ZWCAD Civil Standarts

Topogrāfija, zemes darbi un apjoma aprēķini

ZWCAD Civil Standard

Topogrāfija, zemes attīstība un apjoma aprēķini

Piezīme: šis produkts ir pieejams atsevišķā versijā, kas paredzēta ZWCAD ar nosaukumu ZWCAD Civil Standard.

ZWCAD Civil Standard  – pakete apsekojumu pakotnei pievieno pilnu funkciju kopumu kontūru līniju apstrādei un zemes darbu aprēķiniem. Darbs tiek padarīts vienkāršāk, sākot no uzmerīto datu ievadīšanas un apgabala karšu izgatavošanas līdz veiksmīgai pēdējās noteiktās stadijas izpildei.

 • Automātiska kontūru līniju izveide un apstrāde
 • Uzlaboti un automātiski risinājumi atvērtu un slēgtu pārtraukuma līniju apstrādei
 • Vairāki prezentācijas formāti pārtraukuma līnijām zīmējumā
 • Ātru zemes posmu izveidošana starp jebkuriem diviem punktiem
 • Daudzumu aprēķināšana starp slāņiem un to attēlošana zemes darbu režģī, trīsstūra režģī, šķērsgriezumos vai sadalīšana partijās
 • Detalizēti daudzumi ziņo par ražošanu
 • Plašs risinājumu klāsts virsmām (zemes gabalu) un to sānu nogāžu apstrādei
 • Nulles līnijas un zemes darbu kontūru līniju rasējums

ZWCAD Civil-Standard iespējas:

 • Kontūrlīniju izveide un apstrāde, ieskaitot automātisku pacēluma marķēšanu (augšupceļā) un iespēju pabeigt augstuma marķēšanu jebkurā vēlamajā vietā. Citas iespējas ietver sadalīšanu slāņos-automātisku vai pēc lietotāja izvēles, kontūru līniju robežu noteikšanu daudzos veidos-ar automātisku robežu samazināšanu, minimālā attāluma noteikšanu interpolācijai vai robežas noteikšanu atbilstoši robežlīnijai.
 • Pārtraukumu līniju apstrāde un izveidošana, dinamiski mainot kontūru līnijas rindu apstrādes laikā, līniju eksportēšana uz atsevišķu failu, atdalīšana līdz atvērtām pārtraukuma līnijām vai pārtraukuma līnijas, kas nosaka apgabalus, kas nav paredzēti aprēķinam (struktūras utt.) formas (klints, nogāze) utt.
 • Darbs ar 3D modeli, parādot modeļa perspektīvu, vienlaikus strādājot gan ar esošajiem, gan ar dizaina modeļiem, tūlītēja esošā vai paredzētā aprēķinātā pacēluma parādīšana jebkurā vietā ar peles klikšķi.
 • Ātru zemes posmu izveide starp jebkuriem diviem norādītajiem punktiem, ieskaitot esošo statusu, projektēto statusu un datu tabulu. Iespēja saņemt sekcijas jebkurā vēlamajā mērogā pēc garuma un augstuma.
 • Zemes darbu aprēķini starp esošajiem un projektētajiem līmeņiem, vienlaikus saņemot datus tieši no mērinstrumenta un/vai projektētajiem punktiem vai kontūru līnijām, aprēķinu saņemšana detalizētā kvadrātveida vai trīsstūra režģa displejā, ieskaitot esošos vai paredzētos pacēluma un augstuma intervālus jebkurā stūrī. režģis. Visiem daudzuma aprēķiniem tiks pievienoti detalizēti ziņojumi, kuros parādīta aprēķina metode un kurus var izdrukāt tieši printerī, eksportēt uz Microsoft Excel vai parādīt kā daļu no zīmējuma.
 • Projektēšana plaknēs (zemes gabalos), vienlaikus nosakot plakņu robežas un to pacēlumus – nogāžu dizains attiecībā pret aizpildījumu un griezumu, iespēja noteikt vairākas slīpnes vienai un tai pašai plaknei, Zemes darbu aprēķināšana un konstruēto kontūru līniju zīmēšana plakņu, saņemšana zemes darbu bilances režģis, kas ietver detalizētu pārskatu un zemes darbu daudzumus katrai tīkla sadaļai.
 • Nulles līnijas un zemes darbu kontūru līniju rasējums gan plakņu projektēšanai, gan zemes darbu aprēķināšanai starp slāņiem. Iepriekš minētie rīki kopā ar CivilCAD 10-Survey piedāvātajām funkcijām pārvērš CivilCAD 10-Standard par vispievilcīgāko mūsdienu programmatūru tirgū un vienīgo, kas atbilst iestāžu (pašvaldību) un klientu noteiktajiem tirgus standartiem visā pasaulē.

pilnu programmas versiju varat testēt 30 dienas

Vēlaties izmēģināt?

KĀPĒC IZVĒLĒTIES zwcad civil

Atšķirība no citām programmatūrām

Sivan Design ir viens no vadošajiem inženierbūvju programmatūras uzņēmumiem pasaulē. Kopš darbības uzsākšanas 1999. gadā. Sivan Design CAD risinājumi sniedz pakalpojumus maziem uzņēmumiem un lielām korporācijām, kā arī federālajām, štatu un vietējām pašvaldībām visā pasaulē.