Renga BIM

Renga BIM projektētājiem

BIM sistēma projektētājam

Projektējiet ēkas un būves, vienlaikus paliekot kompleksa BIM projekta ietvaros

Viena lietotāja licence (beztermiņa): 1200 € + PVN

Izmēģini programmu ar pilnu funkcionālu bez maksas!

Automātiska armēšana

Dzelzsbetona konstrukciju izstrādei Renga nodrošina jaudīgus instrumentus objektu pastiprināšanai 3D formātā. Automātiskās stiegrojuma funkcija ievērojami paātrinās armatūras ieklāšanas procesu monolītajos dzelzsbetona elementos un ļaus ātri un viegli iegūt pastiprinātu konstrukciju rasējumus. Papildus pastiprinošiem objektiem programma paredz automātisku caurumu un atveru pastiprināšanu grīdās un sienās ar stiegrojuma stieņiem. Turklāt armatūra ir piesieta pie atveres / cauruma un pārvietojas ar to.

Tērauda konstrukciju projektēšana

Izmantojot Renga funkcionalitāti, varat projektēt dažādu sarežģītības pakāpju ēku un konstrukciju metāla konstrukcijas. Veidošanas rīks ļauj izveidot kopņu, kolonnu, saišu u.c. piegādes zīmes. un pielietot tos ēku un būvju strukturālo shēmu izstrādē. Ērtas 3D atsauces un 3D mērīšanas režīmi ievērojami palielinās precizitāti un paātrinās strukturālo elementu pozicionēšanas procesu attiecībā pret otru. Profila redaktors neļauj jums meklēt nestandarta strukturālo objektu sadaļas dažādos resursos. Dažu minūšu laikā jūs varat izveidot jebkurus metāla konstrukciju profilus un izmantot tos savos projektos.

Efektīva projektētāju mijiedarbība ar citiem projekta dalībniekiem

Sadarbība Renga sistēmā ļauj dizainerim paralēli arhitektiem un iekšējo sistēmu inženieriem strādāt ar to pašu 3D modeli. Šī darba metode ļauj ievērojami paātrināt informācijas modeļa izstrādi, vēlāk saņemot projekta un darba dokumentāciju. Tagad dizaineri var pastāvīgi strādāt ar faktisko 3D modeli, izvairoties no konfliktu iespējamības, pieņemot dizaina lēmumus.

Automātiska specifikāciju saņemšana

Vietējās Renga BIM sistēmas priekšrocība ir visu specifikāciju automātiska saņemšana. Veidojot ēkas strukturālās daļas informācijas modeli, projektētājs tajā ievieto visus nepieciešamos digitālos un lietotāju datus (materiālus, apjomus, daudzumus, apzīmējumus, konstrukcijas elementu nosaukumus utt.). Izmantojot šo informāciju, Renga automātiski ģenerē specifikācijas, kuras var novietot uz zīmējuma vai nodot citiem projekta dalībniekiem.

Rasējumu automātiska saņemšana

Instrumentu dizaina inženieriem un dizaineriem, lai izveidotu ēkas vai būves informācijas modeli un iegūtu KZh / KZhI / KM / AS pakāpju rasējumus.

Renga nodrošina automātisku zīmēšanas saņemšanu. Konstrukcijas elementu izkārtojumi, kopņu atzīmju nosūtīšana, savienojuma mezgli – to visu un daudz ko citu var iegūt automātiski. Dizainerim vienkārši jāpievieno nepieciešamais ēkas 3D modeļa skats un jāsakārto rasējumi, izmantojot zīmējumu redaktora rīkus.

Ērta sistēma skatu parādīšanas stilu iestatīšanai ļaus saņemt dokumentāciju ar dažāda līmeņa konstrukcijas elementiem. Zīmējumi ir savstarpēji saistīti ar ēkas 3D modeli, un jebkuras izmaiņas informācijas modelī uzreiz maina tās ģeometriju.

Ātra projekta pielāgošana. 3D modeļa saistība ar projektiem

Neparedzētu projektu pielāgojumu gadījumā Renga palīdzēs ātri un viegli veikt izmaiņas jau izveidotajā projekta dokumentācijā. Ēkas informācijas modelis ir saistīts ar rasējumiem un BOM. Un, lai ātri pielāgotu projektu un darba dokumentāciju, pietiek ar izmaiņām ēkas 3D modelī. Un visi plāni, diagrammas, mezgli, sadaļas, specifikācijas utt. mainīsies automātiski. Tādējādi Renga risina dizainera galvenos uzdevumus, būdams lielisks rīks un palīgs ēku un būvju konstrukciju projektēšanā.

Redzamība 3D

Projektēšana uz 3D skatuves ļauj ātri un efektīvi pieņemt pareizos dizaina lēmumus attiecībā uz ēku un būvju strukturālo shēmu telpisko konfigurāciju. Projektētājs var vizuāli novērtēt projektēto ēkas modeli sadursmēm un, ja tas tiek atklāts, dažu minūšu laikā tos novērst.

3D dizains 2D rasējuma vietā

Darbs Rengā tiek veikts, izmantojot objektu projektēšanas rīkus, kas ļauj iegūt informāciju ne tikai par ģeometriskiem parametriem, bet arī par visu modeļa elementu digitālajiem datiem. Jebkādas modifikācijas var piešķirt visiem modeļa objektiem, izmantojot stila redaktorus. Piemēram, ja projektēšanas procesā projektētājam ēkas strukturālajā shēmā jāizmanto sijas un kolonnas ar nestandarta sadaļu, varat izmantot profila redaktoru.

Šis rīks ļauj dizainerim izveidot profilus dažādas sarežģītības un konfigurācijas kolonnām un sijām. Pateicoties automātiskai specifikāciju un rasējumu saņemšanai no 3D modeļa, dažu minūšu laikā varat saņemt ēku un būvju projektēšanas un darba dokumentāciju.

Ātra datu sagatavošana aprēķinu sistēmām

Sakarā ar to, ka ēkas 3D modelis jau ir izstrādāts Rengā, projektētājam tas nav jāveido aprēķinu sistēmās. Jūs to vienkārši eksportējat ifc formātā un pārsūtāt uz jebkuru norēķinu sistēmu (Lear, SCAD Office utt.). Pēc ēkas konstrukcijas shēmas pārbaudes un partneru un mezglu noskaidrošanas projektēšanas kompleksos tiek pielietotas visas nepieciešamās slodzes, lai turpmāk pārbaudītu konstrukcijas elementu izturību.

Dokumentu veidošana saskaņā ar Krievijas un ārvalstu standartiem

Visa dokumentācija Rengā tiek automātiski ģenerēta saskaņā ar SPDS, kas garantē ar rasējumu noformēšanu saistīto kļūdu novēršanu. Un strādājot ar ārvalstu uzņēmumiem, sistēma atbalsta dokumentāciju saskaņā ar ISO standartiem.

Pilnībā funkcionāla Renga versija jūsu komerciālajiem projektiem 60 dienas bez maksas!

Uzstādiet un projektējiet!

Atbalsts un apmācība

Video

Vebināra ieraksti un citi noderīgi video

Atsauces

Atbildes uz visiem jautājumiem, ko Renga var darīt

Atjaunināšanas centrs

Pārbaudiet, vai jūsu versija ir atjaunināta!

Apmācība un sertifikācija

Mācieties patstāvīgi vai autorizētā mācību centrā!

Tehniskais atbalsts

Ir problēma? Mēs jums palīdzēsim!

Tehniskās prasības

Minimālās sistēmas prasības uzstādīšanai

Projekti programmā Renga

Cementa noliktava

Aleksejs Epovs

Ferma

Aleksejs Epovs

Tehniskās prasības

Renga minimālās sistēmas prasības:

 • Procesors: 64 bitu (x64) procesors ar 2 GHz vai lielāku pulksteņa ātrumu
 • Atmiņa: 4 GB (64 bitu sistēmai) brīvpiekļuves atmiņa (RAM) vai lielāka
 • Video adapteris: grafiskā ierīce DirectX 11
 • Monitors: 1280 x 1024 ar True Color atbalstu
 • Datora pele ar divām pogām un klikšķināmu ritināšanas ritenīti
 • Operētājsistēma: Microsoft Windows 10 (64 bitu)

Ieteicamās sistēmas prasības Rengai:

 • Procesors: 4 kodolu Intel® Core ™ i5, i7 vai līdzvērtīgs 64 bitu procesors, 3 GHz vai ātrāks
 • Atmiņa: 16 GB vai vairāk brīvpiekļuves atmiņas (RAM)
 • Video adapteris: NVidia GTX 77x grafikas ierīce (piemēram: GeForce® GTX ™ 970, GeForce® GTX ™ 980, GeForce® GTX ™ 780) vai AMD® ekvivalents ar DirectX 11 ar Shader Model 4.0 vai jaunāku
 • Monitors: 1920 x 1080 ar True Color atbalstu
 • Datora pele ar divām pogām un klikšķināmu ritināšanas ritenīti
 • Operētājsistēma: Microsoft Windows 10 (64 bitu)

Ieteicams izmantot NVIDIA grafikas kartes

Ieteicamās sistēmas prasības Renga Collaboration Server:

 • Procesors: 64 bitu (x64) procesors ar takts frekvenci 3,1 GHz vai lielāku
 • Atmiņa: 16 GB vai vairāk brīvpiekļuves atmiņas (RAM)
 • Tīkla adapteris: Ethernet (100 / 1000baseT PHY / MAC)
 • Cietais disks: atkarīgs no projekta skaita un lieluma (vidēji viens vidējais projekts serverī = 100 MB)
 • Operētājsistēma: Microsoft Windows Server 2012 vai jaunāka