Metālapstrāde

CAD, CAD&CAM, BIM
risinājumi metāla apstrādes nozarei.

2D/3D rasēšana un 2 asu CNC darbgaldi - ZWCAD PRO

Projektēšanas programa 2D un 3D vidē. Programā parasti veido DWG vai DXF failus ar darba rasējumiem. Programu izmanto , lai sagatavotu DXF failus 2-asu CNC darbgaldiem.

ZWCAD bieži tiek izmantota kā palīgprogramma 3D BIM tipa programām, kā piemēram ArchiCAD, Revit, Allplan utt. ZWCAD programā sagatavo kontūras dažādu izstrādājumu detalizācijai un sagatavo sākuma datus jau CAD&CAM sistēmām, piemēram Solidworks, Inventor, ZW3D  u.tm.l.

BIM 3D modelēšana un 2D rasēšana Būvinženieriem - PROTA Structure

Programma paredzēta dzelzsbetona (objektā izbūvētās) un tērauda konstrukciju projektēšanai, Programā ir arī modulis slodžu aprēķinam. Konstrukcijas tiek veidotas 3D, izdrukas, specifikācija un detalizācija 2D. 

Programa sastāv no 4 moduļiem

Prota Structure – modelē 3D konstrukcijas, norāda slodzes un veic noturības pārbaudes konstruckijām.

Prota Steel – detalizē tērauda konstrukcijas ražošanai ar savienojumiem, veido izturības pārbaudes savienojumiem.

Prota Detail – veido detalizācijas rasējumus dzelzsbetona konstrukcijām, kā arī veic izturības pārbaudi.

Prota BIM – nodrošina sadarbību ar Revit un citām BIM sistēmām.

Parametriskā 3D modelēšana un 2 - 5 asis CNC - ZW3D

ZW3D ir CAD&CAM sistēma viss vienā.

Programā iespējams modelēt parametriskus 3D elementus (part), kopsalikumus (assambly), veidot 2D dokumentāciju (2D drafting), sagatavot G-code (piem. MACH 3, FANUC) CNC vadības darbagaldiem. 

Iespējams importēt DWG, DXF, IGES, STP, STEP  u.t.m.l. failus, kas nodrošina darbību komandā ar citām CAD, CAM un BIM sistēmām.

Programa plaši tiek izmantota arī 3D drukas modeļu izgatavošanā. 

Vizualizācija - KeyShot

KeyShot for ZW3D – ZW3D programas papildinājums, kura paredzēta vizualizācijas veidošanai. Viena no priekšrocībām ir dzīvā saikne ar ZW3D programu, kas nodrošina jaunākā modeļa attēlošanu vizualizācijā.

KeyShot ir uzlabota 3D renderēšanas programmatūra, kas vienkāršo vizualizācijas izveides procesu ar intuitīvu, racionalizētu lietotāja interfeisu.