BIM RISINĀJUMI
BIM

Mēs piedāvājam šādus
BIM risinājumus

ARCHLINE.XP PROFESSIONAL

BIM risinājums arhitektiem un dizaineriem

Dizaina programmatūras risinājumi arhitektiem, interjera dizaineriem un mēbeļu ražotājiem.

sketchup pro

3D modelēšana

Datorprogramma SketchUp paredzēta ahitektiem, inženieriem, interjera dizaineriem, ainavu dizaineriem, mēbeļu dizaineriem un citiem 3D modelēšanas interesentiem.

ARCHLINE.XP live

Vizualizācijas
programma

ARCHLine.XP LIVE ļauj vizualizēt arhitektūru un iekštelpas.

ARCHLINE.XP LT

BIM programma
arhitektiem

ARCHLine.XP LT palīdzēs jums izveidot augstas kvalitātes 3D arhitektūras projektus un dokumentāciju.

ArCADia BIM

Arhitektūras un celtniecības risinājumi

Sistēma gudri atbalsta un koordinē visus projektēšanas procesa dalībniekus saskaņā ar BIM (Building Information Modeling) tehnoloģiju, vienlaikus izveidojot visaptverošu ēku informācijas datu bāzi. Tas nodrošina pilnīgu kontroli un drošību visos projektēšanas posmos, vienlaikus racionalizējot un paātrinot ieviešanu.

ARCADIA BIM LT

Vienkāršs CAD atvērts BIM
tehnoloģijai

Objektorientēta 2D zīmēšana, ātra dokumentācijas izveidošana.

arcadia bim plus

BIM būvniecības un rūpniecības nozarei

Iespēja izveidot un pilnībā rediģēt ACIS blokiem. ACIS failu pamatā ir bloķēšanas modelēšanas formāts, ko izstrādājusi Spatial Technology Inc.

Arcadia bim mep

ArCADia MEP
rīki

Galvenie ArCADia sistēmas BIM rīki .

PROTA

Programmatūra inženieriem

Ātra, precīza jūsu būvkonstrukciju analīze un dizains.
ProtaStructure ir inovatīvs strukturāls BIM risinājums būvinženieriem, lai ātri un precīzi modelētu, analizētu un projektētu ēkas.

EXTRAXION

Ātri un precīzi
mērījumi

ExtrAXION ir digitālā tāmēšanas programmatūra, kas paātrina darbu, izmantojot vairākas digitālas mērīšanas metodes.

ARES COMMANDER

DWG formātu atbalstoša
CAD programmatūra

Nr. 1 DWG datorprogramma projektētājiem un būvniekiem. Darbojas uz Windows®, macOS® un Linux®. Ērta un kvalitatīva CAD programma ar miljoniem lietotāju un nozares līderu uzticību visā pasaulē.

FINE HVAC

Apkures, ventilācijas & kondicionēšanas sistēmu projektēšana

FINE-HVAC apvieno projektēšanu un aprēķinus pilnībā integrētā vidē, veicot visus nepieciešamos aprēķinus jebkurai HVAC instalācijai tieši no rasējumiem, ģenerējot visus pētījumu rezultātus: aprēķinu lapas, tehniskos pārskatus, materiālu aprēķinu un izmaksas, kā arī galīgie zīmējumi (plāna skati, paneļu diagrammas, detaļas) ir pilnībā atjaunināti.

FINE SANI

Ūdens apgādes & kanalizācijas sistēmu projektēšana

FINE SANI ir integrēta programmatūra ūdens un kanalizāciajs sistēmu projektēšanai, kas ģenerē nepieciešamos aprēķinus tieši no rasējumiem un pēc tam automātiski izveido galīgos rasējumus (plāna skati, paneļu diagrammas, detaļas) un pilnu dokumentāciju kopā ar materiālu aprēķinu un izmaksām.

FINE ELEC

Iekšējo elektrisko tīklu projektēšana

Izmantojot FINE ELEC, jums vienkārši jāapgūst dažas ļoti vienkāršas 2D komandas, kuras jebkurš CAD lietotājs zina, piemēram, zīmējot polilīnijas, apgriezt vai pagarināt, un programmatūra izveidos 2D un 3D projektu no šīm ļoti vienkāršajām darbībām.

FINE GAS

Gāzes tīklu projektēšana

Izmantojot FINE GAS, jūs varat izveidot savu BIM projektu 2D vai 3D formātā, izmantojot ļoti vienkāršas 2D komandas, kas ir ļoti pazīstamas jebkuram CAD lietotājam, piemēram, polilīnijas, apgriešana, pagarināšana, objekta uzņemšana, kopēšana u.c.

FINE FIRE

Ugunsdzēšanas iekārtu projektēšanas programmatūra

Programmā FINE FIRE jūs varat izveidot BIM projektu 2D vai 3D formātā, izmantojot ļoti vienkāršas 2D komandas, kas ir ļoti pazīstamas jebkuram CAD lietotājam, piemēram, polilīnijas, apgriešana, pagarināšana, entītijas aizturēšana, kopēšana.