BIM SOFT

Automatizēta dzelzsbetona un tērauda būvju projektēšanas un aprēķina programa

Konstrukciju ātra un precīza analīze

ProtaStructure ir inovatīvs strukturāls BIM risinājums būvinženieriem, lai ātri un precīzi modelētu, analizētu un projektētu ēkas.

Single-user license (Perpetual): € 795

ProtaStructure apskats:

Izmantojot vienu centrālo modeli, salīdziniet dažādas shēmas un automatizējiet tērauda un betona projektus, samazinot projektēšanas laiku un palielinot projekta rentabilitāti.

Lai ātri iegūtu rezultātus, izmantojiet uzlabotas integrētas funkcijas, ieskaitot grupētu elementu dizainu, 3D FE analīzi, pakāpenisku konstrukciju un seismisko dizainu, pamatus un caurumošanas bīdes pārbaudes.

Viegli rīkojieties ar izmaiņām un koordinējiet projektus ar arhitektiem, īpašniekiem un citām ieinteresētajām personām ar saprātīgu BIM integrāciju.

Viens centrālais modelis

Veidojiet vienu vienotu modeli. ProtaStructure ļauj ātri un ērti modelēt vienkāršas vai sarežģītas betona un tērauda ēkas.

Strukturāla BIM modelēšana

Izmantojiet fiziskus objektus, ieskaitot kopnes, sijas un plāksnes, lai ātri un efektīvi izveidotu un vizualizētu modeļus.

Vadošā BIM integrācija

Izstrādāts, ņemot vērā BIM, nemanāmi sazinoties un uzlabojot modeļus ar citām vadošajām BIM sistēmām, tostarp Autodesk Revit, Tekla Structures, ArchiCAD un jaunākajiem datu formātiem, ieskaitot IFC.

Automatizēta ielādēšana

Ietaupiet laiku, izmantojot automātisko datu ielādi, ieskaitot ienesīguma līniju, galīgo elementu, vēja un seismisko iekraušanu apvienojumā ar automatizētu kravas kombinācijas ģenerēšanu jūsu izvēlētajam prakses kodam.

Izvērstā analīze

Izmantojiet tādas iespējas kā ierobežotie elementi, stingrās zonas, iestudētā konstrukcija, seismiskā, statiskā un nelineārā pieeja, lai atrisinātu gan vienkāršus, gan sarežģītus projektus.

Automatizētā projektēšana

Pilnībā automatizēta visu tērauda, betona un pamatu elementu projektēšana atbilstoši starptautisko kodu klāstam, ieskaitot Lielbritānijas, Eiropas, ASV un seismiskos standartus.

Optimizācija

Izmantojiet interaktīvas funkcijas, ieskaitot automātisko grupēšanu, atkārtotu pārveidoto sekciju dizainu un apvienotās pamatnes, lai optimizētu ēkas projektēšanas ekonomiju. Ātri novērtējiet dizaina alternatīvu klāstu, lai klientiem izveidotu visizdevīgāko risinājumu.

Seismiskā analīze un dizains

ProtaStructure piedāvā modernu seismiskās analīzes un projektēšanas tehnoloģiju, ļaujot inženieriem pārliecinoši veikt projektus atbilstoši prasīgiem zemestrīces kodu noteikumiem. Uzziniet, kā automātiskas neatbilstību pārbaudes, jaudas projektēšana un ēkas rehabilitācija var ietaupīt projektēšanas laiku.

Seismiskais novērtējums

Izmantojiet uzlabotas funkcijas, ieskaitot nodošanas analīzi, lai novērtētu un atjaunotu esošās struktūras.

Pārvaldiet izmaiņas

Viegli risiniet neizbēgamas projekta izmaiņas un ātri pārbaudiet un atjauniniet savu dizainu, kur tas nepieciešams.

Bezšuvju dokumentācija

Skaidra, kodolīga visa jūsu dizaina dokumentācija un bezšuvju augstas kvalitātes zīmējumu izgatavošana, izmantojot iekļautos ProtaDetails un ProtaSteel.

BIM savietojamība

Ietaupiet dārgo laiku, savlaicīgi saskaņojot projektus ar citām projekta ieinteresētajām personām, ieskaitot arhitektus un īpašniekus. Sinhronizējiet modeļus ar citām vadošajām BIM platformām, ieskaitot Revit un ArchiCAD.

Minimālās sistēmas prasības

 • Operētājsistēma: 64-bit Windows 10.
 • Vismaz 1 GB brīva diska vieta un 8 GB (RAM).
 • Ieteicams CPU ar daudzkodolu atbalstu.
 • Izšķirtspēja 1280×720 pikseļi.
 • Nepieciešama speciāla grafiskā karte, kas atbalsta OpenGL un DirectX ar vismaz 1 GB video atmiņu (tā kā ProtaStructure un ProtaDetails izmanto jaunākās grafiskās vizualizācijas metodes).
 • Windows .NET Framework versija 4.5 (lūdzu, ieslēdziet Windows automātisko atjaunināšanu).

Ieteicamās sistēmas prasības

 • Operētājsistēma: Windows 10 64 bit.
 • Intel I7 daudzkodolu procesors vai līdzvērtīgs.
 • Jo augstāka ir procesora kešatmiņa un ātrums, jo labāk.
 • SSD cietais disks un daudz brīvas vietas cietajā diskā.
 • 16 GB fiziskā atmiņa (RAM).
 • Ekrāna izšķirtspēja 1920×1080 pikseļi un augstāka.
 • Īpaša grafikas karte, kas atbalsta OpenGL un DirectX ar 4 GB video atmiņu.
 • Windows .Net Framework 4.5 versija (lūdzu, ieslēdziet Windows automātisko atjaunināšanu).

Izmēģiniet 30 dienas bez maksas!