ZWCAD Civil

Programmatūra ūdesnapgādes, kanalizācijas un siltumapgādes projektēšanai

Tiešsaistes seminārs
"CivilCAD Pipes" apmācības

7. septembrī plkst. 11:00
14. septembrī plkst. 11:00

Inženiertehniskā programmatūra

CAD programmatūra apakšzemes komunikāciju projektētājiem

ZWCAD Civil programmatūra paredzēta  inženiertīklu projektētājiem. Tā satur apakšzemes komunikāciju plānojuma rīkus, kā arī datu apstrādes iespējas.

Inovatīvas projektēšanas iespējas

Pazemes un virszemes inženierkomunikācijas tiek parādītas šķērsgriezumos, ieskaitot detalizētu informāciju par cauruļu un kabeļu diametru, dziļumu un novietojumu.

Vertikālā izlīdzināšana AutoCAD vidē – apvienojot datu tabulas un uzlabotus projektēšanas rīkus.

Pasaulē visprogresīvākais atbalsta sienu projektēšanas rīks – pilnas sienas elementu dizaina iespējas, tostarp horizontāla izlīdzināšana, profils un izmēri, sienas piestiprināšana pie ceļa un to integrācija (precīzu ceļa attālumu prezentācija uz sienas profila, sienas precīzos izmēros ceļa šķērsgriezumā), automātiska profila konstrukcija, nosakot minimālo sienas augstumu griezumam un aizpildīšanai, sienu izmēru definīcija atkarībā no tās augstuma (vai fiksētajiem izmēriem) u.c.

Kompleksa pilsētas ceļu projektēšana – šķērsgriezumu projektēšana un izguve tieši no izkārtojuma (nosakot sākotnējās sānu nogāzes), 3D/2D līniju projekcija uz šķērsgriezumiem, īpašs pazemes infrastruktūras pielāgošanas mehānisms un esošās asfalta robežas.

Plašs iespēju klāsts automātiskajā šķērsgriezuma projektēšanā – sānu grāvju definīcija griešanai/aizpildīšanai un starpstāvokļiem, maliņu dizains, dažādas sānu nogāžu definīcijas pēc augstuma (griezums/aizpildījums), automātiska blakusceļu zemes attīstība šķērsgriezumi un daudzi citi.

Drenāža, notekūdeņi un ūdens – detalizēts piegādes projekts, ieskaitot cauruļvadu izlīdzināšanu un izkārtojumu (gan akām, gan caurulēm). Profila dizains ar īpašu saskarni, kas ļauj definēt caurules dziļumu, IL, lūku izmēru, automātisku esošā un ceļa plānotā līmeņa uztveršanu, šķērsojumu infrastruktūras prezentāciju posmos, daudzuma atskaišu izgatavošanu, lūkas un detalizētu ziņojumu sagatavošanu.

Papildu funkcijas ietver daudzuma aprēķinus dažādās metodēs, tostarp sadalīšanu vairākos slāņos, ātru un vienkāršu izkārtojuma punktu izveidi un aprēķināšanu, saziņu ar visiem pieejamajiem mērīšanas rīkiem, īpašu mehānismu RAW (novērošanas) failu rediģēšanai un pielāgošanai utt. 

Inovatīva darba vide un lietotāju pieredze

ZWCAD Civil Solution Suite ietver Autodesk® AutoCAD®; ZWSOFT® ZWCAD® un Bricscad darba vide ar papildu modernu projektēšanas rīku komplektu, kas paredzēts inženierbūvniecības profesionāļiem, ļaujot veikt laikietilpīgus uzdevumus bez piepūles un precīzi. CivilCAD 10/ ZWCAD Civil 10 nav AutoCAD pievienojumprogramma, un tāpēc AutoCAD to neierobežo nekādā veidā, piemēram, izvēlņu ielāde, LISP un komandu ielāde katrā jaunā projektā utt.

ZWCAD Civil Solution Suite sastāv no piecām uz profesiju balstītām versijām, kas atbilst lietotāja prasībām, izvairoties no milzīgas un sarežģītas darba vides un radot intuitīvu un ārkārtīgi viegli lietojamu lietotāja saskarni.

ZWCAD Civil piedāvā lietotājam draudzīgu un intuitīvu uz uzdevumiem balstītu saskarni, kas ļauj inženierim viegli atrast meklētās komandas, izmantojot inteliģentas konteksta rīkjoslas un izvēlnes.

ZWCAD Civil ir balstīts uz jaunu augsti profesionālu Microsoft® Windows® saskarni, kas atbilst standartam ar mūsdienīgāko Windows programmatūru.

Inovatīvu elementu integrācija

  • ZWCAD Civil pilnībā integrējas starp visām sistēmas funkcijām, ieskaitot dizaina elementus, aprēķinus, darba procesus un rasējumus, kas visi ir dinamiski saistīti un uzreiz tiek atjaunināti pēc katrām izmaiņām, lai panāktu maksimālu produktivitāti un ātru projekta iznākumu.
  • Interaktīvi atjauninājumi starp horizontālo izlīdzināšanu, vertikālo izlīdzināšanu, šķērsgriezumiem, izkārtojumu, tilpumiem, drenāžas cauruļvadu izkārtojumu, drenāžas cauruļvadu profiliem, atbalsta sienu darbību (ja tādas ir) utt.
  • Ātra zemes darbu līdzsvarošana objekta izstrādē un rezervuāru projektēšanā
    Tūlītēji atjauninājumi starp RAW failu (novērojumu failu), koordinātu failu, karšu līnijām un blokiem, kas tika uzzīmēti, pamatojoties uz apsekotajām koordinātām un topogrāfiju/kontūru līnijām
  • Integrācija starp burtciparu datiem un zīmējumu, izmantojot “atvērtās datu bāzes” pieeju visiem dizaina elementiem (izlīdzināšana, profils, šķērsgriezumi utt.), Ļaujot atjaunināt tabulas datus un tos apstrādāt rasējumos un otrādi
  • Interaktīvi atjauninājumi starp pazemes infrastruktūras izkārtojumu (notekūdeņi, kanalizācija, ūdens, elektrība, gāze utt.), Profilu, daudzumus un saistītos pārskatus (plūsmas diagrammas, lūku tabula utt.)
ZWCAD Civil Solution Suite sastāv no šādām specializētām pakotnēm:

Izmēģiniet pilno versiju 30 dienas bez maksas!

Vai vēlaties izmēģināt?

KĀPĒC IZVĒLĒTIES ZWCAD Civil

Atšķirība no
citām BIM sistēmām

Sivan Design ir viens no vadošajiem inženierbūvju programmatūras uzņēmumiem pasaulē. Kopš darbības uzsākšanas 1999. gadā. Sivan Design CAD risinājumi sniedz pakalpojumus maziem uzņēmumiem un lielām korporācijām, kā arī federālajām, štatu un vietējām pašvaldībām visā pasaulē.