ProtaStructure programma būvinženieriem - apskats
  • PROTA
  • ProtaStructure būvinženieriem
ProtaStructure programma būvinženieriem

ProtaStructure būvinženieriem

ProtaStructure programma būvinženieriem, kas modelē 3D un veic slodžu aprēķinus dzelzsbetona un tērauda konstrukcijām. Programmā iespējams izveidot pilnu konstrukcijas projektu. Vajadzības gadījumā projektētāji var papildus izmantot arī AutoCAD vai līdzīgas lētākas CAD programmas ar darba formātu DWG (piemēram: ZWCAD, Ares Commander, ActCAD …)

Sadarbībai ar BIM tipa programmām programmā iespējams importēt arī IFC failus. Īpaša sasite ir izveidota ar REVIT programmatūru, kur modeļa pārnešana notiek pamatformātā. Nosacījums, šādai sasaitei, ka REVIT programmā jāsāk modelēt uz Prota šablona.

Programma sastāv no vairakiem specializētajiem moduļiem, kas pilda noteiktas funkcijas:

  • Prota Structure (BK, MK) – veic 3D konstrukciju modelēšanu un slodžu aprēķinu;
  • Prota Steel (MKD) – veic Structure sadaļā uzmodelēto konstrukciju detalizāciju, mezglu un savienojumu izstrādi, kā arī slodžu pārbaudi tieši mezgliem.
  • Prota Details – veic dzelzsbetona konstrukciju detalizāciju, noformējumu uz lapām, specifikāciju izveidi, 2D modelēšanu atsevišķiem elementiem, kam nav vajadzīgs 3D, armatūras modelēšanai un citiem projekta elementiem.
  • Prota BIM – veic sasaiti ar REVIT programmatūru un IFC formātu.

      Programmai pieejamas bezmaksas 30 dienas izmēģinājuma versija ar pilnu funkcionālu, kā arī pieeja pie mācību materiāliem. 

Leave Your Comments