA, FBX. 2D formātos – .PDF, .JPG, .EPS, .TIFF, .PNG

Sketchup programmā izveidotajos 3D modeļus var vizualizēt, vai arī izveidot dinamisku video. Sketchup PRO programmā ir pieejami vairāki pielikumi, kas veic šādas darbības. Mēs piedāvajam izmantot Archline.XP Live, kas izveidos tiešo saikni ar Sketchup modeli un spēs izviedot vizualizācijas, kā arī video prezentācijas.

Jūs varat izmēģināt programmu 30 dienas bez maksas!

Vai vēlaties izmēģināt?

SKETCHUP MODEĻU BIBLIOTĒKA

3D modeļu tiešsaistes bibliotēka

SketchUp programmai ir pieejama plaša 3D modeļu bibliotēka, kurā atradīsiet sev vajadzīgos objektus. Bibliotēkā atrodami 3D modeļi sākot no 3D ēkām, transporta līdzekļiem, vides elementiem līdz pat mājsaimniecībā izmantojamjiem objektiem.