BIM SOFT

Šveices minimālais stils ir pieeja interjera dizainā, kas izstaro vienkāršību un skaidrību. Tas rada telpu, kur minimālisms ir ideālā harmonijā ar dabiskumu.
Tās principi līdzsvaro funkcionalitāti un estētiku, projektēšanas procesā ņemot vērā gan praktiskumu, gan skaistumu, piešķirot katram elementam savu mērķi un vietu.

Viena no šī stila raksturīgajām iezīmēm ir taisnu un tīru līniju izmantošana, kas lieliski izpaužas dzīvojamā istabā. Sienās dominē elegants baltā un pelēkā kontrasts, radot plašāku un gaišāku atmosfēru. Mēbelēm un dekorācijām ir raksturīgas tīras līnijas un minimālisma formas.

Tomēr koka elementu izmantošana veicina siltāku un harmoniskāku atmosfēru. Koka klātbūtne telpai piešķir dabisku siltumu un mājīgumu, vienlaikus saglabājot minimālisma estētiku.


Arī guļamistaba veido harmonisku vienotību, un durvis no grīdas līdz griestiem rada mūsdienīguma un elegances sajūtu. Bronzas akcentu izmantošana vēl vairāk uzlabo telpas moderno izskatu.

Šveices minimālā stilā liels uzsvars tiek likts uz izkārtojumu. Vienkāršas un racionālas mēbeles telpā ir novietotas simetriski, lai radītu līdzsvaru. Aksesuāri un rotājumi tiek saglabāti minimāli, bieži vien tie parādās vienkrāsainās vai dabiskās krāsās. Nepārblīvēta telpa un minimālistisks aprīkojums ļauj akcentēt interjera dizaina detaļas, piemēram, unikālas formas lampas vai pielāgotus dizaina elementus.

Modelēšana un renderēšana: Krisztina Hárosi


izmēģināt archline programmatūru