BIM SOFT

Prota Structure ir programma būvinženieriem, kuri modelē 3D vidē un veic slodžu aprēķinus dzelzsbetona un tērauda konstrukcijām.

Prota Structure (BK, MK) – veic nesošo 3D konstrukciju modelēšanu un slodžu aprēķinu. Modulī neveic konstrukciju detalizāciju, detalizācija tiek veikta Prota Details un Prota Steel sadaļā. Zemāk video, kas parāda jauninājumus būvkonstrukciju projektēšanai Structure modulī.

Zemāk var lejuplādēt piemēra modeli IFC formātā tērauda angāram, kuram ir veikta 3D pamatkonstrukciju modelēšana un slodzes aprēķins. Tālāka detalizācija tiks veikta pārējos programmas moduļos.

Lejuplādēt Prota Structure piemēra failu

Lai atvērtu šo 3D modeli Jums būs vajadzīgs bezmaksas IFC faila skatītājs, vai arī kāda no BIM tipa programmām.

Piemēram: BIM Vision 

Sadarbība ar citām projektēšanas sistēmām

Prota sadarbība ar citām programmām

Prota Structure sadarbībai ar citām projektēšanas sistēmām izmanto IFC un DWG formātus. Ja projektētāji lieto Revit programmatūru, tad Prota Structure  var sadarboties ar šo programmu pa tiešo, vienīgais nosacījums, ka Revit projektētājiem jāuzsāk darbi Prota Structure sagatavē. 

Prota Steel - tērauda konstrukcijas detalizācija

Prota Steel (MKD) modulī veic tērauda konstrukciju detalizāciju un savienojumu modelēšanu. Par pamatu tiek ņemts Prota Structure modulī uzmodolētais 3D būves konstrukciju modelis un norādītās slodzes. Savienojumi tiek modelēti divos režīmos automātiski un manuāli. Automātiski projektētajiem savienojumiem tiek veikta slodzes pārbaude ar atskaiti, kuru iespējams arī pievienot projekta dokumentācijai. Automātisko savienojumu veido ar iepriekš iestatītiem nosacījumiem. Projektētājs pēc saviem ieskatiem var koriģēt un izveidot jaunus automātiskos iestatījumus, balstoties uz noliktavas atlikumiem vai Pasūtītāja tehniskajām prasībām.

Prota Details - darba rasējumu un detaļzīmējumu automātiska noformēšana

Prota Details modulī tiek veikts projekta noformējums, kā arī, ja ir vajadzīgs, tiek izmantota 2D CAD tipa programma, lai papildinātu projektu ar vajadzīgo informāciju. Modulī ir iestrādāti automātiskie skripti, kas paātrina armatūras apzīmējumu izlikšanu, kā arī armatūras izveidi atbalsta sienām un pamatu pēdām. Armatūras specifikāciju rasējumu veidošana ar specifikācijām. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *