Arhitektūra

BIM risinājumi arhitektiem. Izvēlieties Jūsu darbam atbilstošo!

2D DWG (Būves un Teritorija) - ZWCAD PRO

Programā izstrādā pārsvarā 2D dokumentāciju būvēm un teritorijai (ģenplāni, teritorijas plāni utt.). Programma atbalsta Latvijas standartus (Valsts Zemes dienesta, LEK-097, Gaso, Citruss Solution utt.).

ZWCAD bieži tiek izmantota, kā palīgprogramma 3D BIM tipa programām, kā piemēram ArchiCAD, Revit, Allplan utt.

3D modelēšana - Sketchup

Datorprogramma SketchUp paredzēta ahitektiem, inženieriem, interjera dizaineriem, ainavu dizaineriem, mēbeļu dizaineriem u.c.
Programmā izstrādā 3D būves un pieguļošās teritorijas modeļus, parasti balstoties uz 2D DWG rasējumiem vai skanētiem skiču attēliem.

Parasti izmanto komplektā kopā ar ZWCAD (vai citu DWG programmu), jo vajag izveidot kvalitatīvu 2D dokumentāciju vai arī uz 2D datiem būvēt 3D būves.
Kā arī komplektā ar vizualizācijas programmu, piemēram, Archline Live.

Archline.XP PRO - BIM tipa 3D & 2D programma

Programmā izstrādā 3D būves un pieguļošās teritorijas modeļus no “A-Z”. Uz 3D modeļa bāzes automātiskajā un pusautomātiskajā režīmā izveido 2D dokumentāciju būvēm, lai varētu iesniegt BIS sistēmā vai pasūtītajam.
Par pamatu var būt arī 2D DWG rasējumi, skanētu skiču attēli. Var importēt IFC, REVIT, SketchUp, PDF u.c. failus / Eksportēt IFC, DWG, FBX u.c.

Programa ZWCAD bieži tiek izmantota kā palīgprogramma Archline risinājumam, lai sagatavotu ģenplānus atbilstoši VZD un citu valsts iestāžu prasībām.

Ir pieejamas arī nomas licences

Archline.XP Live - vizualizācijas un video

ARCHLine.XP LIVE ir viegli lietojama renderēšanas/vizualizācijas/animācijas programmatūra 3D projekta pārveidošanai par modeli un augstas kvalitātes materiālu izveidošanai. Parasti iet kopā ar Sketchup vai/un Archline LT& PRO.

Programā importē Archline failus vai Sketchup failus, lai ātri un kvalitatīvi izveidotu  vizualizācijas un/vai video.
Programā var izveidot arī 360° panorāmas.

Ir pieejamas arī nomas licences

ARCHLine.XP LT

ARCHLine.XP LT ir BIM programmatūra tiem, kas jau strādā ar BIM un kuriem jau ir 2D rasēšanas prasmes. ARCHLine.XP LT palīdzēs izveidot augstas kvalitātes 3D dizainu un dokumentāciju.

Ir pieejamas arī nomas licences