• Renga BIM
  • Renga jaunā versija: liels sastāv no maziem
RENGA TITULBILDE

Renga jaunā versija: liels sastāv no maziem

“Perfektums sastāv no detaļām,” teica modernisma arhitekts Ludvigs Mīss van der Rohe. Katrs dizaineris, vai tas būtu arhitekts vai inženieris, šo ideju atceras, veidojot projektu. Jaunā Renga versija ļaus mūsu lietotājiem salikt vienu montāžu no vairākām, piešķirt rasējumiem sadaļas, izveidot sienu izklājumus un daudz ko citu.

Montāžas uzlabošana

Viena no gaidītākajām jaunā laidiena iezīmēm ir ligzdotu un saliktu komplektu izveide. Konstruktori visaugstāk novērtēs šo funkciju.

Projektētāji tagad var veikt kompleksu betona izstrādājumu armēšanu, paaugstinot projektējamo objektu detalizācijas līmeni. Piemēram, varat atlasīt vairākus armatūras izstrādājumus un ievietot tos pamatnē. Vai arī izmantojiet šo funkciju, veidojot dažāda veida objektus, kuriem tiek izmantoti vieni un tie paši elementi. Tādas kā, piemēram, pamatu bultskrūves vai enkura mezgli, kur vairākas skrūves ir sasietas ar stūri un apvienotas komplektā.

Улучшение сборок

Vienlaikus arhitektiem kļūs ērtāk modelēt sarežģītus žogu elementus vai vitrāžu un aizkaru fasāžu paneļus, stiprinājuma elementus. Mainot vienu komplektu, tiek mainīti visi gadījumi kopējā dizainā.

Релиз Renga

Lielu projektu pārvaldība projektu pārlūkprogrammā

Jo lielāks projekts, jo vairāk datu tiek parādīts projektu pārlūkprogrammā. Lai padarītu Renga inženiera darbu vēl efektīvāku, mēs sākām globālu pārprojektēšanu.

Mēs veicām rasējumu grupu pārvaldību, tostarp izmantojot karstos taustiņus. Tādējādi jūs varat atvērt vairākus zīmējumus vienlaikus, kopēt tos, dzēst vai piešķirt noteiktus rekvizītus. Piemēram, lai norādītu speciālistu un projektu vadītāju vārdus.

Sadaļu piešķiršana un rasējumu uzskaite

Turpinot darbu pie “Projektu pētnieka”, Reņgā pievienojām zīmējumiem iespēju piešķirt “Sadaļas”.

Tā kā to izveide ir pilnībā lietotāja pārziņā, tad ar Sadaļu palīdzību projektētājs var sagatavot rasējumus uzdevumu izsniegšanai apakšuzņēmējiem. Vai, piemēram, projektēšanas dokumentācijas izdošanai – AR, KZh, KM, IOS, PB utt., kā arī pievienojiet dažādus sekciju numurus, ja ēka sastāv no viena veida sekcijām vai objekta būvniecības posmiem. dzīvojamiem kompleksiem.

Turklāt tagad jūs varat automātiski saskaitīt zīmējumu skaitu, kas pieder dažādām sadaļām, un parādīt šos datus zīmogu kolonnās.

Atzīmēto objektu attēlošanas kontrole rasējumā

Mēs īpaši rūpīgi atjauninām rīkus. Izmantojot objektu rīku Drawings, dizainers var atlasīt krāsu un teksturētu vizuālo stilu. Lietojiet filtrus zīmējumā ievietotajiem komplektiem.

Ar jauno funkciju palīdzību arhitekts var atritināt fasāžu (vai telpu) sienas un pievienot tām faktūras. Un dizainers varēs parādīt objekta zīmējumu, noņemot nevajadzīgos elementus (padarot to informatīvāku).

Pieņemsim, ka vēlaties parādīt vairākas kolonnas sadaļas. Lai attēlotu metāla konstrukcijas vajadzīgajos leņķos, dizainerim atliek vien pavairot skatu un katrai uzlikt nepieciešamo filtru.

Veiktspējas uzlabošana, strādājot ar rasējumiem

Projektējot lielus objektus un strādājot ar bagātīgiem rasējumiem, palielinās aprīkojuma slodze. Šajā gadījumā, lai dizains būtu ērtāks, esam paredzējuši iekļaut iespēju “Rādīt skatus rastra formātā”.

Kad šī opcija ir iespējota, būs nelielas vizuālas izmaiņas, taču ātrāks zīmējumu reakcijas ātrums jūs noteikti iepriecinās. Paskaties pats!

Jaunajā izlaidumā ir iespēja vienlaikus strādāt ar materiāliem. Mēs nekad nepārtraucam uzlabot mūsu sadarbības rīku. Tāpēc jaunajā laidienā jūs pamanīsit jaunas interesantas iespējas, vienlaikus strādājot pie viena modeļa elementa īpašībām.

Esat ieinteresēti?

Atjauniniet Renga un izbaudiet darbu pie projektiem ar jauno sistēmas funkcionalitāti!