Celtniecība

CAD un BIM programatūras risinājumi celtniecībai. Mūsu klāstā pieejamas datrprogramas dazādiem uzdevumiem būvniecībā, sakot no PDF failu apstrādes, DWG failu apstrādes līdz BIM vadības rīkiem.

ZWCAD 2D/3D (DWG tipa programa)

2D/3D projektēšanas programmu ZWCAD ar  pazīstamu saskarni un 100% DWG failu saderību ar citām CAD programmām. Pārejai no citas CAD programmas nav nepieciešama apmācība. Darbu var uzsākt uzreiz. Vajadzības gadījumā varam piedāvāt apmācības.

CYPE (BIM programmas)

Programmatūra arhitektūras, mašīnbūves un būvniecības nnozares profesionāļu vajadzībām inženierzinātņu, arhitektūras un būvkonstrukciju projektēšanas jomā ar informācijas tehnoloģiju jomas svarīgāko pētījumu izmantošanu.

ExtrAXION ir digitālā tāmēšanas programmatūra, kas paātrina novērtēšanu, izmantojot vairākas alternatīvas mērīšanas metodes. Par pamatu apjomu aprēķināšanai var izmantot PDF, JPG, DWG un citus 2D formātus. 2D formāta failus darba sākumā palielina mērogā, un pēc tam digitāli nolasa mērījumus. Programa ir vienkārša lietošanai. Gatavos rezultātus var ērti importēt Excel tabulās.

ARES Commander (DWG tipa programa)

ARES Commander DWG tipa programa, kas darbojas uz Windows®, macOS® un Linux®, ka arī mobilajām ierīcēm. Ērta un kvalitatīva CAD programma ar miljoniem lietotāju un nozares līderu uzticību visā pasaulē. Būvniecībā izmanto projekta vadībai DWG failu apskatīšana un rediģēšanai. IFC failu atvēršanai un analīzei.